Fórum pridal Kaiserchief1, 4. 12. 2018 21:14 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako sa cítite, keď anonymne napíšete niekomu hnusný, hejterský koment?

0
Kaiserchief1

23 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

cenim ze si dal aj moznost pre Karola :D
  2. 2
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

No kedze som tu viac-menej anonym, nemozem tvrdit ze ludom nepisem anonymne skarede komentare...
    Ale zas ja im to napisem lebo mi lezu na nervy a nech ma obchadzaju, nie aby som im ublizila. Vyhradzujem si priestor do ktoreho mi nesympaticki ludia nemaju liezt a takisto sa snazim tym co mna nemusia neliezt do ich priestoru... Inak ich vo vseobecnosti(nastenka, forum) tolerujem.
  3. 3
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Blaženo, keď ukojím svoju túžbu napísať pičusovi, že je pičus. A je to fuk či anonymne alebo nie. :D
  4. 4
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Niekto mi prosím vysvetlite @1 a aj to prečo to ma toľko hviezdičiek. Som tu krátko a netuším kto je Karol a čo s tým má. :D
  5. 5
    Charlie1

21 ročný chalan

nikdy nepíšem len tak hejterský koment a keď už píšem, tak si to tá daná osoba musela za niečo zaslúžiť :D a neľutujem to vôbec
  6. 6
    Warble

20 ročné dievča

nerobim to, a keby som to robila, tak by som sa citila ako kus zakomplexovaneho hovna
  7. 7
    Melancholik

27 ročný muž

nerobím to
  8. 8
    Aventine

11 ročné dievča
    Halmstad

Cítim sa super kým mi na to dotyčný neodpíše tiež niečo hnusné :D
  9. 9
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Ja si to užívam , ja sa cítim dobre ,MUHAHAHA
  10. 10
    Melancholik

27 ročný muž

@kaiserchief1 @1 miestny humorista poukazuje na uživatela (antifunebracka) ktorý je známy tým nemá problem niekomu v komente napisať že mu praje smrť alebo aby mu skapala celá rodina a zároveň napísať pod iný jeho príspevok že je občas v pohode ;D
  11. 11
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

@melancholik Aha, tak to som si zatiaľ ešte nevšimol. :D ďakujem
  12. 12
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Je to pravda @antifunebracka? Ako sa pri tom cítiš? :D
  13. 13
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

Istý ľudia to majú vo zvyku.... Doktor Gilotín mal také riešenie, ale to by som odporúčal až krajným prípadom a tých je v spoločnosti zatiaľ pomenej. :D
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Nijak.
    Občas smutne, že sú ľudia tak hlúpi, občas ma teší škodoradostné dojebávanie...ale väčšinou proste nijak.
  15. 15
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Nemôžem povedať že nikdy som nikomu nič zlé nenapísal, ale nič strašné som nenapísal, a málokedy zhodnotím to čo som napisal ako niečo čo som prehnal. Vždy si za tým stojím.
  16. 16
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Neviem. Kokotnosť je proste kokotnosť. Viem, že nemám patent na to "správne" zmyšľanie, ale niekedy tá prikokotenosť bije moc do očí. Občas bývam asi zbytočne zlý, ale zas je to len internet preboha a keď niekto prezentuje verejne svoj názor musí počítať s tým, že bude konfrontovaný aj s tým, že sa niekomu jeho názor, alebo správanie zdá vysostne pripičené. Je smutné, že málokto si ten svoj kokotizmus vie naozaj obhájiť nejakým zážitkom, alebo skúsenosťou aj keď vedia, že ide o fakt o ťažkú prijebanosť... Ako fakt nebudem sa cítiť zle keď niekomu napíšem, že je vypatlaný kretén, lebo povie ako depresia prakticky nejestvuje a on má na ňu lahké riešenie, ktoré samozrejme nikdy nenapíše lebo ste hlboko pod jeho chápaním, alebo sračky tohoto typu... Tiež sa tu veľa ľudí obúva do iných a potom neznesú rovnaké správanie voči sebe, stratia svoj úžasný nadhlad a ani nie sú schopný si v konečnom dosledku uvedomiť to pokrytectvo ktorým potom tiahnu. Nie, fakt sa necítim zle z toho, ale nemám z toho ani potešenie. Je to ten pocit ako keď sledujete slovenskú politiku a vy len vidíte ako to tí ľudia ťahajú stále do vačšej a vačšej piče a jediné ćo možete urobiť je trochu si na to zapičovať.
  17. 17
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

@staphylococcus škodoradost je fajn (thumbs) .Asi máš chybu vo vete muhaha (hehe)
  18. 18
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

Nečudujem sa, že si si to ešte nevšimol, keďže to neni pravda, to len tak štandardne melancholikovi jebe na hlavu. Človeku, ktorý dranká nahé fotky, ale nemá rád kurvy ;D
  19. 19
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Užívam si tú bezmocnosť vypátrať kto to napísal.
  20. 20
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Daktori ludia si to anilen neuvedomuju, ze su hnusni a bezocivi.
  21. 21
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Nemam za potrebu pisat hnusne komentáre z anonymného účtu :)
  22. 22
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

nie som (uz) velmi anonymna. .. co uz :/ musim pisat len mierumilovne komenty :D
  23. 23
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Normálnym ľuďom sa to snažím nerobiť...trollom občas hej a neľutujem to, zaslúžia si :D
  24. 24
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

Inak presne ako @nats (thumbs)
  25. 25
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Väčšinou si zapičujem sám pre seba a do komentáru sa snažím byť aspoň trochu konštruktívny.