Fórum pridal Christiano_301, 17. 8. 2019 23:07 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako sa mám pohnúť ďalej? Stretol som minulosť

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Bol som na jednej koncerte a uvidel som jednu babu ktorou som už dávnejšie dačo riešil, ale nevyšlo nám to. Dojebal som to úplne. Nikto ju nechcel podjebal som ju nieraz, lebo som jej neveril, veril som blbymi rečami. Teraz som naštvaný na sebe.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

“Bili sa o mne” s jej sestrou ale nevyšiel to ani s jednou.
  2. 2
    Vreskot000

32 ročný muž

to patrí k životu bratu, prejde ťa to neboj nič. aj niečo takéto musíš zažiť, aby si vedel tvárou tvár riešiť problémy, a nie pred nimi ukrývať v akejkoľvek podobe.
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

@vreskot000 ale všetky myšlienky sa mi odzrkadľujú, všetky myšlienky mám pred sebou ako to dopadlo napicu a podobne
  4. 4
    Majmarad

36 ročný ujo

Neboj milý Chris, žien je ako maku :D
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad áno lenže sere má to čo som zle urobil v minulosti
  6. 6
    Majmarad

36 ročný ujo

@christiano_301 neurobil si možno vôbec zle, kde sa dve sliepky bijú, kohút vyhrá, tak dočkaj času :)
  7. 7
    Vreskot000

32 ročný muž

to nevadí, nikto v tomto nie je výnimka. na tom nie je nič. aspoň vidíš, že život nie je jednoduchý. lenže písal si dosť všeobecne. vieš, mnoho ľudí rieši bytostne existenčné problémy, a nerieši minulosť, lebo nou nezmôžeš nič. absolútne, maximálne môžeš sa poučiť, ale život ide dalej. pokiaľ nemáme v moci niečo zmeniť, musíš sa optimisticky pozrieť dopredu. inak to nejde. nové ráno je začiatok nového. napríklad ti poviem, že u mna každý jeden den je iný, ale zároven rovnaký, ale vždy niečo riešim by som povedal s inou kvalitou. vieš, problém nás je to, že bud niečo príliš zlahčujeme, potom sme v akomsi euforickom opojení, že ako sa nám darí, a neviem čo, alebo sme príliš na dne, a možno to tak ani tragicky nevyzerá. možno si myslíme o sebe, akí sme niktoši, ale pritom sme v niečom odviedli kusisko roboty. vieš. raz som čítal jednu peknú múdrosť, bolo to hodne dávno, možno aj viac ako desať rokov dozadu, že nechaj odísť minulosť, aby rozkvitla tvoja budúcnosť. myslím si že tvojím problémom je nedostatol lásky a porozumenia v tvojom okolí, len dedukujem, neviem presne. teda nie si naplnený, a potrebuješ stále kohosi pri sebe, kto ti dodá odvahu. dobrá správa! väčšina sme takýchto! nerobi si nič z toho. ja som to vyriešil modlitbou, ktorá ma potiahne smerom k Bohu, ktorý pozná moje problémy, tak ako ich možno nepoznám ani ja. Ale rozdiel je v tom tajomstve, že On pozná riešenie problémov ktoré mi možno časom, možno aj rokmi ich pomaly bude odkrývať, a ja budem chápať tajomstvo ich riešenia, alebo to, že ich najskor nebudem vedieť vyriešiť, a možno ten daný čas budem považovať za stratený, za stratu času, ale nič nie je strata času, pretože všetko má svoj význam. Aj akési ticho možno vákum má nejaký zmysel. Na prírodopise ešte na základnej som sa učil, že vesmír obsahuje planéty, rôzne vesmírne telesá, hmlovinu, rôzne druhy čiernych dier, rôzne galaxie, ktoré sa snáď dajú počítať na miliony. Ja si to neviem a nedokážem ani predstaviť. a taktiež viem z týchto poznatkov, že to nie je všetko, pretože zvyšok priestoru tvorí akási medziplanetárna hmota, ktorú už ťažšie viem definovať. Toto si premietni do reálneho života, aj u nás existuje teda by som povedal akási medzi... neviem doplniť, nejaká medzi súčasť, čo slúži na vyplnenie času, kedy sa rozhoduješ zanechať minulosť, aby si vedel žiť predovšetkým v súčasnosti, a nie minulosti, pretože toto robia mnohí ľudia chybu, a ja som to na niektorých svojich blogoch opisoval.
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

Zas som stretol nejakú. Vraj keď by som vtedy nechcel každú Tak by má jedna chcela lenže to som tiež len počul. Ale nikdy mi to neprejavila že sa jej Pacim
  9. 9
    Christiano_301

21 ročný chalan

@vreskot000 presne taký problém mám presne. Ty vieš spolucitit s tým druhým :)
  10. 10
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Poď na pivo radšej http://www.reactiongifs.com/r/brc.gif A potom sa pojebeme do riťky, hm?
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Stretol som minulosť - to si tak krásne napísal, stáva sa z teba poet. :)
  12. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kaiserchief1 viem že mám chyby
  13. 13
    Marcello1111

31 ročný muž

teba raz Boh za tieto drbnuté reči čo tu vedieš na birdze dobre potrestá....
    sa spamatuj chalan ak nechceš v budúcnosti trpieť...
    lebo tu tvoju minulosť fakt jedného dňa oľutuješ...
  14. 17
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 čo chceš tým povedať?
  15. 18
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Vieš o tom, že môžeš byt reálne prekliaty?