Fórum pridal Wistingher, 18. 3. 2017 19:48 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako chováte andulky bez toho aby robili tolko bordelu??? - všade perie, prach ...

0
Wistingher

20 ročný chalan
Bratislava

Nie je možné že to takto každý má doma... veď to je stroj na neporiadok... rozmýšlal som ako tomu predísť ... nejakú inú klietku... alebo klietku niečim obaliť aby sa ten prach a pierka nerozširovali okolo všade... Máte nejaké nápady ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Method

hrá sa, že má 1 rok
    Kalokagatia ;-)

su aj take klietky so zachytavacmi necistot, to sa primontuje na boky klietky :D ale inac ja sm mal vzdy nejakych poriadnych celkom ;]]] ale ja som mal samotnu andulku vzdy, ked su 2+ robia viac bordelu :D
  2. 2
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

pani u ktorej som byvala chovala andulky a ked boli dobre tak to boli bambulky a ked zle tak marhy :D
  3. 3
    Frez

26 ročný muž
    z Verešvára

@Method chovat andulku osamote je tyranie

Tomu nepredides :D Vzdy rano, po tom, co im doplnim krmitka, vysavam okolo klietky.
  4. 4
    Method

hrá sa, že má 1 rok
    Kalokagatia ;-)

@frez oni si zvykli, ani zako by nemal byt vraj sam a je spokojny :D
  5. 5
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

aj my máme už dlho iba jednu ... a neni problém
  6. 6
    Frez

26 ročný muž
    z Verešvára

@method zvyknut si zvyknu, ale trpia pri tom, andulky su predsa spolocenske tvory.
  7. 7
    Method

hrá sa, že má 1 rok
    Kalokagatia ;-)

@frez telka,radio a hracky a maskrty im pocas mojej nepritomnosti zatial stacili ;] a prvej andulke som sa venoval dost vela, bol som decko a urcite bol rad ked som mu kusok dal vydychnut :D zaka som naucil na rezim, on sa zabavi aj sam a polku dna pocas pracovnej doby prespi ; ]
  8. 8
    Method

hrá sa, že má 1 rok
    Kalokagatia ;-)

ale ako hej, je lepsie ked maju spolocnost, ale to zas nemozno generalizovat, to je ako keby si vyhlasil, ze ludia co su sami sa trapia...niektori ano a niektori nie, zalezi na kolko si tu potrebu spolocenskeho kontaktu kto jak uspokoji... To mozme potom povedat aj, ze tie vtaky sa trapia aj vo volnej prirode, ked nemaju co zrat a skapu od hladu, alebo ked ich nieco zozerie. Snazim sa im urobit pohodlicko, ale zverinec doma mat nebudem. Keby som videl nejake psychicke dopady, zvazil by som.
  9. 9
    Dutkopavlas

28 ročný muž
    Bratislava

papagaje je najlepsie nemat v byte ale oddelene v pristavbe kde nevadi bordel ,prach a hluk. Je to chovatelske zariadenie - vylet a zalet--inak cisticka vzduchu na hrube castice prachoveho peria - vela vetrat a vela trpezlivosti v kombinacii s upratovacou sluzbou ...mna stoji zverinec rocne vyse tisic euro iba krmenie...