Fórum pridal Emzááák, 2. 12. 2019 16:18 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako mám pribrať?

0
Emzááák

17 ročný chalan
Kysuce

Mám 186 cm a 64 kg čo je celkom málo. Dajte recepty ako mám nabrať. :D Jedlá ktoré majú vysoký obsah kalórií, alebo čo ja viem ako sa priberá. :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Paracelsus

29 ročný muž
    Weltschmerz

https://www.youtube.com/watch?v=S3MEj9f8PXY
  2. 3
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Tak nemyslim si zeby si chcel na seba nabalit 10kg pneumatiku tuku len aby si mal o 10 kil viac :D cvic a ono to pride samo :D
  3. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@dee99 na to by som sa nespoliehala
    ak má teraz problém pribrať, hentak akurát tak ešte schudne, ak nebude jesť kus viac než doteraz

A keďže sa pýta na to, čo má jesť... :-D
  4. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Sladkosti v noci (thumbs) mam to overene :(
  5. 6
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

@torpedo08 Tak ale to si potom zuby pokazím. :D A nebudem sa môcť na teba usmievať. :D
  6. 7
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@mielikki ale ked bude cvičiť s väčšími vahami postupne a bude jesť stravu primeranú k tomu, tak by podľa mna pribral :)
  7. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Sak na mna sa nemusis usmievat :D
  8. 9
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Detský sunár, z toho sa priberá jak šlak (thumbs)
  9. 10
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

@ladydoga No veď nad tým som premýšľal a nič iné mi asi neostáva. :D
  10. 11
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

cvič, normálna strava
  11. 12
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Stihli chlapci su sexy! :S
  12. 13
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Vypočítaj si svoje TDEE a potom si to sleduj napr. cez kalorické tbaulky. :)
    https://damnripped.com/tdee-calculator/
  13. 14
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

@mikaell Diki za prvú konštruktívnu radu. :D (thumbs)
  14. 15
    Depropex

28 ročný muž
    Už nikto

ja som 4mesacnou objemovkou pribral 7kg pri aktivnom posilnovani.

najviac zo vsetkeho ma zachranila mliecna ryza. Doma robena, bez cukru, kedze ja som sa vybral cestou prirodzenych proteinov a kalorii v strave, bez praskov, s minimom cukru.

pre zaciatok roztiahnut zaludok to je neprijemne a celkom tazke prve tyzdne ale potom to uz ide.

ak chces zdravo pribrat tak silovy trening netreba ani vela, aspon daco. A do toho veeeeeeeeeeela ryze. Samozrejme masko, zivocisne tuky, rastlinne tuky (ako orechy a pod) a tak. Je to celkom veda pretoze zalezi co chces dosiahnut.

a arasidove maslo, susene mlieko, to su tiez kaloricky bielkovinovi pomocnici.
  15. 16
    Yoss

28 ročný muž

Veľa spánku v prvom rade, potom veľa vody piť, veľa mäsa jesť + ovocie a zelenina k tomu a cvičiť, ale ! žiadne prechádzky, beh alebo fitness, ale iba na mieste zdvíhať činky, silový tréning, 1 deň zacvičíš a min. 2 dni oddychuješ a ješ.
  16. 17
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@sasi2680 no ale musí jesť viac ako je teraz plus to, čo by spálil cvičením, takže proste jesť kus viac

A na to sa pýta, že čo má jesť :-D
    Či bude cvičiť do toho ovplyvní, či to bude len tuk alebo nie, ale z neho samotného nepriberie :-D
  17. 18
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@mielikki vravim z vlastnej skusenosti :D ja som mal 64 kil teraz sa pohyhujem okolo 82 :D
    To jedenie si telo zacne tiez samo pytat... :D
  18. 19
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@dee99 a ja z vlastnej skúsenosti vravím, že nepomohlo, lebo množstvo jedla,. čo sa mi žiada, nepresahuje to, čo spotrebujem, takže sa nemôžeš spoliehať na to, že isto sa niekomu bude pýtať výrazne viac, keď nemusí :-D
  19. 20
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@mielikki no hej, ale tak ak by sa začal zaujímať o cvičenie, možno by sa dočítal aj viac o strave ako nabrať.. :) pripadne nejakého trénera a stravovací plán.. :)
    Lebo jest sladkosti a somariny nemusí byť dobrý nápad :)
  20. 21
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@sasi2680 tak ale ja reagujem na "stačí cvičiť a pôjde to samo", to čo opisuješ rozhodne nie je "a pôjde to samo" :-D
  21. 22
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@mielikki ale to som nikde nenapísala :D...
  22. 23
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@sasi2680 tak ja som aj tvoju reakciu brala ako reakciu na to, kde som reagovala práve na také tvrdenie :-D
  23. 24
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Tak to ja som tučný potom :D
  24. 27
    Dannyd14

24 ročný chalan

Vyšší príjem kalórii ako výdaj energie, žiadna veda. Hlavne pravidelne cvičiť, jesť, piť vodu a spať. Ak chceš nabrať veľmi rýchlo, tak odporúčam kúpiť proteín a gainer :D.
  25. 28
    Tomas55555

24 ročný chalan

Musíš viac kalorii prijať než spáliť. Vypočítaj si svoj bazálný metabolizmus a dennu aktivitu a zistíš kolko za den spális kalorii. Ak denne spális 1500 kalorii, musíš prijať vo forme stravy viac než 1500 kalorii aby si začal priberať.

Tak napríklad maslo je kalorické, čokolády a všetko kde je cukor.