Fórum pridal Wistingher, 29. 10. 2017 21:59 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako často meníte uteráky?

0
Wistingher

20 ročný chalan
Bratislava

Ako často meníte uteráky? ... Myslím po dlhodobom používaní a tak... lebo niektoré máme u nás fakt 16 rokov a stále ich používame :D A nové sú v skrini odložené... -_- A keď vyberiem jeden tak je oheň na streche! To zdaleka nie sú hebké uterákyuž,skôrkefy
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

kým sa veľmi neroztrhne, alebo nezašpiní tak že sa nedá oprať, takže zopár má tiež tak minimálne 20 rokov, horšie by bolo keby sa tých 20 rokov neprali :D (thumbs)
  2. 2
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Ja mám jeden od babky, čo s dedom kúpili ešte na svadobnej ceste na Ukrajine... 19dávno. : )
  3. 3
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

cjvm ked sa od niecoho pofarbia/odfarbia alebo roztrhnu alebo prederu tak, ze uz dobre nesaju

neviem to na roky vypocitat :D sak je to len uterak, kym funguje, ok, ked prestane, tiez ok

a ta mentalita nevziat si nic nove, kym stare uplne nesprachnivie, je proste crta starsich generacii
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Kopla ta muza ..tak si napisal takuto poeziu :D :D
    Dobre ale napisem..mam asi
    1-2 r uteraky a osusky.. a ine max 5r ( a nove este schovane )
  5. 5
    Marcello1111

29 ročný muž

neviem, máme ich doma vagón...
    ale idu vianoce, povedz vaším, nech ti kúpia zo tri nové pod stromček a tie budú iba tvoje, nikoho iného, urobia ti tým veľkú radosť a ty zas ím, že nemusia veľa do teba investovať...
    :)
    s láskou filipko
  6. 6
    Savvym

24 ročný chalan

Nepamätám si, že by sme niekedy vyhadzovali osušky.
  7. 7
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Pomerne často nakoľko používame iba biele a tá biela sa vie dodrbať pomerne rýchlo...
  8. 8
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Co ja viem kym sa nezacnu rozpadavat tak sa asi pouzivaju ale neviem no to mama sa o take veci stara
  9. 9
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

no my tiez mame familiarnu mentalitu pouzivat to kym sa neroztrhne, ale tak kedze uz mam sama svoju domacnost, tak ich budem menit po par rokoch urcite, ked uz nebudu tak sat ako by mali resp. uz budu drhnut ako kefa
  10. 10
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Ja dodnes používam jeden Disney uterák, ktorý som dostala ešte ako dieťa :D
  11. 11
    Saddath

27 ročná žena

U nas asi aj viac ako 15 rokiv:D ja mam furt nove. Aj ked pravda je,ze tento mij co bol extremne drahy uz maaam 5 rokov!!! Treba vymenit.