Fórum pridal Smajlo20, 10. 12. 2016 22:23 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako by ste zareagovali na rande

0
Smajlo20

24 ročný chalan
Bratislava

Kde vas chalan pocka s kyticou a vezme vas na super veceru a odprevadi vas potom az domov. Situacia je taka ze to je uplne prve rande, este nikdy ste sa pred tym nevideli. Prislo by vam to mile alebo skor natlakove/creepy? Zaujimali by ma vase nazory ;)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lacius

23 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

Asi pozeras vela romantickych filmov.
  2. 2
    Warble

18 ročné dievča

Prislo by mi to mile, ale toto sa nedeje podla mna (:
  3. 3
    Smajlo20

24 ročný chalan
    Bratislava

@lacius skor nazor toho neznejsieho pohlavia ma zaujima 0:)
  4. 4
    Kalbun

hrá sa, že má 0 rokov

a na druhom potom co ?
  5. 5
    Adka25

17 ročné dievča
    Nezname mesto

niečo najviac krásne :) aj ked to pre niekoho može byť. nemožne,,stať sa môže a mna by to neskutočne potešilo :)
  6. 6
    Bebekex

23 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

kytica je na prvé rande trocha moc. ja som sice v niektorých veciach oldschool,ale tak zalezi od osoby :)
  7. 7
    Artlover

hrá sa, že má 1 rok
    za oponou

kvety su super! jest tiez:D a prejst sa az domov asi tiez. som celkom za. ale mozno zo mna hovori pohar vina a to, ze kukam friends with benefits:D
  8. 8
    Smajlo20

24 ročný chalan
    Bratislava

@warble uplne rozmyslam nad tou kyticou, ze ako to bude vyzerat. Mal by som potom tie kvety vlacit po meste ja, alebo ona? Mame si potom pytat vazu na vodu? Pride mi to mile ale strasne neprakticke :D
  9. 9
    Notme

22 ročný chalan

nieje nad okatu pretvarku pred babou, ktoru nepoznas. way to go (thumbs)
  10. 10
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Asi by som mu povedal, že tie kvety nemuseli byť
  11. 11
    Hellium

25 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Stačí aj jeden kvietok úplne, kytice by som sa asi zľakla a keď ju ešte nepoznáš, tak ani nevieš či náhodou nie je alergická na peľ. A ísť na tú večeru aj s celou kyticou-čo ja viem... Nevedelaby som kam s ňou. Nechaj si to radšej na prvé výročie :)
  12. 12
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Pri slove rande vždy utekám! Osvedčený nástroj na chudnutie :)
  13. 13
    Kaylee

9 ročné dievča
    prepočítavanie...

creepy
  14. 14
    Flame

hrá sa, že má 1 rok

Veru, staci ruza, nemusis celu kyticu hned vytahovat na nu :D
  15. 15
    Warble

18 ročné dievča

Ale to co hellium vravi je asi rozumnejsie, take milucke a zaroven urcite nic nepokazis :)
  16. 16
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Dones jej daku milu sladkost radsej :D
  17. 17
    Smajlo20

24 ročný chalan
    Bratislava

@aventine cokolada je v plane na druhom :D
  18. 18
    Marcello111

19 ročný chalan

Jezus a Mária, to ako pri pytačkách...
    na prvé rande sa nič nenosí, pozýva sa do párku a potom do cukrárne, všetko ma svoj čas...
    musíš pomaličky na ľaňku, ináč sa ti vyplaší a oblížeš si labu... :smile:
  19. 19
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

milé
  20. 20
    Notme

22 ročný chalan

len tak zo zvedavosti, co od toho cakas? predpokladam, ze vztah. a co ocakavas od vztahu, ktory planujes zalozit na jej sympatii k tvojej snahe ziskat si jej sympatie? tato schema nevydrzi, ty si ziskas jej sympatie, prestanes sa snazit, cim ona pride o to, co si oblubila. pride stereotyp a koniec. teraz uz nemozes povedat, ze si nepoznal rizika. kazdopadne, celkom by ma zaujimalo, ako presne si predstavujes, ze sa to touto metodou moze podarit :D
  21. 21
    Piotra

23 ročné dievča
    Nikdykde

Ja nikdy nepochopím toto cielené vyjdenie si niekam za účelom dať sa dokopy.
  22. 22
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Podľa mňa je to trochu prehnané.
  23. 23
    Smajlo20

24 ročný chalan
    Bratislava

@notme velmi pekny koment s dobrymi argumentmi. Ano, dufam vo vztah pricom netusim ci sa mi aj na zivo to dievca bude pacit. Tak naozaj, preco sa tolko snazit? Z mojho pohladu prvy dojem dva razy neurobis. Ale na veceru na prve rande chodievam vzdy (mam to proste rad) Len ma teraz zaujima ze ci kytica, alebo asi lepsie povedane jeden kvet nie je az prilis vela / gyc. Inak vo vztahu nosievam kvety vo vsedne dni len tak, pre potesenie. Prave preto som zalozil tuto temu aby som zistil ako to vnimaju samotne zeny :)
  24. 24
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Na mňa by to pôsobilo trošku odstrašujúco. Podľa mňa na prvom rande (hlavne keď sa tí dvaja osobne nepoznajú) úplne stačí, keď si zájdu niekam do čajovne, kaviarne (ja napr. nerada jem pred druhými a ešte byť pri konverzácií obmedzovaný plnými ústami, no nič moc). Celá kytica mi tiež príde prehnaná, ale jedným kvietkom nič nepokazíš. A odprevadenie až pred dom je milé a pozorné na každom rande. :)
  25. 25
    Notme

22 ročný chalan

je uplne jedno, ako to vnimaju zeny, ide o to, ako to vnimas ty a v druhom rade ona. chces vztah, v ktorom sa budes musiet pretvarovat? ako dlho to asi tak vydrzi po tom, co prvotna zamilovanost vyprcha...? tvoj nazor, nech uz je akykolvek, by mal byt v sulade s tym jej. ak nieje, nevesti to nic dobre. dalsia vec, "dobry prvy dojem" nieje taky univerzalny pojem, ako sa moze zdat. samozrejme, ze su iste hranice (ked dojdes otrhany a smradlavy, tak asi nezabodujes u nikoho, bez ohladu na osobne preferencie), no okrem toho je to velmi subjektivne. velmi dobre si viem predstavit taku babu, ktorej by sa take nieco nesmierne pacilo a v jej ociach by si sa stal polobohom, no tiez aj taku, pre ktoru by si bol pateticky tryhard a nedala by ti sancu. ale vsetko toto je v podstate len kvetnato povedane "bud sam sebou". ono to tak vazne funguje. funkcne vztahy su tie, ktore vznikli spontanne, bez akejkolvek pretvarky ci natlaku. zvysok sa rozpadne tesne po tom, co vasne vychladnu a pretvarka ta prestane bavit. osobne som sa velmi rychlo naucil, ze hrat sa na nieco k nicomu nevedie, no poznam kopu ludi, ktorym to stale nedoslo a celkom slusne sa bavim pri kazdom ich novom objave, zvlast ked im o par mesiacov mozem povedat "ja som ti to vravel" :D

inak sorry, ze tento spam vysiel prave na tvoje forum, ale dnes mam akusi ukecanu naladu :D
  26. 26
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Moj osobny nazor? :D
    1. Neprijala by som ponuku na "rande" od cloveka ktoreho som nevidela/nestretla
    2. Pod pojmom "super vecera" si predstavim nieco dost..ako by som to..luxusne :D co by mi prislo prilis aj pri dalsich stretnutiach+nemam rada ked ma niekto pozyva, plati
    3. Kvety su sice krasne ale citila by som sa asi zvlastne alebo by som nevedela ako to prijat a vseobecne mam zvlastny pocit ked mi niekto da darcek ked nemam sviatok :D
    4. Ja nerada niekoho vleciem domov takze keby ma odprevadil domov tiez by som bola nesvoja :D :D
    5. Bez ohladu na to ze tvoj scenar znie naozaj celkom pekne v mojom pripade to teda asi nie je realne a pravdepodobne sa to nikdy nestane a pokial ano bude to (pre mna) desive a budem v rozpakoch :D

Takze pekne bud sam sebou a uvidis ako zareaguje ona :)
  27. 27
    Pupinkavec

21 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Nechcela by som kyticu, celkovo ten zvyk s kvetom pre ženu sa mi zdá zvláštny, kvety sú krajšie na lúke/v záhrade, však zbytočne vyschnú....
  28. 28
    Skvrnka

20 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Creepy as fuck
  29. 29
    Limetkajaja

35 ročná teta
    nežijem

odstrašujúce, by som už videla len tie kvetiny a by som si povedala: no zbohom. :D
  30. 30
    Mayky.m

21 ročný chalan

jeb na to, bude mať nábeh na cukrovku, tak sladko to totiž pôsobí...
  31. 31
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

Je to veľmi, VEľMI zúfalé a ver mi že žiadna baba by to reálne nechcela, (ani tie, čo píšu, že hej).
  32. 32
    Veronikacs

22 ročné dievča

@31
  33. 33
    Nika242

hrá sa, že má 0 rokov
    staré mesto

tak vela stastia, prajem
  34. 34
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

ja by som to brala ale bez tej kytice :D to je pre mna gyc
  35. 35
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

povedz jej rovno ze : ide e na to alebo ne ? (na vztah) alebo zacnite chlastat spolu poriadne a bude to super :D
  36. 36
    Tangerina

22 ročné dievča

nieee, kvety vôbec nie! :D veď ich potom bude musieť zo sebou nosiť, bude to v reštaurácii zavadzať....ja neviem, mne by to bolo celé také trápne, na druhé rande by som už určite neprišla, aj keby si bol strašne super, lebo by som sa bála, že zase donesieš nejakú kyticu a ja by som ju potom musela nosiť po meste a tváriť sa, že sa mi to páči...
    ani ten jeden kvietok jej nenos!
    proste, na prvé rande jej vôbec nič nenos, hlavne, keď ju ani poriadne nepoznáš..je to divné
  37. 37
    Miragia

30 ročná žena
    Bratislava

Nosiť na rande kvety, ktoré počas neho zvädnú... až príliš drastické. :(
  38. 38
    Jozotraktorista

24 ročný chalan

kytica az po sexe
  39. 39
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Nieee omg.

Aj ta vecera sa mi zda trochu moc, hlavne neprakticka - zeriem, tak mam zamestnanu tlamu aj oci aj ruky aj mysel. Na to spolocnikov ne potrebujem.
  40. 40
    Mouette

11 ročné dievča
    Brloh

zľakla by som sa....ine by možno bolo keby sa obaja poznáte a obaja viete, že nejaká iskra už prešla .....ale keď to je prvý raz chápala by som to ako istý druha natlaku na mňa, niečo v zmysle "Dám ti krásnu kyticu, luxusnú večeru, urobím všetko preto aby si sa cítila v bezpečí odprevadím ťa domov a ak po tom všetkom povieš, že na druhé rande nepôjdeš tak mi povedz čo som pokazil, veď som urobil všetko ako z rozprávky ty nevďačná pi...?" (myslím, že ja by som to takto cítila od daného muža) ................a potom sú ešte ženy ktorým sa to bude veľmi páčiť ktoré miluju pozornosť darčeky a podobne a prídeš na druhé rande a budu opäť niečo čakať a viac a viac ....a taku si tiež na krk asi nikto nechce zavesiť ........ja by som začala jemne pomaly nič drahé ale aby ste videli či sa spolu cítite dobre :)
  41. 41
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

zas netreba preháňať
  42. 42
    Efyks

9 ročný chlapec

mne z vyššie uvedeného vychádza, že žiadna kytica a žiadna večera!

...ale nezúfaj...môžeš na večeru pozvať nás všetkých čo sme ti poradili a aj nám kvety môžeš dať! :)
  43. 43
    Rifla

20 ročné dievča

no, to záleží od osoby, od niekoho to môže byť milé, ale od iného zas úchylné a nepríjemné....
  44. 44
    Georg21

9 ročný chlapec
    ירושלים

Asi to nemusí byť hneď veľká kytica, možno jeden kvet alebo iná maličkosť čo má rada, čo ju poteší.. Hlavne na to musím mať rozumný dôvod. Ale ak naše priateľstvo (ako základ dobrého partnerského vzťahu) beriem vážne, tak si nejaký dobrý, rozumný dôvod viem nájsť. Ja zvyknem ženám darovať napr. bielu ružu.
    A tak isto ju odprevadiť domov, ak mi to dovolí, nie je nič zlé. Taká vec by mala byť u zrelého muža - džentlmena, samozrejmá. (letim)
  45. 45
    Georg21

9 ročný chlapec
    ירושלים

@smajlo20 @23 @44 čítam, že ste sa nevideli, znamená to, že si už dlhšie píšete? Viete o sebe niečo? Lebo to by som vynechal i kvety, resp. by som ju nebral ako ty zvykneš, že na večeru. To mi skôr príde silené. Bojovať o jej srdce musíš aj tak celý život, takže na takéto zážitky bude ešte čas.
    Nie som na tieto zoznamovačky cez net, a keď už, tak sa niekde len tak stretnúť na verejnom mieste. Povedzme teraz sú v mestách i vianočné trhy, alebo pri nejakom inom zážitku kde sa dá rozprávať... (letim)
  46. 46
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

prišlo by mi to:
    WTF
  47. 47
    Jasmiine

24 ročné dievča
    GREECE

hlavne kyticu ci aj jeden kvet nechaj doma, ja by som sa citila trapne aj za teba, plus by si mi pripadal ako posledny zufalec a ak by si mal este oblek, tak zbohom :// A to som romantik, ale vsetko chce cas
  48. 48
    Coleshepter

21 ročné dievča
    so basic.

mne by to bolo osobne veľmi nepríjemné, netlač takto ma pílu

lel, mne by to bolo nepríjemné aj keby sme sa predtým už videli, poznali a neviem čo ešte
  49. 49
    Blanchefleur

hrá sa, že má 1 rok

Urcite by mi to prišlo ako nátlakové keďže ste sa ani nevideli (hehe)to je jak z filmu asi by som sa zlakla (rofl)nechaj si to na neskor ked sa budete uz viac poznat a uvidis z jej strany sympatie vtedy by sa potešila ale teraz pochybujem (hehe)
  50. 50
    Anamor

21 ročné dievča

Wtf :D mna by kvetina velmi potesila ale jedine ak by si dosiel autom lebo vlacit ju potom 3 hodiny by ma nebavilo, a vecera je podla mna ovela lepsia ako sediet na kave 2 hodiny, aspon sa najem dobre
  51. 51
    Barb

tvári sa, že má 5 rokov

uplne súhlasím s @notme

ak je toto tvoje prirodzene správanie tak to sprav a mozno sa jej zapáčis

ak to chces ale robit len aby si sa jej votrel tak sa na to rovno vykašli.
  52. 52
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Som Zlo.

Skor obed, nez vecera (je to nelogicke, ale je to pre mna menej divne a natlakove) a kvet na prve rande je uplne zbytocny. A "bud sam sebou" je kazdopadne super rada ;-)
  53. 53
    Investor

16 ročné dievča

@georg21 vianocne trhy su najlepsie na zoznamenie ;) vlastne skusenost :D
  54. 54
    Argan.oil

29 ročná žena
    Vrable

@smajlo20 jeden kvet bohate staci, spytaj sa,dotycnej ake kvety ma rada....vecera je super napad, ak aj ona chce jest....vacsinou staci kava, ak ste sa este nevideli. Ak vecera, tak prosim nech to nie je mekac haha
  55. 55
    Argan.oil

29 ročná žena
    Vrable

@lacius a ty asi nevies, co je to byt gentleman
  56. 56
    Vrto

29 ročný muž

@smajlo20 No tak je krásne mať rande :-) :-) A najlepšie je ak vám to vide!!Romantika je super vec mám ju rád!!!Patrí to ku vzťahu!!
  57. 57
    Savvym

24 ročný chalan

@smajlo20 však to je tak romantické, mala si odhodiť kľúče a zohnať sa. :D
  58. 58
    Savvym

24 ročný chalan

@smajlo20 počkaj ty si chalan,? Tak aj tak si jej mal vyrazit kľúče z ruky a zohnať sa po ne.
  59. 59
    Savvym

24 ročný chalan

Dám jednu vážnu. Dievčatá si často pri jedení zakrývajú ústa a nerady sú keď ich iní sledujú pri tom. Kvety samozrejme odovzdas ako sa stretnete a pokiaľ idete do restiky, tak je to v pohode. Ale vážne len jeden kvet, neukazuj jej, že si bohatý, takisto jej môžeš povedať, nevedel som či sa ti bude páčiť tento kvet, tak som zobral len jeden. Kytice sa dávajú manželkám a oslavenkynam.
  60. 60
    Savvym

24 ročný chalan

@smajlo20 a panicelkam.
  61. 61
    Smajlo20

24 ročný chalan
    Bratislava

Dam to na pravu mieru :)

1 - este sme sa nevideli ale dlho si piseme
    2 - nikdy v zivote som na prve rande nepriniesol kvety. Zaujimalo ma len to, ako by ste zareagovali. Je skvele vediet ze polovica z vas je urcite proti a polovici sa to paci. Vysledok: kvety ostanu v kvetinarstve
    3 - na veceru ideme preto, lebo mam problem sediet 2 hodiny na kave a nechce sa mi mrznut na vianocnych. Navyse ak si nebudeme sympaticky tak aspon jedlo bude vynikajuce :) plus sme sa na tom obaja dohodli, takze klud :)

Dakujem za vsetky vase prispevky
  62. 62
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@smajlo20 kvety nie su zly napad vzdy potesia ale miesto kytice by som zvolila len jeden taky nevinny maly roztomily kvietok... aj prejsst sa peso domov je mile... ale nesla by som na prve rande asi do restauracie.. je pravda ze vzdy je aspon mne zozaciatku trapne pred dotycnym clovekom jest
  63. 63
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Zeny chcu kyticu od toho potetovaneho svalnateho machra ma motorke co pluje kazde dva metre a kvetov by sa nedotkol ani v hasicskych rukaviciach.

Zeny chcu od toho mileho, na pohlad hambliveho chlapca aby ich vyplieskal v posteli a ukazal im kto je panom domacnosti.

Sak logicky predsa.
  64. 64
    Plavam_zivotom

21 ročné dievča
    Bratislava

Creepy dost
  65. 65
    Fearless

22 ročné dievča
    v balóne cestou na mesiac

mne sa to stalo aj ked ja som to ako rande nebrala a chalanovi som to aj vysvetlila :D prislo mi to mile, dal mi malu kyticku a k tomu aj knihu ako darcek. lenze on bol ten typ chlapa co to robia za jedinym cielom.. dostat babu do postele. A ne, nevyslo mu to :D
    je to mile ale len ked za to nic prevratne necakas
  66. 66
    Potkanica21

23 ročné dievča

No mne by to prišlo ako moc, najmä pokiaľ sa vôbec nepoznáte a odprevádzanie domov nemám rada od ľudí, s ktorými sa moc nepoznám predsa len chcem mať ako také súkromie :-) Za mňa keď kvety, maximálne jedna ruža, luxsná večera načo, možno niekde dobre vínko, pokecať trošku sa spoznať a to odporevadenie za mňa isto nie. Prešla som si niečim podobným a prišlo mi to od toho chalana ako hrozný nátlak, strašne stiesnená som sa cítiila a jasne, že z toho vzťahu nakoniec ani nič nebolo :-) pomaly niekedy ďalej zájdeš :-)
  67. 67
    Emulienkaa

20 ročné dievča
    PO/BA

asi by som sa ho strasne zlakla a uz by som sa mu nikdy neozvala a neodpovedala na jeho pripadny kontakt. holt, degeneracia nasej doby..
    bojime sa elegancie, galantnosti, slusnosti, romantiky, lebo sa to dnes uz "nenosi" a "nie je to moderne" a je to "ine" a "cudne"..
    a dala by som si za to najradsej po hlave. ale proste fakt by som sa ho bala, a aj keby som sa snazila v hlave sa ubezpecit ze "nie, ved co ked je naozaj taky, naozaj jedinecny, "staromodny", mily, vychovany, galantny..co ked je to ten, co kazda ho chce a co ked nie je chory ani uchylny a nechce ma zabit na druhom rande..", asi by sa musel velmi snazit aby som tomu uverila.
  68. 68
    Xy12345

23 ročný chalan

Hej ked ju nepoznáš je to nevhodne a divné,
    @emulienkaa Ježiš, typická žena, vy ženy ste strašne paranoidne, akože súhlasím ze je to divne aké to je asi tak všetko, kedy pochopíte ze nik cudzí vás znasilnovat len tak nebude ( aspon tu na SR nie, nie sme na Ukrajine ani v Bangkoku ani v Holandsku ) lebo ani neviem koľko za to je tuším az 8 rokov natvrdo. ako nic v zlom ale to je na psychológa alebo skor na psychiatra :D
  69. 69
    Emulienkaa

20 ročné dievča
    PO/BA

@xy12345 diky, ze si mi diagnostikoval hned "typicku zenu", paranoju a rovno mam ist k psychologovi, a lepsie by bol psychiater. si kamoš, si mily
  70. 70
    Xy12345

23 ročný chalan

@emulienkaa tak prepáč toho psychiatra, to som prehnal. a "typická žena " nieje diagnoza, lebo este nemá kód :D
  71. 71
    Qttwiggy

20 ročné dievča

Zlakla by som sa, na mna treba pomaly :D
  72. 72
    Evelyn245

25 ročná žena

hmm..na prve rande mi to pride trochu prehnane, skor by som zvolila nejaky malinky darcek, napriklad jeden kvietok ;) ta vecera mi pride tiez fajn, ale tak nezavolala by som ju hned na nejaky super luxus do Savoyky :D vsak este ani nevies, co z toho vznikne, ci sa jej zapacis aj nazivo..