Fórum pridal Samtord, 23. 12. 2017 11:56 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako byť ten okolo ktorého sa všetko točí

0
Samtord

26 ročný muž
Kalinovo

Čo by ste poradili človeku, ktorý už nechce byť kamarátom do počtu, o ktorého sa nikto nezaujíma? A v spoločnosti je ako vzduch.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Melancholik

26 ročný muž

že nemusíš chcieť byť ten okolo ktorého sa všetko točí, pretože každý bod vo vesmíre je stredom vesmíru
    http://www.reactiongifs.com/r/2013/10/tim-and-eric-mind-blown.gif
    teraz sa ti zmení život, nemáš za čo
  2. 2
    Annyejnji

19 ročné dievča

preco by niekto chcel ,aby sa okolo neho vsetko tocilo (vo vztahoch...) ach.. takych ludi nemam rada
  3. 3
    Gizella

30 ročná žena

Dobru pracu ja som z hrinovej tu neni ziadna a potom to pojde
  4. 4
    Gizella

30 ročná žena

Dobru pracu ja som z hrinovej tu neni ziadna a potom to pojde
  5. 5
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Začni sa chovať ako Hanychová za mlada a pre ešte väčší úspech môžeš natočiť aj sextape. (thumbs)
  6. 6
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ked sa ozeres tak sa bude urcite vsetko tocit (thumbs) to ti mozem garantovat :D
  7. 7
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

premen sa na ciernu dieru
  8. 8
    Mojababka

88 ročný ujo
    Temešvár

1) musis byt v neinercialnej sustave
    2) vsetky okolo teba tociace sa telesa musia na seba posobit zanedbatelne malou gravitacnou silou
    3) vyslednica vektoroveho suctu gravitacnej a odstredivej sily teba a i-teho telesa sa musi rovnat nule
    4) musis mat tvar gule, alebo tvoja gravitacna sila musi byt dostatocne velka na to, aby polomer otacania telies bol vacsi ako najvacsia vzdialenost medzi gravitacnym taziskom a vonkajsim okrajom tvojho tela
    5) good luck
  9. 9
    Georg21

10 ročný chlapec
    Bet lechem

Zaujímať sa aktívne o druhých, robiť pre nich dobré skutky...
    Ak si to aj dlho nevšímajú, nie je to jeho chyba, ale napr. ich nezrelosť a pod.

Alebo nech vyletí do stredu našej galaxie...
  10. 10
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Spraviť si na čele jazvu v tvare blesku
  11. 11
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

A práve tu vidíš, že nikto nemá rád ľudí, ktorí chcú byť stredom niečieho sveta :D :D
  12. 12
    Openmindedfreak

28 ročný muž

začni predávať piko...
  13. 13
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

tvár sa že máš primerane vysoké sebavedomie a (údajne) sa ti všetci budú podlizovať
  14. 14
    Lool141

22 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Iba nevyrovnany clovek potrebuje aby sa o neho zaujimali druhy.. sak sa staraj o seba uzivaj si zivot.. ak sa nevies urobit stastny sam druhy to neurobia za teba.. a aj keby to bolo toxicke kamaratstvo zacni od seba ..