Fórum pridal Shyfruit, 9. 9. 2019 17:23 do kategórie Profky, spolužiaci. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akí sú Bratislavčania?

0
Shyfruit

18 ročné dievča

Pýtam sa, lebo nikoho z Bratislavy nepoznám, ale pár ľudí mi hovorilo, že na stredných školách je väčšina takých necitlivýh, drzých ľudí čo radi ohovárajú za to, že nemáš vyšportovanú postavu, atď. Ako je to na jura hronca alebo metodke ci iných školách?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Shyfruit

18 ročné dievča

konkrétne niekoho, kto pochádza z menšieho mesta, či sú rozdiely medzi tým, ako sa decká správajú.
  2. 3
    Arywian

19 ročné dievča

kokoti sa nájdu všade, nezávisle od toho, kde si
  3. 4
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@2 ale koncentracia kokotizmu je tiez podstatna
  4. 5
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Na mojej strednej to bolo tak, že bratislavské decká sa moc nekamošili s tými, čo boli na intráku, skôr držali spolu. Ale nešikanovalo sa, ani nič také.
  5. 6
    Sidious

21 ročný chalan

Ja som z dediny a chodil som na gympel do BA. Moja trieda bola super, v postate sme spolu všetci vychádzali a nikto nikoho neohováral. Tvoje obavy o tom že ťa niekto bude ohovárať za to že nemáš vyšportovanú postavu sú zbytočné, za štyri roky v škole som sa s tým nestretol.
  6. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

V BA už domácich nájdeš ťažko, všetko sú migranti z východu krajiny, alebo iných oblastí. Tí originál boli vždy skvelí ľudia, veľa sa človek od nich naučil. Aj dialektu a aj inému...
  7. 8
    Nello

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina zazrakov

Ako rodeny staromestan a patriot tohto mesta sa radim medzi kktov
  8. 9
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

čerství
  9. 10
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Aj by som si zapičoval na bratislavu, ale keď si spomeniem aký som býval na strednej ja... račej pomlčím
  10. 11
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

v Bratislave sú takí ľudia ako všade inde... sú tu aj kokoti aj ľudia v pohode...
    a na GJH je super
  11. 12
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

všetci rovnakí samozrejme!
  12. 13
    Tryptaminedream

tvári sa, že má 4 roky
    Bratislava

su to hajzli.
  13. 14
    Andy-larkin

34 ročný ujo
    ♥♥♥BRATISLAVA♥♥♥

@majmarad Dakujem za pochvalu :D :D Ja som sa narodil v Bratislave v Starom Meste a cely zivot zijem v Petrzalke. Rodicia su tiez rodeni Bratislavcania a z otcovej strany aj stari rodicia su Bratislavcania :D takze teoreticky by som mal byt ten original :D :D
  14. 15
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

nie, toto naozaj nie je cesta. Sú rovnakí tu , v Prešove, v Skalici, V Čadci... všade. JE to individuálne. Nerieš to.
  15. 16
    Majmarad

36 ročný ujo

@andy-larkin takže čistá rasa (thumbs) to nie som ani ja :) A nemáš začo
  16. 17
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ja poznam prevazne CPckarov a ti su v pohode (teda okrem "gangstrov" z Petrzalky).
  17. 18
    Majmarad

36 ročný ujo

https://www.youtube.com/watch?v=IAw8VQYO-Z0
  18. 19
    Saddath

28 ročná žena

Teraz mam vacsinou kolegov blavakov.. Co je z vlastne... A su velice mili kazdy jeden... A vlastne asi vsetky h ba ludi co poznam su dooost zlati