Fórum pridal Blz, 17. 9. 2017 17:46 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ako pribrať?

0
Blz

14 ročný chalan

Som chalan, 14 rokov, 40kg a 156cm..chcel by som sa opýtať ako mám pribrať či by mi pomohly nejaké doplnky stravy napríklad gainer alebo niečo také, poprípade či potom aj niečo vyrastiem, pretože moji kamaráti sú skoro všetci odomňa vyšší cca 1,70 a viac
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Kúp si L-Arginín a L-lyzín zvyšuju tvorbu rastového hormónu.
    Začni cvičiť a samozrejme Gainer môže pomôcť, snaž sa zvýšiť hladinu TST
  2. 2
    Karbyhokonstanta

23 ročný chalan

Neviem či nejaký doplnok dokáže dopomôcť k tvojmu rastu, ale v tvojom veku by som sa toho až tak nebál. Určite ešte podrastieš. Čo sa týka priberania to je celkom jednoduché, minimálne jednoduchšie ako chudnutie. Stačí ti sa pravidelne stravovať, znamená, minimálne 6 x do dňa. Nezabudni hlavne pred spaním!! Odporučil by som ti sušené bielka, originálna potrava pred spánkom. A samozrejme dodržiavať pitný režim, lebo to je pri naberaní obrovský základ. Ale piť pravidelne a dostatočne, nie len keď si smädný .. Zameraj sa hlavne na kalórie, bielkoviny, sacharidy. A potom sa v posilovni vyblázni. Tiež som tak rástol, a zaoberal sa podobným problémom, takže ťa chápem. Už ma to ale prešlo ..Držím palce každopádne
  3. 3
    Ye6xncvl

17 ročné dievča

156 na 14 rokov, to si celkom prcek. chod radsej na endokrinologiu a tam ti zistia, ci nemas nejaku poruchu hormonov a tak.. kamos tak vyrastol za tri roky na 1.8m
  4. 4
    Chirurg

23 ročný chalan

ano, s touto vyskou cim skor chod k lekarovi a NENECHAJ SA ODRADIT.
  5. 5
    Hagelslag

23 ročný chalan

@ye6xncvl Som mal v jeho veku ešte menej cm a menej kíl...a teraz je zo mňa 60kg bujak:D
  6. 6
    Ye6xncvl

17 ročné dievča

@hagelslag :D mal si aj ty ist na hormony
  7. 7
    Hagelslag

23 ročný chalan

@ye6xncvl Ja mám hormónov dosť :D
  8. 8
    Chirurg

23 ročný chalan

@hagelslag mam 60 kil? a pri vyske?
  9. 9
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hagelslag 60 kg nie je málo podla teba?
  10. 10
    Hagelslag

23 ročný chalan

@vsakpredsajaa jasnéže je
  11. 11
    Blz

14 ročný chalan

ďakujem za rady :)
  12. 12
    Majojo

18 ročný chalan
    Ak chceš, zistíš si :)

Fu, fu fúúú, no gainer jedine že popri tom budeš aj cvičiť, lebo inak to pôjde všetko do tuku a v raste ti to nepomôže vôbec. Hore ti už poradili. A počkaj ešte rôčik a od 15tich smelo začni cvičiť so závažiami. :)
  13. 13
    Savvym

24 ročný chalan

@hagelslag 60 kilový bujak :D tintítko stále
  14. 14
    Savvym

24 ročný chalan

@blz Buď rád, že nie si tlstý :D
  15. 15
    Paria333

25 ročný muž

rasták, alebo turinabol :D
  16. 16
    2807

18 ročné dievča
    SAE

návšteva endokrinológa, prekvapuje ma, že to už neriešila obvodná. Určite nebude problém, choď k nej a vypýtaj si vyšetrenie
  17. 17
    Xy12345

24 ročný chalan

Kúp si Kreon a vitamín D a C a jedz veľa jedla. @blz
  18. 18
    Klaudijisko

17 ročné dievča

Na to pribratie mi dala doktorka nutridrik Fortini, celkom pomohol. Je ich viacero druhov, mal by si zajst tiez ku dr, najlepsie k svojej detskej a ona povie co dalej.