Fórum pridal Moonshine, 7. 8. 2017 11:32 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako reagujete na očný kontakt s cudzou osobou?

0
Moonshine

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

samozapalenim
  2. 2
    Bone&marrow

hrá sa, že má 1 rok

Ako nič .
  3. 3
    Angeloflight

19 ročný chalan

nasleduje otázka ci mi vyfajci
  4. 4
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

nezazeram na inych ludi
  5. 5
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Podla toho, aká je tá osoba. Ale väčšinou prerušujem no :D
  6. 6
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Podľa toho, ako na mňa dotyčná osoba pôsobí, zvyčajne začnem premýšľať nad tým, či sa poznáme
  7. 7
    Bunat

20 ročné dievča

nepamätam si, ze by sa mi podarilo v mhd alebo ked idem po vonku nadviazat ocny kontakt s niekym-hocikym,dokonca aj ludi co poznam prehliadnem, proste som fest nevsimava :D ale na prednaskach alebo niekde v podniku, ked sa na niekoho zakukam, tak skor odvratim pohlad a nie preto, ze by som nedokazala ho udrzat ale mi to pride divne, nevhodne a mozno az desive keby niekto tak uprene sleduje mna, tak to nerobim ani ja..a pri rozhovoroch s blizkymi ludmi tiez neudrziavam stale ocny kontakt hlavne ked rozoberame temy na zamyslenie, tak sa mi lepsie rozmysla, ked pozeram do blba, mam potom zaujimavejsie myslienky proste akoby ma to rozptylovalo to pozeranie do oci :D
  8. 8
    Sponkabob

14 ročný chalan

otáčam sa a hľadám na koho to vlastne pozerá :D
    a keď už fakt zistím, že som to ja, tak len WTF pohľad
  9. 9
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

Ja neviem, čo to majú Slováci za sprostý zvyk, kukať po sebe. Mňa nikto nezaujíma, je mi úplne jedno keď má niekto zelené vlasy, strapaté vlasy, či je niekto biely ako stena alebo čierny ako uhoľ, či ma niekto krátku sukňu alebo dlhé tričko a podobné veci.
  10. 11
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

A inak poviem vám jeden psychologický fígel, keď vidíte že sa na vás niekto už dlhšiu dobu pozerá, tak sa začnite pozerať aj vy naňho, zaručene odvráti zrak, pozerajte naňho až tak dlho že mu to začne byť nepríjemné, doslova ho vraždite pohľadom, potom už mu to bude nepríjemné na vás pozerať.
  11. 12
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Ani pri rozprávaní sa nezvyknem pozerať do očí, ale na ústa..Neviem, je mi čudne pri očnom kontakte :D ale zas, mám rada tie náhodné pohľady, kde obaja presne viete, načo myslíte
  12. 13
    Tripsheep

23 ročný chalan
    underground

záleží od toho akú mám náladu, ako dotyčný/á vyzerá či je v pohode alebo keď je to nejaký najebaný kokot tak na toho sa ani nepozriem radšej.
  13. 14
    Pravnik

31 ročný muž

ked to trvá s nejakou fešandou dlhšie tak sa začnem smiať...
  14. 15
    Annyejnji

19 ročné dievča

schválne sa pozerám, kým neuhne on, potom mám väčšiu istotu, že sa znovu nepozrie :D
  15. 16
    Annyejnji

19 ročné dievča

a ak hej, druhýkrát už uhýbam :D
  16. 17
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

@kassiar suhlasim, tiez nikoho neriesim a je to jeden zo zvykov, ktory ma strasne sere. Tu na svk staci mat dva prstene na ruke a uz si weirdo, nie to nejake naramky/prefarbene vlasy a podobne...
  17. 18
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Pozeram sa rozmyslam: co to znamena a rapido listujem clanky, kde sa pisalo o ocnom kontakte. Tak sa dostavam do stavu rotacie: ocny kontakt je nieco, co je prirodzene a hovori to o cloveku, ze je privetivy, spolocensky a otvoreny. Na druhej strane je ocny kontakt cosi intimneho, co je narusenie sukromia. Potom uvazujem: co ocny kontakt znamena pre toho druheho? Ratam zlozite vypocty: derivacie, Riemann, Laplace, Einsteinov hlavolam, teoria hier... A asi to druha strana vzdy vyciti, lebo pozera sa uz radsej hocikam, len nie do mojich očí. :-(
  18. 19
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

sem tam stérdaunujem ludi ked sa na to citim, ale zalezi od cloveka.
  19. 20
    Bejak

23 ročné dievča
    Martin

Vždy ale vždy skloním hlavu ako keby som sa hanbila:D.. Aj keď koľkokrát si poviem že už to nespravíím.. :D.. a aj tak..Btw neznášam keď sa na mňa niekto pozerá dlhšie ako 5 sekúnd normálne mam chuť mu povedať že nečum ,alebo spýtať sa prečo?:D
  20. 21
    Xy12345

23 ročný chalan

Ja to robím tak že pozerám na neho tiež par sekúnd a potom pozrem preč, potom skontrolujem čo na mna ešte cumi, keď nie tak nič - ok, keď hej tak na neho pozriem očami psychopata a potom už vždy prestane. :D
  21. 22
    Xy12345

23 ročný chalan

Ale to robím len keď sa mi chce väčšinou si to proste nevšímam a nevadí mi to aj keby sa na mna pozerali 2 naraz. Pozerať sa môžu ved nie ? :D
  22. 23
    Rocafella

hrá sa, že má 2 roky
    V krajine iluzii

Stoporí sa mi genitál
  23. 24
    Samtord

25 ročný muž
    Kalinovo

doseriem sa
  24. 25
    Saddath

26 ročná žena

ziram naspat, musim vyhrat kto to dlhsie vydrzi. aj ked sa s niekym rozprav. znervoznujem tak ludi (wow) :-o
  25. 26
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

nemam rad ocny kontakt a nerozumiem vsetkym tym bshitom, ze clovek, ktory sa do oci nediva, nemysli veci uprimne alebo ho ten druhy nudi/nezaujima/whatever. proste to nerad robim. bodka.
  26. 27
    Adamshangala

30 ročný muž
    Topoľčany

Mám plné gate, lebo ma môže prehltnúť.
  27. 28
    Salkoo

22 ročné dievča
    Málaš FTW

Nenavidim sa komukolvek pozerat do oci :D