Fórum pridal Kaiserchief1, 14. 5. 2019 17:47 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako sa dnes máte?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

1. 1
    8,3% ľudí
    výborne
  2. 2
    23,3% ľudí
    celkom to ujde
  3. 3
    31,7% ľudí
    mohlo by to byť aj lepšie
  4. 4
    5% ľudí
    zle
  5. 5
    13,3% ľudí
    na hovno
  6. 6
    16,7% ľudí
    stále môže byť aj horšie
  7. 7
    1,7% ľudí
    už horšie byť nemôže
  1. 1
    7,1% ľudí
    výborne
  2. 2
    21,4% ľudí
    celkom to ujde
  3. 3
    31,0% ľudí
  4. 4
    4,8% ľudí
    zle
  5. 5
    16,7% ľudí
    na hovno
  6. 6
    19,0% ľudí
    stále môže byť aj horšie
  7. 7
    0% ľudí
    už horšie byť nemôže
  1. 1
    11,1% ľudí
    výborne
  2. 2
    27,8% ľudí
    celkom to ujde
  3. 3
    33,3% ľudí
  4. 4
    5,6% ľudí
    zle
  5. 5
    5,6% ľudí
    na hovno
  6. 6
    11,1% ľudí
    stále môže byť aj horšie
  7. 7
    5,6% ľudí
    už horšie byť nemôže
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Strážca kontinuálneho transfunkcionéra

Už tradične na zbláznenie, ale vždy môže byť aj horšie.
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A môžete ak chcete aj napísať aký ste mali deň a prípadne čo spôsobilo, že sa máte tak zle alebo tak dobe. :)
  3. 3
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Toto počasie ma extrémne ubíja
  4. 4
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Môj deň začal celkom v pohode pretože som sa v noci dobre vyspal ale hneď ráno som zmokol cestou do práce tak už som sa až tak dobre nemal. :D Práce nebolo veľa a do 13tej som mal skôr viac voľna ale potom sa toho nakopilo a už to taká pohoda nebola a ani som sa nemal už dobre. A z práce som zase zmokol a trochu ma pobolieva zub a sused je hlučný takže sa trochu opúšťam ale viem, že to sú banality oproti iným veciam. A asi si pôjdem pustiť dajaký seriál alebo film a trochu sa odreagovať a mám doma ešte aj jedno pivo, tak sa teším. :D
  5. 5
    Sasi2680

26 ročná žena

Po menšej prechádzke už lepšie
  6. 6
    Atom2

29 ročný muž

comsi comsa :smile:
  7. 7
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Neskutočne sa cítim
  8. 8
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Mam sa celkom zle, vecer som sa dozvedel, ze jednemu z mojich najlepsich kamaratov zomrela sestra, tak mi je z toho smutno, o to viac, ked to bola 20 rocna baba a prialo to z nicoho nic
  9. 9
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Pokazilo mi náladu to že som sa tak obliala že som ešte aj spodné prádlo mala mokré. :( Ten uhorkovy Šprinte mi asi nebol súdený! :(
  10. 10
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

No dobre teda... velmi zle som spal lebo v noci som bol psychicky v pi.. no a rano tak nejak tiez aj ked uz menej a potom som jedol,sulal cigarety a tak nejak priebezne ale od 14:30 trham vonku morusove listy ale pod strechou takt nezmokam len mi je zima a teda uz z natrhanych konarov a medzitym jem a fajcim a kavu pijem a s Benym sa rozpravam a chodim kukat chvilkovo sutaze v tv duel a tak :D no tak neni to uplne najhorsie dnes zatial ak dnesok ratam tak nejak od poobedia ...koniec hlasenia dufam ze to takto staci Kaizeršéfko (hehe)
  11. 11
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Ja sa mam kazdy den priemerne :D dnes som sice viac unaveny ako obvyklé no na nalade sa nic nemení... :D
  12. 12
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Mám sa normálne. Nemám žiadnu náladu ani dobrú ani zlú :D
  13. 13
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Rano mi vietor zničil môj krásny žltý dáždnik :( nespravila som skúšku z biochémie a biofyziky (nie žeby som to čakala) a zo skúšky z farmakologie som si istá 13 z 30 otázok (na prejdenie potrebujem mať správnych 20)

Ale vo vlaku som si oddýchla, pozrela film a doma si spravím manikuru, pretoze sa.mi zlomili 2 nechty.

A zajtra by mala byť nová časť Miraculous ladybug and Chat Noir, takže sa teším (hehe)
  14. 14
    Bebekex

25 ročná žena

dozvedela som sa,ze ML vydava posledny album a som z toho smutna:(
  15. 15
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

u nás aj snežilo, to som ešte nevidela v máji a bolí ma hlava, inak ok
  16. 16
    Elmsi

11 ročné dievča

Ráno to bolo dosť napicu ale už pôjdem domov o chvíľu a čaká ma sprcha voňavá a idem vyrábať darček pre kamošku lebo som nikde nezohnala to co chcela presne a zajtra mam rande a proste som plná lásky (cmuk) (cmuk)
  17. 17
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

som trosku rozcarovany z mojej dnesnej nizkej produktivity, ale inak v pohode.
  18. 18
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Ako náladovému človeku sa na toto velmi zle odpovedá