Fórum pridal Mousisitka, 16. 12. 2017 20:23 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akému športu sa venujete?

Názory k téme

1. 1
    Georg21

10 ročný chlapec
    Jerušalajim

https://i.pinimg.com/originals/9a/e7/f0/9ae7f03145d5bbf4685a8601a9a673df.gif

Niekoľkokrát týždenne. A ty?
  2. 2
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Drinking
  3. 3
    H8r

23 ročný chalan
    zdegenerovaný a Sorosom zaplatený judáš, sionistický, multikultúrny a militantný zradca slovenského národa

Uplynulé 2 mesiace kvôli vyskočenej platničke okrem pilates a plávania ničomu. Predtým a hádam aj čoskoro znova posilovaniu a Krav Mage.
  4. 4
    Mousisitka

23 ročné dievča

@georg21 dlhé trate? ak hej, tak zväčša tie iste? (možno blbé otázky, ale nepoznám moc cyklistov- okrem tých rekreačných)

ja lezenie a joga
  5. 5
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Joga a chcem zacat behavat (nerd)
  6. 6
    Mousisitka

23 ročné dievča

btw, pre mňa je cieľom tohto fóra zistiť ako moc času dpkážu ľudia venovať/obetovať športu (hobby)
  7. 7
    Sveter

21 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

nevenujem.

môj primárny dopravný prostriedok po bratiske je bicykel a moje nohy ale to je všetka aktivita ktorú mám. na bicykli prejdem tak 10km denne.
  8. 8
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

kalistenika. a snazim sa tak 4x-5x do tyzdna, priemerne po 2 a pol - 3 hodiny/den. a mimo to, ked si odskocim spravit nejake pullupy pocas prace :D
  9. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Tanečné krúžky spravidla dvakrát týždenne, pole tiež dvakrát, ale chvíľu som ho mala raz v týždni nahradené vzdušnou akrobaciou
    Ale inak nič veľmi navyše :-\
  10. 10
    Mousisitka

23 ročné dievča

@trdelniiiq to je husté, stíhaš popri tom aj niečo iné? :D Vychádzam z predpokladu že pracuješ 8h denne
  11. 11
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Plávanie a cyklistika pravidelne. Občas ( (hehe) :-/, toto by som vážne rád zmenil) horská turistika, a v budúcnosti by som rád začal ja posilňovať a vyskúšal krav magu a box.
  12. 12
    Wewo

25 ročný muž
    ide si

Box, Krav Maga a fitko.

Povedzme tých 8h týždenne.
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Odpocivanie v pokoji na svojej posteli :) naj sport aky existuje
  14. 14
    Wewo

25 ročný muž
    ide si

Aha tak, ako často sa pýtaš, nie ako veľa.

2x týždenne 1.5 hodiny KM, hneď po nej je 1.5h box a po ňom fitko, ale prevažne iba hrazdu, dips a také veci ktoré doma neodcvičím (nemám kam dať hrazdu). Časom do toho ešte pribudnú tréningy BJJ, ak sa mi to časovo podarí.

Inak len tak pár sérii klikov si dávam takmer každý deň.
  15. 15
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    Wasteland

Cca 8-10 hodín týždenne fitko
  16. 16
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Birdzu..
  17. 17
    Tem

16 ročné dievča

Plávanie v Mare každé 3 dni (hehe) (hehe)
  18. 18
    Pershing363

30 ročný muž
    Bratislava Vrakuňa-Petržalka

bike mam najradsej
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Gymnastika :) :D a aj pasivne tenis ..som ako raketa ktora odpaluje rany cez siet :D
    Nie kecam ..nevenujem sa n8jakemu sportu a tak aj vyzeram :D
  20. 20
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Neprezradím
  21. 21
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Slovenskej hadzanej
  22. 22
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

@mousisitka ani nie :D ale fitko a sprchu mam na rovnakom poschodi ako kancel, takze chodim pred/po praci a pocas volna, takze nemusim riesit cestu tam a spat, a to mi usetri dost casu.
  23. 23
    Sasi2680

25 ročná žena
    Limbach ♥

Chcela by som opäť začať jazdiť na koni a kvôli 9hodinovej pracovnej dobe len cez vikendy a v lete možno aj cez týždeň
  24. 24
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@mousisitka tak ked sa pytas ako casto tak denne vacsinou rano a vecer, posilka a bike ked mam cas tak 3-4x za tyzden ale niekedy ani raz za tyzden lebo proste nevyda, ked neni cas... ale jogu poctivo denne
  25. 25
    Georg21

10 ročný chlapec
    Jerušalajim

@4 do 200 km a zväčša tie isté, kvôli serióznemu tréningu sa mi to zdá rozumnejšie. Ale rád objavujem nové zákutia, plánujem prejsť SR...
  26. 26
    Jozotraktorista

25 ročný muž

@georg21 si na strave? posli link
  27. 27
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Nordic walking, plavanie...ale bohuzial nepravidelne. Od noveho roka si chcem spravit iny rezim, a zaradit jogu/fitlopty, tak aby mi to vychadzalo cca tych 6h/tyzdenne
  28. 28
    Vegas

26 ročný muž
    Bratislava

@4 to iste v lete denne 60km+ 2-4h, niekedy aj viac
    + fitko, hlavne v zime
  29. 29
    Maja5548

28 ročná žena

chodime lyžovať každý víkend. Trochu sme obmenili vohoz,máme nové prilby a okuliare,tak si to uživame.
  30. 30
    Adriaaan

24 ročný chalan

Ja sa venujem uź nejaký čas Boxingu a začalo to úplne nevinne keď som si zo srandy kúpil boxovacie vrece.

Prikladám aj môj článok :)
    https://fitness-life.sk/boxovacie-vrece/

Občas ale zbehnem aj na bicykela le keď nieje čas tak aj stacionárny bicykel je fajn :)
    https://fitness-life.sk/stacionarny-bicykel-rotoped-fitness/
  31. 31
    Kikáč

19 ročný chalan
    Okres Čadca, Žilina

Milujem stolný tenis, snažim sa každy den po skole 2-3 hodky ;) a potom ine, cikkistika, beh, plavanie.. ;)