Fórum pridal Christiano_301, 7. 9. 2019 17:06 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako mám mat sebavedomie keď toto mi hovoria blízky ľudia: “nebudeš mat nikoho, nemáš kamarátov, ja mám, ty nemáš nikoho ani niko

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Nikto ma nepovzbudzuje,že bude dobre, stále len to zle.Doteraz to bol problém keď som bol študent že nechodím na brigády pred 2 rokmi to hovorili.Riešil som jednou cigankou v 15tych rokoch zakázali mi.Žiadna sa im nepáčila.Teraz sa už ťažko nájde normálna
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

A ved tu ťa povzbudzujú ľudia, pekne sa s tebou bavila Azizi, potom H8U a neviem kto všetko, ale ty proste máš svoju LP-platňu, ktorú si budeš púšťať dookola :D
  2. 2
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@riddler Uvedomuješ si, že je to len troll, ktorý si z teba a všetkých ostatných robí len prdel, všakže?
  3. 3
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@riddler ale ty tiež nemáš moc čo hovoriť, podľa mňa by si si našiel frajeriek na každý prst 10, keby si sa tak nezatracoval.. síce, že to hovorím práve ja :'D
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@firestorm Myslím, že skutočný Chris (osoba spravujúca tento účet) je skutočne zúfalý, psychicky nevyrovnaný človek, ktorého život je tak nudný a prázdny, že si musel založiť niekoľko účtov tu na Birdzi a takýmto spôsobom sa, ani neviem či zabávať, odreagovávať, alebo je to nejaká forma masturbácie. Každopádne, i ked si možno niektoré veci vymýšľa, myslím, že skutočný Chris je rovnako poľutovaniahodná a smutná figúrka ako tento birdzový Chris.
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

Toto mi hovoria stále: “ty nemáš nikoho, nemáš kamarátov, ani nebudeš mat, ja mám kamarátov, žiadna ta nebude chcieť”.

2 dievčatá čo som povedal rodičom čo som s tými dievčatami riešil vztah rodičom som to povedal. Nepáčilo sa im ani jedna. Bohužiaľ musel som im klamat vo všetkom a potom stratili moju dôveru.
    Áno bol som mlady (15 rokov), ale neužíval som si vôbec život. Nechodil som nikde, stále som bol doma. Kamarátov som nemal. Od detstva som ťažko vedel komunikovať s deťmi, nevedeli ma prijať. Stále to hovorili máš čas, máš len 15 rokov. Keď budeš dospelý tak môžeš mat už babu. Tak som sa rozhodol, že budem im klamat, a prvý vztah som mal v 16tych. Bolo aj v 15 tých vztah ale to bolo taký detský vztah.
    Teraz keď som už dospelý sa ma pýtajú prečo nemáš kamarátov, priateľku. Nájdi si už nejakú. Hovorím: veď keď by som mal príležitosť mat dievča nemohol som mat lebo ste mi zakázali. Že mi chceli len dobre. Áno dobre? Nemám nikoho. Keď nepočúvam ich v 15 tých tak určite mám veľa kamarátov, a možno som šťastný s tou pravou.

Teraz sa už ťažko nájde nejaká normálna. Teraz to už môžem pekne povedať jebat celé. Teraz ma chcú “vychodiť z domu” aby som niekde išiel a nebol stále doma.
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler vieš jedna osoba tu povedala že si robíte so mna len srandu :)
  7. 7
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@aventine Pekné od teba, že si to myslíš, celkom si ma potešila :) ale realita túto teoriu príliš nepotvrdzuje, bohužial nedokážem mať ani jednu na desať prstov, nieto ešte na každý prst desať :D
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@firestorm áno som trol áno som. To si chcel pocut? Tak nech sa páči. Hádam ma už nebudeš viackrát obviňovať že som troll
  9. 9
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

a ten kamarát na barlách? Zas si ho poslal preč?
  10. 10
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

A liederka ta nechce ?
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@panakoja1 neposlal som ho preč on mna poslal zas do pice
  12. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@thinkaboutjustice čo ma s tým líderka?
  13. 13
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

a prečo si mu to spravil chudákovi
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@panakoja1 prečítaj si esteraz čo som napísal. ON MA POSLAL PREČ
  15. 15
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@riddler Ja si tiez myslim ze si vymyslel osobnost, v ktorej je ale zahrnuta stipka pravdy a nieco si proste kombenzuje a hlada nepriamo odpovede ktore ho aj naozaj zaujimaju.
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer dal som fb jednej osobe :) čoskoro Vám povie svoj názor či som fejk alebo nie ;) napíše Vám. A keď ani vtedy neuverite tak bohužiaľ
  17. 17
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Ja sa len riddlerovi vtieram do riti aby ma mal rad, ja si to vobec nemyslim ale nehovor mu to.
  18. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer robíte si picu so mna :)
  19. 19
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Nerobime. :( Len mame velmi zvlastny typ humoru ktory niektori nechapu. My ta berieme vazne.
  20. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer vidím ako. Ani jeden z Vás mi neporadil nevyjadril sa čo som sem pridal tento fórum
  21. 21
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Ty maly zmrd! Ja som ti uz 100x seriozne poradil a miesto toho aby si zobral moje rady vazne si ich uplne odignoroval a dalej bezpredmetne riesil problematiku. Tak sa spamataj do pici.
  22. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer čo si mi poradil? Lenže teraz je to úplnom inom. Ľudia mi hovoria že to nedokážeš, nedokážem nič.
  23. 23
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Ale veď aj pre hlúpych existujú ďalší hlupáci...
  24. 24
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 a co teraz, mame sa z toho posrat? Ked dospies zacnes mat tieto kecy ostatnych u riti. Teda... KED dospies. Ze ta zaujimaju sracky co ti hovoria ini...
  25. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer nezaujímajú ma iných názor ale ta negatívna energia chápeš? Zlo Skorej príde než to dobre. Ja ich mám v pici ale už neverím nikomu a ničomu
  26. 26
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No inak, Chris, presne toto forum si tu už mal- o tom, ako ťa rodičia podceňujú, hovoria ti že nič nedokážeš, a ľudia ti napísali že kašli na tie reči, máš to vo svojich rukách atd. Aj to že ti rodičia kedysi zakázali vzťah s cigánkou tu už niekoľkokrát bolo. Vyťahuješ dookola tie isté témy, na ktoré ti ľudia napísali už desiatky rád, povzbudení, názorov, neviem čo čakáš od toho, že to isté vytiahneš znovu, už fakt len na seba pútaš pozornosť, lebo sa brutálne nudíš.
  27. 27
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Tak preco veris liderke ze ta vyjebe z roboty ked pojdes na PN, ked doslova neveris nikomu a nicomu?
  28. 28
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler zabudol som čo ste mi poradili, prepáč ak vás neustále Otravujem
  29. 29
    Majmarad

36 ročný ujo

Raz napíšeš knihu :D
  30. 30
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@majmarad Hej, bude sa volať ,,Dievči zo zeleného domu", alebo ,,Chris a továreň na problémy" :D
  31. 31
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler bez srandy uvažujem nad tým :)
  32. 32
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Určite ju napíš, potom mi pošli jeden výtlačok aj s podpisom autora :)
  33. 33
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ale bez srandy. Počul som to že keď to napíšem na papier čo ma trápi a podpalim papier tak to pomôže :D neviem či je to pravda
  34. 34
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

A čo budeš trocháriť, podpáľ rovno obecný úrad (respektíve mestský úrad, neviem kde bývaš), to ti urobí lepšie ako pálenie papiera
  35. 35
    Kerrang

26 ročný muž

To aj mne na strednej niektorí neprajní spolužiaci hovorili.. ...východisko je také, že budeš jednoducho dlabať na nich a nevšímať si ich, to je najlepšie čo môžeš urobiť.. ...však im sa to raz vypomstí, keď druhému zlé prajú ...sám nemám rád takých ľudí
  36. 36
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler to som chcel tým povedať že pôjdem ďalej
  37. 37
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kerrang rozumiem ti. Aspoň ma niekto chápe ako ty, vieš ako sa cítim. Ale tak ako mám mat sebavedomie? Ako mám prekonať strach? Toľko príležitosti som mal a nevyužil som si ich
  38. 38
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Dúfam že si nezabudol co ti poradili keď na teba voda z radiatora kvapla. Už začínaš recyklovať to je začiatok konca.
  39. 39
    Christiano_301

21 ročný chalan

@mnichovcan to nebolo z radiátora. To bola trúba 300 stupňová
  40. 40
    Kerrang

26 ročný muž

@christiano_301 No na sebavedomie ťažko ti poradiť, keď ja sám sa ho pokúšam nejako ešte stále zliepať po kúskoch dokopy.. ...ale tak asi by som si kúpil lepšie oblečenie, aby sa aj ženám páčilo a vyzeral v tom celkom dobre, potom keďtak zmenil účes ...potom by si mal byť spokojný sám so sebou, nemal by si mať depresívny výraz a mal by si byť veselý ...môžeš sa aj príjemne usmiať na ženu, poradiť jej keď niečo potrebuje, byť komunikatívny, niečo jej jemne pochváliť a byť príjemný no proste.. ...asi toľko ako sa to snažím robiť aj ja ...vždy v tom nie je tá záruka, že si ťa vyberie teba, no lepšie ako robiť opak toho..
  41. 41
    Annyejnji

21 ročné dievča

Teraz sa ťažko nájde normálna? :D
    ja mám 21 a mám okolo seba ľudí vo veku 19-23 najmä a povedala by som ze tak 70% je nazadaných :D
  42. 42
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Keď už nič nepomáha, tak mám pre teba aspoň slová útechy, že všetci sme viac menej na jednej lodi a že tie problémy, ktoré máš ty, majú všetci
  43. 43
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@annyejnji kde žiješ na marse?
    Nepoznám nikoho snáď kto niekoho nemá :D
    Alebo že by mal nejaký záujem o niekoho :D
    Ale tak spoližiačky sa riešili s niekym a našli si niekoho, spolužiaci niektorí tiež. Ale to všetko v podstate vďaka alkoholu.
  44. 44
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kerrang oblečenie si kupujem stále nové a nové, lepšie a lepšie. Mám krátke vlasy. Ja som dosť náladový. Práveže bojím sa, že ma odmietne. Som tichý chalan. Nevjem čo sa opýtať ženy keď nejakú stretnem. Ja sa bojím osloviť babu, že ma odmietne alebo bude drzá alebo nenájdeme spoločnú reč
  45. 45
    Christiano_301

21 ročný chalan

@robinsonleon áno a potom robia hlúposti. Ja si radšej poradím než urobiť nejakú hlúposť čo môžem potom ľutovať
  46. 46
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

My ti fandime Chris neboj (thumbs)
  47. 47
    Tomas55555

24 ročný chalan

Vykašli sa na názory ostatných, zo si svoj život
  48. 48
    Dezolat

31 ročný muž

Vyjeb sa na toxickych ludi a posli ich do pice. Nieje nic horsie ako mat blizkych toxickych ludi.
  49. 49
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

@panakoja1 Presne! (thumbs) CHudák chlapec je na barlách, sám sa mu ponúkol, že chce byť jeho kamoš a CHris ho len ignoruje a smeje sa mu
  50. 50
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

@antifunebracka 3x...sa ani nečudujem že nemá kamarátov keď to jeho okolie vidí ako sa k nemu správa. A ešte sa tým vychvaluje po internetoch..
  51. 51
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@7 @riddler kamo ale ked to raz prides a tych 10 prstov na nu vypustis, tak slecna bude stastna-prestastna :D
  52. 52
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@pubertslatinocelny No len aby sme sa takého dňa dožili :D