Fórum pridal Emzááák, 18. 3. 2017 23:16 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako by ste charakterizovali pravú lásku.

0
Emzááák

35 ročný ujo

Dobrý večer. Asi každý filozof a romantik sa už aspoň raz zaoberal týmto tématom, mňa zaujíma Váš názor/postrehy...
Odozva

Názory k téme

1. 44
    Lenkaska1

21 ročné dievča
    Bratislava

Emzaaak a nie si ty náhodou váhy? :D Akože ja chápem že sa nevieš rozhodnúť.. ono je ťažké urobiť taký krok.. ale zas 3 roky sú už dlhá doba a mal by si si vážiť aj svoj čas... veď sa pozri ako dlho si na jednom bode... treba pohnúť už z neho
  2. 45
    Emzááák

35 ročný ujo

Áno som váhy a ďakujem všetkým za rady. Z dôvodu možného prezradenia osobných údajov som túto konverzáciu vymazal. Nehnevajte sa.
  3. 46
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

@lenkaska1 Tak ako 13 neni nič neobvyklé. Ale viem jak to je, vtedy si vypila 2 - 3 poháriky a bola si high :D Ja som "až" v 15 tke začal, tiež takým klasickým štýlom. Potom už to išlo tiež tak nejak, že som mal 9 ročný vzťah - a vtedy som bol kludný. Keď som sa s nou rozišiel, až potom som začal takto žiť. No a mám rok do 30 - tky, tak nejak cítim, žeby som sa chcel ukludniť. Ale bojím sa, že keď si niekoho nájdem, tak nevydržím v tom bežnom kolobehu. Jedine žeby bola rovnaká v tomto. No a čo sa týka toho alkoholu, tak poznám x ľudí, ktorí sa chvália koľko vypijú - ale keď pijeme, zakaždým sú do hodinky dvoch zlomení :D Zvykol som si u nás s kamošmi, že každý dá sám min, 1 flašu (sedmičku) - samozrejme do toho pivo stále, a nakoniec ešte víno. Plus takmer vždy tráva - a dá sa vydržať. No ale týmto štýlom - nech som hoci kde, tak ľudia somnou odpadávajú :D
  4. 47
    Ryal

tvári sa, že má -1 roky
    Zvonodrozdovo

Si neuveritelne opatrny... paranoja? Ci si uz zazil problemy ohladne internetoveho odhalenia? :)
  5. 48
    Lenkaska1

21 ročné dievča
    Bratislava

Ja som tipla len na základe tej nerozhodnosti.. ja som tiež váhy a je to pre ne typické :)

@james98 hej presne.. no v uplnych zaciatok sme sa aj 2ja opili z jednej ploskacky (: fuhaa tak ty si sa asi nevyburil velmi pocas toho vztahu a preto teraz mas tu potrebu podla mnaa :D
  6. 49
    Emzááák

35 ročný ujo

@ryal Trpím mnohými duševnými chorobami. Balbutizmus, OCD, mám problém sa začleňovať, nemám rád keď mi niečo narušuje moju rutinu, z nejakého nevysvetliteľného dôvodu spím dedne menej než 5 hodín a myslím si, že ta paranoja je u mňa možná.
  7. 50
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Zamiluješ sa, riešiš len jednu osobu, ona rieši len teba, celý deň ste v kontakte či už fyzicky alebo virtuálne. Idete spať, tak si spomeniete na ňu, vstanete hneď myslíte na ňu. Takmer vo všetkom si rozumiete, priťahujete jeden druhého, lenže po čase ju to začne nudiť a ukončí to s vami. Vy budete rok a pol psychicky na dne a do konca života na ňu nezabudnete.
  8. 51
    Ryal

tvári sa, že má -1 roky
    Zvonodrozdovo

Tak to si nevyhral. To tvoj plan trochu skomplikuje. Ale rozhodnut sa musis. Ak nechces dalej trpiet.
  9. 52
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

@lenkaska1 Hej, ale už som sa za tých pár rokov vybúril. Až moc, takže už to len nechávam plynúť spontánne :)
  10. 53
    Emzááák

35 ročný ujo

Vyriešim to tak, že to nechám plavať. Kúpim si akvárko, rybičky, možno aj nejaké listonohy a posnažím sa na to zabudnúť.
  11. 55
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

Keď ho/ju chceš aj po orgazme.
  12. 56
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

Ked ju vidis zavazovat si snurky a povies si: Vau, ona si tak suprovo zavazuje snurky!!
    Proste si z nej mimo a v hrudi citis taky ten hrejivy pocit...
  13. 57
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

Prvá láska bola naivná.
  14. 58
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@49 Teda emzák, odkedy si už na Zemi? Dáko rýchlo si pochytil všetky neduhy ľudstva
  15. 59
    Xy12345

23 ročný chalan

Jednoducho. Keď ju máš radšej ako seba.
  16. 60
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Asi taka co proste funguje