Fórum pridal Ciscokid, 26. 3. 2009 22:17 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako dlho sa udrží marihuana v moči ??

0
Ciscokid

25 ročný muž
Pezinok

Viete povedať, ako dlho sa udržia stopy po fajčení marihuany v moči ?

po akej dlhej dobe si môžem dať test aby bol negatívny ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Yukari

23 ročné dievča

28 dní
  2. 2
    Pysta666

24 ročný chalan

myslim ze v moci 1-2 mesiace
  3. 3
    Midnight

27 ročný muž
    neber ostatných tak vážne(?)

v moči 2 týždne, v krvi 2-3 mesiace, pokiaľ viem.<br />
    každopádne bez tvojho súhlasu a podpisu ti test na drogy robiť nemôžu.
  4. 4
    Tenario

27 ročný muž
    Šurany

Viem ze vo vlasoch moc dlho ale toto fakt neviem..spoluziak hulil kazdy den ..a dozvedel sa ze na testy musi ist o dva dni..tak pil vela mlieka a nic mu nezistili
  5. 5
    Porrast

28 ročný muž
    Graveyard

zavisi to aj od typu testu ktory ti mozu robit... najlacnejsie a najrychlejsie formy testu zistia stopy do 1-5 dni, ked pijes vela mlieka ako pise @4 a jes kopu mastnych veci tak sa to odbura skor, pripadne ostane prilis male mnozstvo na tento test.. vseobecne z mocu mozu zlozitejsimi testami zistit max do 2 tyzdnov pokial viem.. krv tie 2-3 mesiace ako vravi @3
  6. 6
    Tryptaminedream

27 ročný muž
    Bratislava

Pekne odhady ale vsetky zle :).<br />
    <br />
    @Ciscokid <br />
    <br />
    V moci pri jednom poziti 2-3 dni, pri pravidelnom castom uzivani cca. 12 tyzdnov.<br />
    <br />
    V krvi tiez 2-3 dni a pri pravidelnom, 2 tyzdne.<br />
    <br />
  7. 7
    Black_soul

24 ročné dievča
    ...neverhood...

oh boze v pezinku je kazdy druhy clovek hulič :D fakt :D
  8. 8
    Tryptaminedream

27 ročný muž
    Bratislava

kazdy prvy, kazdy druhy je nehulic :D
  9. 9
    Krutafunebracka

24 ročný chalan
    SK

Sa mi zdá, že niekoľko týždňov a ak už húliš dlho a často, tak aj nejaké tie mesiace...
  10. 10
    Nika42

24 ročné dievča

hm toto bola pre mňa veľmi zaujímavá a poučná informácia :D
  11. 11
    Charlottkkaa

23 ročné dievča
    Pod brezou...

2-3 mesiace myslím..
  12. 12
    Athelasil

25 ročná žena
    na lodi s vetrom vo vlasoch:)

minimalne 3 dni,myslim.
  13. 13
    Sonet

25 ročný muž
    Košice

v moci nvm ale v krvi sa udrzi okolo 3-8 mesiacov podla toho ako casto dany clovek marihuanu uziva a podla toho podla mna bude aj v moci sak to je vlastne prefiltrovana krv taze 28 dni ani nic take podla mna nie :D:D ale nic sa neboj ked je to koli testom tak tych sa nedockas lebo stoja okolo 15000Sk a kto ich bude platit :D:D<br />
  14. 14
    Tryptaminedream

27 ročný muž
    Bratislava

v krvi sa ti nema sancu udrzat 8 mesiacov :).
  15. 15
    Liapx

29 ročná žena
    Považská Bystrica

Nehul a bude pokoj.
  16. 16
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@13 lol v krvi 8mesiacov? (lol) tolko ti nepreziju ani cervene krvinky :P A ze moc je prefiltrovana krv? :D Skus to povedat tvojej ucitelke biologie :P<br />
    <br />
    Za realne komenty povazuj len tie @tryptaminedream -ove. Ostatny trepu a tipujem, ze ani nevedia poriadne o com...
  17. 17
    Stompdown

22 ročný chalan
    Martin

suhlas ze 8mesiacov :D.... to keby bola zenska tak sa jej snad aj detsko narodi zhulene...najprv zeleny dym potom hlavicka a cela porodna sala je sfetena :D
  18. 18
    Stompdown

22 ročný chalan
    Martin

mali Boby
  19. 19
    Stompdown

22 ročný chalan
    Martin

mali Boby
  20. 20
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@stompdown :D ty netrep tiez :P zeleny dym? :D sfetena? :D cela sala z trosky dymu? :D<br />
    ty si urcite nikdy nekuril a ani nezacinaj :P
  21. 21
    Stompdown

22 ročný chalan
    Martin

ale ty si riadny cvicko dpc sak si srandu robim ty nepochopis vtip ani keby som ti ho rozkrajany naporcoval na tacke rovno podnos :D
  22. 22
    Iwulik

24 ročné dievča
    V ríši snov :)

2-3 mesiace
  23. 23
    Tryptaminedream

27 ročný muž
    Bratislava

najvacsia haluz je jak tu ludia stale pridavaju rozne casove odhady :D
  24. 24
    Jayjayhavana

27 ročný muž
    Bratislava

@tryptaminedream ma pravdu , ale je to chudak podla mna ci? :-D
  25. 25
    Tryptaminedream

27 ročný muž
    Bratislava

@jayjayhavana ooobri, neni to chudak, je to pan jak še povi :D
  26. 26
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@stompdown vtipu chapem, ale musi mat aj nejaku uroven ;). Presne vdaka takymto "vtipom" vznikaju niektore "antifetacke" famy. Ty tu napises taku hovadinu, niekto to zle pochopi a bum na svete je dalsia fama: marihuana ma zeleny dym a z jedneho brka sa rozbije kludne 10ludi :D. Uz sa mi to neraz stalo, ze niekto vytvoril takuto famu ;).
  27. 27
    Fr3tka

24 ročné dievča
    Svidník

mno neviem kolko sa to drzi v krvi a v moci ale zevraj vo vlasoch to vydrzi aj pol roka...netestovala som ... nemam vyskusane :D iba posielam info dalej :)
  28. 28
    Degenr

27 ročný muž
    Prievidza

Co ja wem tak v moci max. mesiac zavisi kolko mlieka pijes to detoxikuje chodil som kedysi na kontroly k doktorke a nekedy bol uz po 2 weeks moj moc cisty zavisi ze aj kolko hulis.
  29. 29
    Mf

21 ročné dievča
    Ružomberok

mala som marihuanu ... ked ma ce dat mama na testy koli alkoholu a musim dat moč ziastia mi to ????
  30. 30
    Kravka355

27 ročná žena
    Nový Zéland

ako dlho sa to udržíí všade ?? .. hmm ? ale prosím píšte niekto kto máte skúsenosti !!! diky
  31. 31
    Tryptaminedream

27 ročný muž
    Bratislava

To co je vsade ?
  32. 32
    Kravka355

27 ročná žena
    Nový Zéland

ved tak vsadee ze kolko sa to udrzii v krvii v moci a taak niee ?? ..
  33. 33
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@kravka355<br />
    V slinach: do 10 hodin od pozitia. Test mozu vykonat floydi aj na ulici ak maju dostatocne vybavenie.<br />
    V moci: 2 max 3 tyzdne. Testy na THC sapri beznej kontrole nerobia. Testery na drogy vsak mozu kupit napr. aj tvoji rodicia v niektorych lekarnach a drogeriach.<br />
    V krvy: 120 max (podla zivotnosti cervenych krviniek). Tiez sa nerobia pri beznych kontrolach testy na THC, test na THC stoji nad 170e.<br />
    Vo vlasoch: do polroka na bezny test, profesionalny test korienkov spravi celozivotnu analyzu. To su spickove testy a stoja niekolko tisic eur.<br />
    Ku vsetkym testom vsak potrebuju tvoj suhlas (suhlas zodpovednikov), alebo sudny prikaz.
  34. 34
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@33 120 dni
  35. 35
    Gorana

36 ročná teta
    Nemecko

idem zajtra na predoperacne vysetrenie a bojim sa,ze mi najdu stopy po huleni...mozu ma vobec operovat po huleni?
  36. 36
    Icecreamtruck

25 ročný muž
    Dolný Kubín

@35 roflmao
  37. 37
    Rufi

35 ročný ujo
    Levice

aj 6tyzdnou ale testy na dokazanie su velmi nakladne
  38. 38
    Buffer

23 ročný chalan
    Koniec sveta,alebo začiatok;)

@gorana myslim, že len tak ti THC nebudu hľadať v tele skôr ich bude čosi ine zaujimať :D
  39. 39
    Baklajanko

31 ročný muž
    Galanta

Hulil som 12 rokov z toho 10 rokov kazdy den minimalne 3x (hlavne lampy a hydro). mal som dokopy mozno rok pauzu, cize celkovo v tom lietam 13 rokov. 13.1.2011 som prestal a drzim sa(dufam na dobro alebo tak ze si zahulim obcas max 5x do roka) davam sa testovat kazdy mesiac. posledne vysledky stale pozitivne=>je to extremne individualne. zavisi od vahy, aktivnom pohybe tym myslim aj sex, strava, metabolizmus, obsah THC v trave, intenzite fajcenia proste vela faktorov. Caje, mlieka, vody pred testom to je nic. V sucastnosti existuju take testy ze ich neojekabatite niako a nestoja vobec tolko ako tu pisete-to su len famy. Co doporucujem-vela vela pohybu,zelenina a ovocie,vela vody ale cistej (aj tak je to naj tekutina) a hlavne nehulit. ked uz, tak nech je nato naozaj prilezitost a ze viem o com hovorim. <br />
  40. 40
    Hellman

36 ročný ujo
    Bratislava

sranda je ze z krvi sa odstrani thc do par dni pripadne hodin ale v moci je tak 15 dni az mesiac
  41. 41
    Prostemato

22 ročný chalan
    Dunajská Streda

chcem sa seriózne spýtať som čistý 9 dní a idem na testy akurát na ten 9 deŇ...je možné že by bol ten test negatívny ?
  42. 42
    Vojtas

24 ročný chalan
    Prievidza

@prostemato ak si užíval pravidelne 9 dní je málo<br />
    <br />
    Ja sa chcem spýtať, či je podmienka testu použiť čerstvú moč ? <br />
    Keby donesiem moč starú cca 3-4 hodiny, bude to mať vplyv na výsledok testu ?
  43. 43
    44jessica

22 ročné dievča
    Čadca

Ked idem na preventívnu a mám doniest moč zistia niečo aj na preventívnej ?
  44. 44
    44jessica

22 ročné dievča
    Čadca

Ludia pomoc potrebujem :D
  45. 45
    Mastalirka

20 ročné dievča

@gorana ako to dopado?? Som na tom podobne
  46. 46
    Mastalirka

20 ročné dievča