Fórum pridal Matthewp, 6. 10. 2018 22:35 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako môže niekto pozerať farmu?

0
Matthewp

19 ročný chalan

Po veľmi dlhom čase som zapol televíziu s tým, že sa aspoň pozriem na čom tento národ kultúrne žije. Po 3 minutach sledovania markizy s touto "veľmi úspešnou šou" Farma som dospel k veľmi jednoduchej otázke a preto sa pýtam: (koment)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Matthewp

19 ročný chalan

"Ako môže niekto normálny pozerať pravidlne celé hodiny takúto blbosť? Čo vám to ľudia dáva?!"
  2. 2
    Majmarad

35 ročný ujo

Aj mňa by to zaujímalo, ale minimálne polovica Birdzu to kuká, tak budem tichučko :D
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Zapnes televizor a kukas (thumbs)
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Telku som nesledovala uz skoro cely život :D
  5. 5
    Nightrain

30 ročný muž
    Levice

Súťaže sú zábavné a ešte tam môžeš sledovať aj medziľudské vzťahy a niekedy sa zasmiať na ľudskej hlúposti.
  6. 6
    Destiny_23

25 ročný muž

tiež som nikdy nepochopil čo na tom ludia vidia :D
  7. 7
    Autistik

25 ročný muž

Škodoradosť... možnosť sledovať ako sa druhí trápia :(
  8. 8
    Dee99

25 ročný muž
    RK

A ako sa moze niekto pozastavit nad tym ze niekto kuka farmu... :D
  9. 9
    Jokerisbertiik

21 ročný chalan

Keď som bol ešte na základke a asi prvý rok strednej som to zvykol pozerať, lebo som bol ešte v tom veku, kedy ma takéto veci bavilo pozerať.. proste začalo to vyvoleními a potom každý rok, keď išla nejaká reality show, tak som to kukal (hehe) Teraz mi Farma príde stupídna, ale viem si živo predstaviť, že po vysokej, keď budem mať robotu a už budem v tom monotónnom živote a potom v dôchodkovom veku, tak niečo ako Farma poskytne celkom peknú zábavu. Aj keď by som to teraz nebol schopný pozerať, sú proste veky alebo fázy života, kedy človek pozerá takéto .. veci (hehe) 8-)
  10. 10
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

@majmarad to ťažko, veď 99% birdzu nemá televízor :D
  11. 11
    Majmarad

35 ročný ujo

@tangerina :D vidíš, to ma nenapadlo (thumbs)
  12. 12
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Pride mi to ako stupidnost a sprostost. Ale ako clovek, co povazuje Scary movie za vtipnu komediu, nemam pravo akosi hodnotit mentalny stav tych co to pozeraju.

Ale vadi mi na tomto type relacii, ze sa tam casto zneuziva ludska hlupost pre sledovanost. Ze sa tam ludia ponizuju, ze z nizsej inteligencie realnych osob sa stava vlastne zabavny artikel. Je to pre mna dost nechutne a vracia nas to spolocensky niekde do stredoveku.