Fórum pridal Patrixo, 11. 5. 2019 19:35 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako dlho nosite jedno tricko kym ho date prat

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Zalezi. Nepamatam si, ktoru vec som mala kolko krat oblecenu, odkedy sa naposledy prala, cize podla zapachu a spinavosti a tak.
  2. 2
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

no.. vzdy radsej este predtym, nez zacne smrdiet
  3. 3
    Bebekex

25 ročná žena

za predpokladu,ze som sa nespotila :D
  4. 4
    Meiram

26 ročná žena
    ešte nie je čas

Ako ktoré, do práce jeden, max dva dni, ak nesmrdí už po jednom. Na doma o dosť viac. Po vonku tiež tak, aby nesmrdelo, platí, to isté, čo pre prácu.
  5. 5
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Podla potenia
  6. 6
    Majmarad

35 ročný ujo

Pokiaľ sa nerozpadne :D
  7. 7
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Pol dňa
  8. 8
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Tričko hádžem do koša na bielizeň hneď večer, keď ho vyzlečiem, ak som v ňom bola v práci. Ale ak som ho mala oblečené len pár hodín, tak si ho obleciem aj na druhý deň. Také na doma mám na sebe aj viac dní.
  9. 9
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

A to sa v práci prezliekam do iného trička.
  10. 10
    Dwarvax

31 ročný muž

Volim rovnaky postup ako staphylo @1, takze je to velmi individualne. Niekedy to moze byt jeden den, niekedy aj 3.
  11. 11
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

väčšinou 2 dni, v zime 3 a v lete, ked je 30 stupňov a pri pohybe, strese a iných veciach, čo spôsobujú pot a smrad 1 deň
  12. 12
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Tak rozne, dokym nie je spotene :D
  13. 13
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Záleží od toho, či je obtiahnuté alebo voľnejšie. Obtiahnuté dávam do pračky už po jednom dni, lebo potím sa vcelku dosť (hehe) Ale voľnejšie niekedy nosím aj 3 razy kým ho dám prať
  14. 14
    Yoss

28 ročný muž

Treba čuchať pod pazuchami (hehe)
  15. 15
    Koprdil

26 ročný muž
    Bratislava

Rovnako ako @8.
  16. 16
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

vacsinou po jednom dni, lebo som dlho prec z domu vzdy
    ale ked idem v jednom tricku len na chvilu niekam, tak si ho aj nabuduce obleciem na tak kratsie, nech sa nazbiera ekvivalentny smrad :D
  17. 17
    Marcello1111

30 ročný muž

ako @14
    :)
  18. 18
    Amikadze

24 ročné dievča

Podla toho co v nom robim, nemam problem nosit jedno tricko 5 dni ked som len doma.
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Prať ? A načo ?
  20. 20
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Ked je to tricko este pouzitelne tak vratim naspat do skrine a obleciem nablizsie tak o 2-3 tyzdne :D Kedze nenosim tie veci suvisle, tak si nepamatam ani kolko dni som nosila niektore veci a davam prat podla ich stavu.. Castokrat niektore veci vytiahnem a mam ich na sebe len 2 hodiny napriklad...
  21. 21
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Tazko povedat... :D závisí od toho ci ho mam oblečené iba 10 minut kym pridem do práce alebo celý den.. :D
  22. 22
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

vzdy vecer po praci ho davam do kosa na pranie. doma chodim len v trenkach takze mimo prace nenosim nic :D
  23. 23
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

2 hod max.
  24. 25
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

v priemere 2-3 dni, ale niekedy dám prať už po jednom použití ak som v ňom bola fakt celý deň hlavne napr keď cestujem, tak sa cítim špinavá, tak všetko dám prať.. tričká podoma nosím asi 3 dni a dám prať
  25. 26
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Wtf, keď idem von, tak každý deň, čo je to s vami, ľudia
  26. 27
    Lojzo_xxl

25 ročný muž

Ked sa poriadne potim tak vtedy sa zaroven perie ;)
  27. 28
    Saddath

28 ročná žena

Ked ho mam vonku tak urcite LEn raz. Lebo nie ze je apotene mi. Vadi ale ze je zznecistene vonkajsim prostredie a pelami a pod... Ked som doma tak jedno tricko nosim aj 3 dni a ptm periem.
  28. 29
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Väčšinou len 1 deň.
  29. 30
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Väčšinou 2 - 3 dni, ale ak zapácha aj skôr. A na doma nosím aj dlhšie, ale už sa v tomto polepšujem (:
  30. 31
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Hocikolko... kym som sa v nom realne nespotil. Ale niekedy ani nestihnem, ked sa vecer osprchujem, tricko , teplaky mam par hodin kym pojdem spat zo skrine vybrate a rano ich nenajdem , bo mama ich dala prať ... :D
  31. 32
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Dakedy aj tri dni vkuse nosievam ak nesmrdí alebo ho oblečiem raz a potom ho nechám na stoličke aj týždeň a zoberiem inokedy. Ale napríklad dnes som si do kostola vybral čisté a vyžehlené tričko a tak som sa spotil, že išlo hneď do prádla. :D
  32. 33
    Palec223

27 ročný muž

napriklad do posilky tricko hned jak dojdem vecer domov dam na radiator cez zimu dalsi den je uplne v pohode takmer jak po oprani pokial sa clovek pravidelne sprchuje a nasprejuje sa tak neni o com po tom druhom pouziti ho uz davam prat .... co sa tyka triciek na bezne nosenie zalezi kam idem ak ho mam na sebe hodinu je mozne ho pouzit aj viac nasobne ja ich takto striedam samozrejme ak ide o nejaky horuci letny den a niekde sa cely den tralagam tak tricko ide do prania hned :)
  33. 34
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Doma 4-5 dní a vonku čo nosím tak 2 dni
  34. 35
    Annyejnji

21 ročné dievča

Ja som v tomto strašná a ja potrebujem väčšinou viac ako 1 tričko denne :(
  35. 36
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Shithead

Niekedy vystriedam aj dva tričká za deň, lebo sa proste potím. Ale inak nikdy nemám tričko oblečené viac než jeden deň, potom putuje do prádla. Aj po dome nosím tričká len 2-3 dni.
  36. 37
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

zaujimalo by akú spotrebu vody majú tí čo perú tričko po jednom dni,nezdá sa mi to moc ekologické
  37. 38
    Kerrang

26 ročný muž

Nedá sa to presne ohraničiť dňami, no poviem stručne a výstižne - dokým nie je špinavé a nesmrdí (hehe) ...je to zvyčajne aj viac dní