Fórum pridal Mojinka, 21. 8. 2017 19:28 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ako ho zaujať

0
Mojinka

18 ročné dievča

Mám 19 a páči sa mi jeden muž. Otázka pre chlap-cov stalo sa vám že ste nemali záujem o ženu a neskôr áno? Čo mám robiť? Mám byť nedostupná, ignorovať ho, smiať sa na jeho vtipoch, vtierať sa dávať mu komplimenty? Kedy máte o ženu záujem ked sa správa ako
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Ak si ho nezaujala doteraz, tak je veľká pravdepodobnosť, že ho nezaujmeš ani potom, keďže ak by mal aspoň minimálny záujem, tak by sa snažil spoznať aj on teba. Píšeš, že je to muž, tak mu možno vadí tvoj vek alebo celková prezentácia, neviem.
  2. 2
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Píšeš, že máš 19, ale v profile máš 18.
    Si falošná zmija a chlapa si nezaslúžiš!!!!!!!!
  3. 3
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

@ps102 :D :D :D
  4. 4
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

a izbu mas upratanu?
  5. 5
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok
    mapy, žijem prstom na mapách

nestalo sa mi že by o mňa mala žena záujem

neviem ti pomôcť

:D

sad but true
  6. 6
    Misfit44

tvári sa, že má 6 rokov

naozaj by si sa chcela niekomu vtierat aby potom bolo z toho co... ? ak ta niekto nechce tak s tym velmi nic neurobis
  7. 7
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Bud hlavne sama sebou a na vsetko ostatne kasli
  8. 8
    Marcello1111

29 ročný muž

v prvom rade si dáma a dáma sa nikomu nevtiera...
    je skromná, nechodí do pochybných spoločnosti a správa sa úctivo...
  9. 9
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

u mňa by si ignorovaním ani z Ďaleka neuspela ja sa riadim heslom nechceš nechaj tak.. :D
  10. 10
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

tak toto som ja nikdy nevedela :D ked som bola mladsia som sa tak strapnovala a vtierala ze konec, hanba velka a nikdy ma ziadny nechcel... potom neskor mi bolo jedno a zaujem nejako prisiel.
  11. 11
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

Moja technika je striedave trapne vtieranie a pasivne-agresivne ignorovanie.

Ak nahodou pride zaujem, tak potom freakout, ze ja nikoho vlastne nechcem.

#trulyfe
  12. 12
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

Mám ho ignorovať? Toto je z rovnakej skupiny ako "Dal like na fotku mojej kamoške, bloknem si ho.."
  13. 13
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

1. nechápem ženy, čo sa hrajú na nedostupné a ludí ignorujú a potom sa vyplakávajú, že o nich nemá záujem..ako logika?
    2. nevtieraj sa mu, ved si žena
    3. nikdy ho nezaujmeš, ked sa pýtaš, ako ho zaujať
    proste bud sama sebou, správaj sa prirodzene, nehraj sa na fiflenu ani hlupaňu a možno sa to nejako vyvinie, ked ani vtedy nebude mať záujem, kašli na to
  14. 14
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

Neviem, či sa ja už môžem rátať ako muž, ale predsa sa skúsim podeliť o svoj pohľad na túto problematiku.

Mám rád ľudí, ktorí, keď ich chcem spoznať, dajú mi príležitosť spoznať ich takých, akými naozaj sú - bez pretvárky, bez hier. Lebo len tak môže dôjsť ku pravému zisteniu, či ma ten človek zaujme alebo nie.

Takže nejaké hry by rozhodne nezabrali, skôr by ma odohnali. A niečo čím zaujať a aby to zároveň nebola pretvárka? Nejako mi nič také prirodzené nenapadá...
    Ale keď niečo také nájdeš, daj vedieť :D
  15. 15
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

Mne by stacilo ak sa na mna usmejes, prehodis par slov. Chalan zisti ze mas zaujem. Urcite sa nevtieraj, nesikqnuj ho a nepozyvaj na rande inak si skoncila :D
  16. 16
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Ano, stalo aa mi to. Bud sama sebou. Az mas chut sa smuart, smej sa, az mas potrebu byt nedostupna, bud nedostupna, ale hlavne bud sama sebou a ehraj sa na nieco, cim nie si, lebo budesv krcme preberana ako
    "Ta dalsia blba sliepka, co nevi, co chce." proste bud dospela a bud sama sebou.
    (Asi najlepsia rada, aku mozes dostat. Suce ti mozno nepomoze ziskat chlapa, ale aspon nestratis svoju tvar
  17. 17
    Xy12345

23 ročný chalan

Vyplakávaťe tu ( podaktorí ) že ženy sú pri balení nečinne a tu slecne neporadite.
    @mojinka
    A možno má záujem len to nevie dať najavo. Zavolaj ho von/ na pizzu/kofolu / zmrzlinu a uvidis, nemáš čo stratiť. A keď povie nie ber to tak že to máš už zasebou a nemáš čo riešiť :)
  18. 18
    Fero1821

23 ročný chalan

Nič nerob. Ak mate byt spolu budete. Ak nie pride iny. Ak budeš dotierava az otravna určite ta nebude chcet ani len spoznat.
  19. 19
    Ego_cogito

26 ročný muž
    Atlantída

ak máš možnosť tak mu daj najavo aké máš kvality... varenie, tancovanie, vieš 6 roznych jazykov, hras na klaviri, ide ti matika, mas pekne...oci - hocico co ti ide alebo si v tom lepsia ako ostatne, ci fyzicka alebo psychicka vyhoda :D :D
  20. 20
    Lele2

18 ročné dievča

Rady :D
    Jednoducho buď prirodzená :).
    Nič nerob nasilu :).
  21. 21
    Mj789

27 ročný muž

Posles mu navonane nohavicky postou
  22. 22
    Sheisa

17 ročné dievča

https://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ prirodzeným, nenutených make-upom..nie kilo make-upu a pokiaľ máš veľmi problematicku pleť tak ani bez žiadneho...ani nevieš koľko výzor u chlapa robi..ver mi, len to neprehánaj a bud prirodzená, hrat pretvárku nemozes večne ak chces aby ta uprimne lubil, bud uprimna aj ty!