Fórum pridal Americanbeauty, 15. 6. 2017 12:54 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako často sa stretávate so svojím/svojou priateľom/ľkou?

Názory k téme

1. 1
    Americanbeauty

21 ročné dievča

Ako často sa stretávate so svojími polovičkami? Vadilo by vám,vidieť sa iba 1x za týždeň na pár hodín?
    Totižto, mám priateľa 3 roky a od začiatku nášho vzťahu sa vídavame iba 1x do týždňa,a aj to len na pár hodín. Vždy sa niekde ponáhľa domov alebo si nájde výhovorku,prečo nebyť so mnou dlhšie. Výnimočne sa stane,že sa vidíme aj 2x týždňa. Času má až až, keďže do práce chodí 2-3x do týždňa. Bývame od seba menej ako 20km,takže žiadna horibilná diaľka nás od seba nedelí. Kamáratom a svojím koníčkom (rybárčeniu) sa venuje podstatne viacej ako mne. Keď je doma a nemá čo robiť,aj tak nikdy nič nenavrhne aby sme boli spolu,aby som prišla atď. Pravidelne ,už od začiatku nášho vzťahu,som ho na tento problém upozorňovala, a aj tak sa nič nezmenilo k lepšiemu.
    Neviem či chcem od neho tak veľa,ale byť spolu iba 1x/t mi príde hrozne málo. :(
  2. 2
    Soy_goodking

hrá sa, že má 0 rokov

Vždy keď existuje. Čiže vôbec. Xixixi
  3. 3
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Vždy po pohári vodky sa pri mne objaví.

https://www.youtube.com/watch?v=QsYqozP9ABk
  4. 4
    Bebekex

24 ročné dievča

kazdy den
    ale kym sme spolu nebyvali, tak sme sa stretavali par x do tyzdna
    ale mala som aj vztah ako ty, ze sme sa videla max 2x a strasne mi vadilo,ze vyvijal minimalnu snahu presne ako opisujes
    takze vadilo mi to
    teraz uz take shity riesit nemusim nastastie
    ale tak je to na kazdom ako sa k tomu postavi
  5. 5
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

1x do tyzdna 3 roky, to by som nedala, pokial tam nie je nejaky relevantny dovod.

Nevyzera to dobre, dievca. Zasluzis siniekoho kto ti bude venovat cas :)
  6. 6
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

a teda my sme od seba 20 km cez vikend a vyse 100 cez pracovne dni a vidime sa piatok, sobotu a nedelu aspon jeden den stale a potom napriklad vecer.
  7. 7
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

My sme boli spolu 3 roky, prvý rok som ja chodil za ňou každý deň busom (za celý rok som nešiel možno dokopy len nejak 5 dní) a potom keď už mi z toho bolo zle tak sa rozhodla ona chodiť za mnou, ale chodila len cez víkend, niekedy aj sobotu aj nedeľu, niekedy iba 1 deň... tak väčšinou raz alebo 2x do týždňa sme sa videli tie ďalšie 2 roky.
  8. 8
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Nechceš od neho priveľa, je úplne normálne, čo chceš... Nielen, že by mi to vadilo, ja by som to proste nedala, tak dlho... S mojím mužom spolu bývame, a pred tým sme spolu boli vždy keď sa dalo, minimálne 3x do týždňa
  9. 9
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

denne kedze spolu byvame, ale kym sme nebyvali tak sme sa tiez videli 1 - 2x do tyzdna a celkom mi to vyhovovalo
  10. 10
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Bývame spolu vyše roka, takže väčšinou každý deň, no za uplynulé mesiace sú to iba víkendy lebo chodíme presne nastriedačku na služobky.
    Predtým sme sa videli 2-4x do týždňa podľa množstva pracovných/školských povinností. A stále mi to bolo málo. Jasné, že každý potrebuje aj čas pre svoje aktivity, ale ak by to po 3 rokoch bolo tak, že mu to jedno párhodinové stretko niekde vonku stačí, tak by to pre mňa stratilo zmysel. Musia chcieť obaja.
  11. 11
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Môj bývalý za mnou chodil tak 2-3x do týždňa. Lenže on od nás býval asi 60km, čiže až tak blízko to nebolo. A to sme spolu vždy strávili pár hodín. A časom sme spolu začali bývať takže sme spolu boli veľmi, veľmi, veľmi často. -_-

Chalan asi až tak veľký záujem o teba nemá, ako ty o neho.
  12. 12
    Heidijane

21 ročné dievča
    Bratislava

každý deň...a nie, nebývame spolu
  13. 13
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

V predošlom vzťahu sme sa vídali tiež len raz do týždňa, v lete možno trochu viac, ale žiadna sláva.. Mne to strašne vadilo, tých pár hodín za týždeň vôbec nestačilo.. A teraz som už úplne sama, každý mesiac, každý týždeň, každý deň..
  14. 14
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

raz do tyzdna sme sa vidavali snad len tak prve dva-tri mesiace, takto asi s kazdym mojim priatelom v minulosti. aj ked frajer byval 300km odo mna tak kazdy vikend prisiel :D nechapem taketo dlhodobe vztahy, ked u seba ani noc neprespite ani nic ... sa vobec ten vztah neposuva predsa nijako :)
  15. 15
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

tri roky sa vidate raz za týždeň? To by som fakt nedavala, vy u seba neprespavate cez víkendy a nechodíte na výlety a na dovolenky a na celodenne túry alebo nejaké akcie? :O to je aké kruté..

Ja som s chlapom rok a pol a bývame spolu ffs :D a keď sme nebývali, tak som bola uňho nasackovana každý víkend a mimo to sme chodili von, na prechádzky, na pivo, do kina, do čajovne a tak :D sme vtedy spolu trávili možno viac času jak teraz :D
  16. 16
    Hagelslag

23 ročný chalan

Zas témy, kde sa nemôžem vyjadriť -_-
  17. 17
    Tralalibang

28 ročná žena

Byvame spolu takze kazdy den... Kym sme spolu nebyvali, tak sme sa tiez videli skoro kazdy den :-D
  18. 18
    Jozotraktorista

24 ročný chalan

tak asi radsej travi cas v tichu na rybach ako s tebou :D
  19. 19
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Cez akademický rok každý deň, teraz tak 2-3x za týždeň. A vyhovuje mi to.
  20. 20
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

vidame sa 7x do dna
  21. 21
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

teda tyzdna
  22. 22
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

ja ked niekoho lubim, kludne aj kazdy den :) mat cas aj na svoje veci ale zase, clovek si tu polhodku denne najde, aby aspon dal pusu tomu druhemu a dal si kavu. jj a ako pises, hlavne je to o snahe, ked vidis ze druha strana ma v pecku, utekaj. 3 roky su viac nez dost.
  23. 23
    Paria333

25 ročný muž

ja už som v takom veku že už by som chcel spoločny život...
  24. 24
    Eutanazia

10 ročné dievča

cez rok to bolo každý týždeň (piatok, sobota) a aj keď som mala toho vela napr. tak vždy ma prišiel pootravovať aspoň na pár minut :D cez leto aj každý deň. no to čo opisuješ by mi tiež vadilo
  25. 25
    Tasha5

28 ročná žena
    Na PoVazenie

Je to na pick,kašli na to/ultimátum.nech sa teda spakuje
  26. 26
    Alohomora

20 ročné dievča
    Godric hollow

My sme spolu vždy, keď sa dá :)
    Keď nastúpil na výšku, tak to bolo ťažké, ale chodil každý týždeň domov a to sme boli celý víkend spolu
    A od začiatku semestra budeme susedia, takže sa teším strašne :) inak by sme už išli aj spolu bývať, ale to by moja mama zatiaľ nezniesla a ja jej nechcem robiť až tak naprieky
  27. 27
    Anonym356

22 ročný chalan

nemám priateľku....
  28. 28
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

nemám priateľku....
  29. 29
    Yacopsae

23 ročný chalan
    Tvoja mama

Bývame spolu, sme spolu non-stop. Úplne mi to vyhovuje.
  30. 30
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

urcite by mi to vadilo
    wtf ved to proste nemoze byt plnohodnotny vztah, hlavne ak tam ide o to ze clovek by aj cas mal, ale chyba chut sa stretnut

sme spolu cca tri dni do tzdna
  31. 31
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

"Kamáratom a svojím koníčkom (rybárčeniu) sa venuje podstatne viacej ako mne. "
    Rybárčeniu? Koníčkom? Chcel by som vidieť tie rybičky a kobylky, ktorým sa venuje!
    1x/týždeň na hodinu či pár hodín? A čo robíte keď sa stretnete?
    Aspoň si denne pár hodín voláte?!
    (retard)
    Nikdy som si nekládol otázku koľko krát do týždňa sa s mojou láskou stretnem ale kedy už konečne ju budem môcť vidieť alebo aspoň počuť. Vôbec neviem pochopiť o čom je tento Tvoj príspevok.