Fórum pridal Cccp, 10. 10. 2017 13:32 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako sa zabiť?

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

uvazujem na samovrazdou, ktora z tychto alternativ je najrychlejsia a bezbolestna? alebo pokial mate inu alternativu tak poradte, budem vdacny za vase nazory.
  2. 2
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

vlak / skok z dostatocne vysokej vysky su najrychlejsie
  3. 3
    Notme

23 ročný chalan

lieky na spanie + alkohol. udajne je to velmi nebezpecne combo, ale ja som zvedavy, tak som to skusil. samozrejme, v malej davke, nech to nie je nebezpecne, ale nech mam moznost vidiet ucinky. a su to veru riadne haluze. 5 tabletiek a 5 poldeci podla mna cloveka spolahlivo zabije.

ale nezabijaj sa, kto tu bude postovat pekne obrazky meciara potom? :(
  4. 4
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@notme moj duch vas bude chodit navstevovat a strašiť (hehe)
  5. 5
    Notme

23 ročný chalan

ziadne take, birdz potrebuje dobrych trollov!
  6. 6
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

No, pekne po poriadku:
    Vlak - velmi efektivne, ale mozu nastat necakane okolnosti.
    Okno - nemusi to vyjst, clovek ostane chromy.
    Lieky - tiez to nemusi vyjst, potom psychiatria.
    Fen - vybije sa poistka a mozno zacnes rozumiet zenam.
    Auto - tiez ziadna istota.
    Obesit sa - zoseries sa medzitym; nechcel by som aby ma tak nasli.
    Zily - to je zenska zalezitos.
  7. 7
    Melancholik

26 ročný muž

prihlasiť sa na medicínu alebo zamestnať sa v automobilke
  8. 8
    Infernic

27 ročný muž
    Bratislava a Jablonec

Treba začať cvičiť, depresiu premeniť na agresiu, potom sa začnu vyplavovať endorfiny a bude pokoj. V zdravom tele zdravý duch.
  9. 10
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Zjesť kilo soli
  10. 11
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@cccp tu mas velmi dobru tabulku aby si si mohol informovane vybrat:

http://lostallhope.com/suicide-methods/statistics-most-lethal-methods
  11. 12
    Paria333

25 ročný muž

zozen si 100% kyslik :P prepač
  12. 13
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

vážne? jebe vám ľudia? toto ak je trolling tak je pekne napiču. Som zvedavý čo by sa stalo keby to vážne urobil. Tých nadomnou by museli asi súdiť za napomáhanie k samovražde.
  13. 14
    Loveillumination

23 ročné dievča

@espero z teba mam vzdy pocit akoby si bol prvy den na internete
  14. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ak sa mi nejaky sposob osvedci dam ti vediet :S
  15. 16
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Skočiť zo strechy aspoň z 12 poschodovky, keď už
    Alebo sa predávkuj herákom, to je potešeníčko (letim)
  16. 17
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

@loveillumination nie ,len nežeriem seno. Tento typ humoru je proste nechutný a primitívny ale to len môj zaostalý názor.
  17. 18
    Nightrain

29 ročný muž
    Levice

Nahlásil som to polícii.
  18. 19
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@nightrain pokial sa ale nezabijem tak rozhodnutie prokuratury bude SKUTOK SA NESTAL!
  19. 20
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Pri otrávení liekov ťa netreba až tak moc čistiť, ako ked napríklad skočíš pod vlak.
  20. 21
    Vymyslinick

19 ročné dievča
    mind the secret services! not everyone who tells you (s)he is a member and looks like a fool, is NOT a part of it, it's his/her role to pretend being crazy/insane/fool cause all the others just think they are something more, but they're definitely NOT

pomerne dobré metódy, ale! ...
    si len predstav, že budeš tošken nervózny
    a to si teda píš, že by to nebolo len tak kúl
    ani nemihnem brvou, pulz by ti stúpol,
    pud sebazáchovy robí divy, kto to myslí
    vážne, tak o tom nekecá na internete,
    ten už nepotrebuje nechať poradiť, ten to
    má prebraté do podrobností dlhú dobu. Ale
    pokračujme ... takže si predstav, že ako neskúsený
    sebevrah, nemáš za sebou ešte ani jednu sebevraždu
    a ideš sa púšťať do riskantného podniku, ktorý vôbec, ale
    vôbec nemusí vyjsť. Ty sa pekne krásne zachrániš, prípadne
    ťa zachráni nejaká dobrá duša, ale niečo sa už posralo a ty skončíš
    dajmetomu na vozíčku, vážne poškodený ďalších xyz rokov a budeš
    na tom ešte oveľa, oveľa horšie, ako si bol dovtedy. No ale toto ešte
    stále nie je to najhoršie. Si len predstav, že to úspešne zvládneš. Ako si
    môžeš byť istý, že ťa nejaká vyššia moc nepošle opäť sa narodiť, ale tentokrát
    už nie na vegetnom Slovensku, ale #čo#ti#ja#viem#bratku nejaká stredná Afrika, fajnová Ázia euro na deň príjem, detská práca od 8 rokov, a to drina,
    nie nejaký veget v Kii za pásom, ešte chceš? Južná Kórea je fajn, udá ťa brat za to, že si doma škaredo doma pozrel na Kim Ir Prda a vysmieval si sa z jeho
    priezviska, ťažká doživotná basa, čo ti ja viem, nejaká Južná Ázia, prales, drogové kartely, život v strese, bez perspektívy, alebo čo ti ja viem, kľudne aj
    vyspelý svet, ale mentálne, či telesne ťažko postihnutý, uväznený vo svojom tele čo.ti.ja.viem takých štyridsať rôčkov. Môže byť?
    A to ešte stále nie je to najhoršie, si len predstav, že nejaká forma ešte fajnovejšiho utrpenia existuje na druhom svete, tam, kde precitneš po sebevražde, možno si ateista a neveríš rozprávkam pre slaboduchých a nevedeckých, ale predsa len, môžeš si byť na sto pro istý, že to nie je nakoniec ojebávka, že nič po neexistuje a ono existovať BUDE!
    Utrpenie na čojaviem, stopäťdesiat rokov, ešte ti tam naúčtujú aj všetky svinstvá, čo si kedy urobil a ešte nejaký justičný záhrobný omyl, plus dvesto rokov za Mečiara, Fica sebauchlastanie sa Torpeda k smrti, no len mi teraz povedz, bratm, je ti toto treba, tristopäťdesiat rokov vyberaného mučenia skúsenými profíkmi v tejto záhrobnej profesii. Ak toto niekto riskne aj po týchto zďaleka neúplných infoškách o trápení, tak je serio borec. Si len vezmi, ako bolí zub, alebo keď sa popáliš, spomeň si na najhoršie bolesti svojho života a teraz si predstav, že to nebudú minúty a hodiny, ale roky a desaťročia. Ešte stále nič? Stále i to príde ako dobrý biznis, samovraždenie sa?
  21. 22
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Som za intoxikaciu, ale urcite intravenozne, nech to nevygrcam nahodou. Inzulin/nikotin.

Hm len ja by som si nenasla zilu :,( inzulin staci podkozne, ci?
  22. 23
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

žiadne lieky (ani v kombe s alkoholom) lebo tie vyvraciaš a musel by si ich riadne veľa zjesť

vlak tiež nie lebo vraj že tý ľudia väčšinou zohavený umierajú celé minúty a chudák vodič vlaku :/

ale najlepšie je vôbec nepáchať
  23. 24
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

Hlavne sa nehádž pod vlak, pls, to je fakt len pre čurákov.
  24. 25
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ja iba napisem to.,ze ten kto pise alebo verejne hovori o samovrazde to zrriedkakedy aj urobi ;)
  25. 26
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

z takychto vecí sa sranda nerobí
  26. 27
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@vymyslinick pekny sloh ktory zaujal. Ale mna by aj tak škoda nebola (hehe)
  27. 28
    Tangerina

22 ročné dievča

zabi sa hocijako, len pri tom nenič život aj niekomu inému (tomu chudákovi rušňovodičovi čo ťa zrazí a príbuzným, čo budú do konca života musieť splácať škody, ktoré spôsobíš železniciam)
  28. 29
    Mayo911

25 ročný muž
    Rainbow

@vymyslinick to ťa ale tak či tak neminie, nežijeme večne. takže to máš jedno.
  29. 30
    Kail91

26 ročný muž

pokiaľ viem a podľa mojich informácií z patológie a súdneho lekárstva, tak to prvé
  30. 31
    Vymyslinick

19 ročné dievča
    mind the secret services! not everyone who tells you (s)he is a member and looks like a fool, is NOT a part of it, it's his/her role to pretend being crazy/insane/fool cause all the others just think they are something more, but they're definitely NOT

@mayo911
    Čo nás neminie, pozemská smrť? No to ja vie, predstav si!
    Len hovorím, že nevyjebe so systémom, ak sa zasebavraždí,
    že tak či onak si odtrpí svoje alebo má možnosť neurobiť to
    a začať niečo so svojim životom, nielen fňukať ako rozmaznané
    decko, OK, všetci máme nejaké problémy, ale keď postihnutí,
    ochrnutí dokážu niečo so sebou robiť a byť šťastní, tak prečo
    by nemohol Sovietsky zväz, kua, taký kolos a chce sa terminovať?
    Veď môže ... a čoskoro by zistil, ako to pojebal, ale už bude neskoro
    a musel by sa zotavovať z tohoto zdanlivo veci riešiaceho kroku
    koľko?, sto rokov?, dvadsať? - tam "niekde", v záhrobí a možno by
    sa aj tak musel znova vrátiť sem, tak prečo ti svoje problémy
    neporiešiť hneď a teraz, nie po prokrastinátorsky až v budúcom
    živote?
    A ako vieš, že nežijeme večne? Ja mám presne opačné infošky!
  31. 32
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

To je fajn... ale ani jedna alternativa sa mi nepozdáva... kolkokrát som iba nad tým premýšlal ale nie nad spôsobom ako to urobiť...
  32. 33
    Miaja

24 ročné dievča
    Far far away

myslím si, že najspoľahlivejšie a najmenej bolestivé je prerezať si žili... ak trafíš správne tepnu, tak do pár minút je po tebe. ale do bezvedomia upadneš už skôr... ale nezabíjaj sa, aj keď myslím že si troll, no pre istotu to hovorím.
  33. 34
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Tento týždeň som zrovna rozmýšľala, reku keď sa dá od veterinára vraj zobrať smrtiaca látka aby ste si psa utratili doma, ako to, že túto možnosť samovrahovia vo veľkom nevyužívajú? Lebo to by bola asi najistejšia bezbolestná metóda, ale asi to bude pekný blud že si môžeš sám utratiť psa, to by nikde nepovolili pre tie riziká (?)
  34. 35
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Hlasovala som za lieky lebo tak aspon neurobis bordel ktory po tebe bude musiet niekto upratovat... ale ked uz sme u toho, je to dost napicu, potrebujes naozaj vela naozaj silnych liekov a chlast k tomu a neviem... aj kus stastia, je najmenej pravdepodobne ze to vyjde....
    kazdopadne ja ti to aj tak nedovolim tak tu netroluj s takymito picovinami!!!!! >;-(
  35. 36
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

@tangerina samovrah nikdy neznici/nezmari len svoj zivot, akokolvek to urobi.

Poznam dost spolahlivu metodu a aj vela literatúry co sa tomu venuje, ale nehodlam take informácie sirit. Len je neskutocne ako lahko sa dá k tej latke ktoru k tomu potrebujes dostat.
  36. 37
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

skok z okna je populárny výber :D
  37. 38
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

@loveillumination pozri si znova tie komenty a opýtaj sa sama seba či som aź taký kretén.. a to drtim lolko na diamonde.. ale to nie je zrkadlo ludskosti
  38. 39
    Loveillumination

23 ročné dievča

@espero ja len nerozumiem o co ti ide, 90% 9gagu redditu a 4chan sa sklada z podobnych individui a 1 z 1000 komentarov mozno je ako @13 pohorsujuci sa nad tym co za kokotov je medzi nami. co je na tom nove? len stracas cas a krmis trolla. a gratulujem k drteniu lolka "na diamonde", aj ked neviem co to s cimkolvek ma spolocne :D
  39. 40
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

@loveillumination nekrmim trolla krmim zvysok normalnych ludi pohladom na ludskost. Ta narazka bola na tvojho "ideala"
  40. 41
    Loveillumination

23 ročné dievča

@espero ano, moj "ideal" komentar bol ocividny vtip :D a ked uz sa chces rozpravat o tzv. ludskosti tak si na zlej adrese ^^
  41. 42
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

@loveillumination nie som moralista :-D len môj pohľad posudzovania je závislí od sračiek ktorými som si prešiel sám. Ten tvoj vtip je len všímavosť. Nie som stalker
  42. 43
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

neublizuj si
  43. 44
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Smutne. zbytocne vyjadrit nieco dalsie.
  44. 45
    Wazp

20 ročný chalan