Fórum pridal Dsxg, 12. 2. 2018 16:58 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako rýchlo ochorieť ?

0
Dsxg

15 ročné dievča

Potrebujem rýchlo ochorieť. Viem, že to tu už viackrát bolo, ale také veci ako: Daj si kriedu alebo si nahrej teplomer o radiátor tak to nie, ja potrebujem mať naozaj teplotu aby mi rodičia uverili. Tak, ak máte nejaké rady kľudne mi ich napíšte.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

Nechať sa ožiariť vysokou dávkou radiacie.
  2. 2
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Daniela1234 tiež dačo podobné chcela, teraz vonia filaky odspodu. Snáď sa stretnete čo najskôr ;)
  3. 3
    Morningcoffe

19 ročné dievča
    sky with a diamonds

@2 to bolo hnusné
  4. 4
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Pri dobrej dávke amfetamínov ti zlyháva termoregulácia, takže si zabi fajné mdma a nielenže budeš mať teplotu, ešte ti bude aj fajne baviť. (bird)
  5. 5
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

@antifunebracka ty si neuveritelny mamrd
  6. 6
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Alebo sa chod vykúpať v riadne horúcej vode a potom polož piču do snehu na polhodinku.
  7. 7
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@antifunebracka Kedy si das na profilovku penis a napises si "kokot birdzu"? :)
  8. 8
    Wewo

25 ročný muž

@2 ja som uprimne vdacny ze niekto sem pise vacsie kokotiny nez ja a nie som tu najvacsi kokot ja :D ale akoze too much fakt.
  9. 9
    Moouselet

hrá sa, že má 2 roky

@antifunebracka (grc) (grc)
  10. 10
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Môžme chvíľu popísať a ručím ti zato že ochories. :)
    https://media.giphy.com/media/117gK0K7OZ8UcE/giphy.gif

Jaj ty si chcela ochorieť fyzicky, tak potom nič...
  11. 11
    Majojo

19 ročný chalan
    Ak chceš, zistíš si :)

Vybehni von iba v tielku a kraťasoch teraz večer, keď ťa "nikto" neuvidí a keď sa vrátiš domov, vypi rýchlo liter studenej vody a choď rýchlo do sprchy a zajeb si studenú vodu a otvor okno vo svojej izbe na nejakú hodinku a sadni si pri to okno nahá. Zaručene budeš chorá. :)
  12. 12
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@majojo urobí večerný program mužskej polovici mesta (thumbs) (hehe)
  13. 13
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@nespiacakraska (: (love)
  14. 14
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Omg.. radsej povedat rodicom pravdu ako dostat naozaj horucku
    Lebo z toho usudzujem ze sa nemas do niecoho ..co ti rodicia kazu
  15. 15
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@2 Škoda, že teraz neviem nájsť tú tému, kde si sa nesmierne dotknuto bránil, že ty si nikdy nikomu na Birdzi neželal smrť :D
  16. 16
    Poppyseed

24 ročné dievča

Jezis, kde je @soy_goodking ked ho treba, aby dal toho tucibombosa dole, lebo je to vazne neotesany kkt.
  17. 17
    Sidious

20 ročný chalan

Čo je tak zlé na tom komente čo napísal @antifunebracka, keď sú všetci zrazu takí urazení?
  18. 18
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Vezmi si moju, ja potrebujem rychlo vyzdraviet (?)
  19. 20
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Skoč do jazera (do potoka, do rieky) a vydrž tam po hlavu vo vode 10 minút. (thumbs)
  20. 21
    Ferko2

24 ročný chalan

Bud rada ze si zdrava
  21. 22
    Turbolienka123

19 ročné dievča

Nuž... Ja som jednu zimu chodila dosť naľahko oblečená. Prechladla som na močové cesty a následky nesiem až doteraz. Zahrávať sa s chorobou nie je sranda.
  22. 23
    Elmsi

10 ročné dievča

Osprchuj sa a nahý chod von na hodinu
  23. 24
    Himiko

28 ročná žena
    Slovensko

@2 naozaj pobavila (thumbs) na takú hlúpu otázku je to najadekvátnejšia odpoveď.
  24. 25
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@gnomeslayer aj ty chceš ochorieť? :(
  25. 26
    Antifunebracka

29 ročný muž

@3 @gnomeslayer @narazuvzdornaa Hej, no, nechal som sa vyprovokovať, ale proste takáto donebavolajúca sprostosť, kedy si niekto neváži zdravie a chce si ho dojebať, len aby sa vyhol nejakej písomke, to ma vie neskutočne rozzúriť, takí ľudia sú pre mňa fakt odpad :) A to neni o prianí smrti, ale o apelovaní na zdravý rozum (retard) (retard) Tá Danka je tam len ako príklad, ako si treba dávať pozor na želania, lebo sa nám veľmi ľahko môžu splniť.
    @15 Máš smolu, stále nikde nevidím, že by som dakomu želal smrť :D
  26. 27
    Antifunebracka

29 ročný muž

@24 @sidious Dokopy tam fakt nič zlé neni, len sa pseudomoralistom a pokrytcom občas priľahko vztyčujú pipíky, no bóže, nič nové.
  27. 28
    Antifunebracka

29 ročný muž

@moouselet Aj teba sa týka vyššie.
  28. 29
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@antifunebracka Hlavne že ty nie si pokrytec, majster alibizmu v akcii :D To vysvetlenie, čo si napísal v @26, dokážeš z tvojej @2 vyčítať asi iba ty. Ale pokojne sa tvárme, že tak si to myslel, pre mňa za mňa, pipík mi už zvädol.
  29. 30
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@nespiacakraska akože hlavu mám chorú dosť, možno ešte viac nakazím teba. (?)
  30. 31
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@gnomeslayer nechci sutazit v tomto s profikom, prosim ta... (?)
  31. 32
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@nespiacakraska už to asi zaberá, cítim ako mi lezie schizofrénia krkom. (wow)
  32. 33
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@gnomeslayer tak toto na mna nehádž! Toto odo mna nemáš! Si to od ktoviekoho nachytal a teraz to na mna zhadzujes! :,(
  33. 34
    Antifunebracka

29 ročný muž

@hnisavica Nie, tak to dokáže pochopiť každý, kto vie čítať s porozumením :D Ale veď mi vysvetli, kde je tam to prianie smrti. Aj pokrytectvo a alibizmus, počúvam, lol. Bo podľa mňa je to napísané veľmi decentne, slušne a s dobrým zámerom.
  34. 35
    Antifunebracka

29 ročný muž

http://www.reactiongifs.com/r/giphy-9.gif
  35. 36
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@antifunebracka Tak keď veta "snáď sa stretnete (s človekom, čo zomrel) čo najskôr ;)" u teba nie je prianie smrti, myslím, že sa s tebou už nechcem nikdy o ničom baviť :D :D :D Ale mal by si ísť do politiky, tam tiež vedia úplne očividné veci zatĺkať do aleluja.
  36. 37
    Antifunebracka

29 ročný muž

@hnisavica Ale no tak, bolo predsa dokázané, že tá blbá Dana si to celé vymyslela a je živá a zdravá, už len preto to nie je prianie smrti :DDD Mňa skôr vážne znepokojuje, že keď niekto žiada o radu, ako ochorieť, je to prehliadané, ale ak ho niekto rázne upozorní na to, aby sa zamyslel nad tým, či chce, čo chce, a ukáže mu dôsledky, tak je tu hneď zmoralizovaný na smrť. Ako u mňa v poho, ja mám hrubú kožu, ale fakt to nie je akoby som mu napísal "prajem ti smrť TY JEBO", aj keď práve tento jedinec zrovna genofond ľudstva ktovieako neobohacuje.
  37. 38
    Himiko

28 ročná žena
    Slovensko

@Antifunebracka, prepáčte, že sa pletiem do vašej hašterivej vravy, ale @Hnisavica, ty si naozaj nepostrehla aspoň jemný náznak irónie, resp. sarkazmu z toho druhého komentu? Fakt? Lebo podľa mňa je to dosť zrejmé. Inak platí to, čo som písala v @24. Netreba to zbytočne rozmazávať.
  38. 39
    Antifunebracka

29 ročný muž

@Himiko Vďaka!
  39. 40
    Himiko

28 ročná žena
    Slovensko

@Antifunebracka nemáš začo. Stotožňujem sa s tvojím písaným slovom v tomto fóre. Niečo podobné by som napísala aj ja, ale predbehol/predbehla si ma. A načo sa opakovať?