Fórum pridal Emzááák, 17. 5. 2020 22:29 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako moc divné je predstierať, že máte priateľa/priateľku na stupnici od 1 (trochu divné) do 10 (mega divné)

0
Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
Dojížďak Birdzu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Misfit44

9 ročné dievča

v akej situacii? :D
  2. 2
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@misfit44 Jednoducho, že pred priateľmi/rodinou predstieraš dlhodobo, že máš nejakú priateľku/priateľa a hovoríš kde ste spolu boli, ako sa volá, čo má rada, kde býva....
  3. 3
    Misfit44

9 ročné dievča

@emzaaak premakana loz? :D fuu
  4. 4
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Lebo som sa stretol so situáciou kde týpek "jej" vytvoril vlastné sociálne siete a fotošopuje "ich spoločné" fotky. O_o Týpek nie je a ani nebol psychiatrický pacient.
  5. 5
    Illusion0

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

@2 tak potom 10
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Pred rodinou a známymi, pokiaľ to nie je na spôsob "dajte mi s tým už pokoj, lebo si niekoho vymyslím", veľmi

Pred náhodnými divnými ľuďmi, čo sa veľmi chcú rozprávať a sú desiví, vôbec
  7. 7
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@mielikki A čo taký prípad keď chceš zaflexiť pred kamarátmi?
  8. 8
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Záleží koho ojebávaš. Pred kamarátmi? Pred ex? Pred starými rodičmi?
  9. 9
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@emzaaak zaflexit (nerd)
  10. 10
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@teal Ja neojebávam nikoho. :D Ja sa nebojím vykričať do sveta, že umriem sám. :D Len ma to zaujalo, lebo s takýmto prípadom som sa už stretol.
  11. 11
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@emzaaak myslím, že je jasné, že to nespadá do kategórie "posledná možnosť, ako sa vyvliecť z nepríjemnej situácie" a teda je to veľmi zlé
  12. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Mega.. ale ak máš imaginárnu frajerku tak potom šicko v porádku (thumbs) (?)
  13. 13
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@torpedo08 @10 Torpi ja som moc blbý na to aby som si niekoho vymyslel. :D A keby aj, tak po týždni by sa so mnou rozišla. XD
  14. 14
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

(: neboj Emzi nepustíš ju :S (thumbs)
  15. 15
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@emzaaak to som len tak napísal... Netvrdím, že ty klameš.
  16. 16
    Dezolat

31 ročný muž

Ono tieto dlhotrvajuce klamstva vecsinou strasne vysiluju a dodrbuju ta podstatne viac ako by si cakal. Preto sa asi aj pytas. Vecsinou sa na ne aj tak pride. Kasli na to nema to cenu.
  17. 17
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@dezolat @10 Ja sa pýtam zo zvedavosti.
  18. 18
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Neviem no... Horsie mi pride ked si chalan/baba domysla s kym vsetkym chodil/riesil sa. To mi pride take blbe kusok... Este horsie pokial o tom dotycni ani nevedia...
  19. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ako uz bolo povedane, ked sa snazis zbavit uchyla na party alebo v noci na zastavke je to uplne legit, ked to robis pred rodinou a kamosmi je to vrchol jebnutosti.
  20. 20
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Každá lož ťa môže dobehnúť
  21. 21
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@borovy ale lož má krátke nohy :D
  22. 22
    Dezolat

31 ročný muž

@Misfit44 Inak mi stale pripominas ze musim znovo pozriet Ergo Proxy XD
  23. 23
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Vôbec to nie je divné. Inak, chcel som sa pochváliť, že beriem priateľku na výlet a potom do kina.
  24. 24
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

poznám človeka čo to robil / robí... a je to podľa mňa absolútne úbohé a zúfalé
  25. 25
    Vladqog

27 ročný muž
    východ zapadá

Na vyske som mal spoluziaka, co si tiez vytvoril imaginarnu priatelku, spravil jej facebook, instagram..... :D

Neviem, no. Podla mna normalny a vyrovnany clovek sa nemusi hanbit za to, ze je sam.
  26. 26
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

Ani jedna z moznosti. Podla mna to je uplne normalne. A ked uz mas priatelku naozaj, tak pred nou by si si mal vymyslieť, ze mas aj milenku
  27. 27
    Misfit44

9 ročné dievča

@dezolat nemas zac :D

@emzaaak to chcem vidiet aky level photoshopu to je! :DD
  28. 28
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

ako ste vsetci prisli na to ze to je prave 10? 10 by bolo keby ste rodicom hovorili ze nema ruky a nohy a to vas na nej vzrusuje, toto bude o nieco menej
  29. 29
    Kerrang

27 ročný muž

Daktoré ženy to radi predstierajú (hehe) ...žiaľbohu, ja som to vtedy u dotyčnej zistil, že ona si to na mňa vymyslela ako svoju zásterku, aby som po nej nešiel a stratil záujem, keďže aj na párty ešte na škole sme sa rýchlo zahladeli do seba a ja vtedy sa posúval nenápadne bližšie k nej, keď sme sedeli vedľa seba na intrákovej posteli (hehe) ...mne sa páčila a stále páči, aj keď bola z východu, čo teda netuší, že ona je mojou "crush" (hehe) ...tej by som sa nevzdal, no už je to zložité (?)
  30. 30
    Kerrang

27 ročný muž

No a robí to čo ja viem viac báb, keďže som to opačné pohlavie, že človek si až dáva otázku, že ako je to možné, keď na Slovensku je taký nepomer pohlaví (hehe) ...o chlapoch si nemyslím, že takto klamú (hehe)
  31. 31
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Minule som mu dala do rúk dieťa a vravím, že chcem hodinku pokoj, lebo idem von s kamarátkou, na kávu a tak. A on, že aj by mi uveril, ale ja nemám kamarátku. A mal pravdu. :,(
  32. 32
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

A mačky kávu nepijú (?)
  33. 33
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Zalezi od okolnosti.
    Napriklad ak ma obletuje - OBTAZUJE , niekto s kym nechcem byt ani kamos , tak je to az -10, pred rodinou je to +10, pred kamosmi +8 , pred vami +1, na socialnych sietach za istym ucelom +8.
    Viac menej mi to pride divne.
  34. 34
    Robinsonleon

23 ročný chalan

V pohode, za mňa aj nula. Lenže 0 tam neni. V pohode
  35. 35
    Alex458

23 ročné dievča

Závisí to od toho, aké máš dôvody. Ked sa len potrebuješ zbaviť dotieravých ľudí, alebo debilných otázok tak prosím
  36. 36
    Desertdrift

21 ročný chalan
    Universe

Ked budú chcieť doma vidieť fotku ako vyzerá tak čo by si spravil? (hehe)
  37. 37
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@19 amen
  38. 38
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

@kokotis kdyz te vidim jak flexis, mam chut te vzit flexou (hehe)
  39. 39
    Lawr

19 ročné dievča

neviem, klamstva su nechutne.
  40. 40
    Palec223

28 ročný muž

zalezi od toho pred kym to predstieras .... na internete ? alebo v reale doma pred rodicmi ???