Fórum pridal Qarp, 4. 12. 2019 17:46 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako sa zabiť?

0
Qarp

24 ročný chalan
Martin

Potrebujem už naozaj urýchlene skoncovať s týmto životom. Môj prvý pokus porezania žíl zlyhal takže hľadám nejaké iné efektívne a tiež aj samozrejme menej bolestivé. A prosím neriešiť, nech to nerobím alebo prečo to chcem spraviť. DIK
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

@admin Volaj 112
  2. 2
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Ak nie si troll, myslíš to vážne, môžeš mi napísať TS- nedávno som mal tiež podobné myšlienky, plánoval som samovraždu.
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ak prídeš nato ako to spravit daj vediet (thumbs)
  4. 4
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@riddler chytro volaj žandare!
  5. 5
    Veryhappyhippo

tvári sa, že má 4 roky

Skus vydrzat aspon este chvilu, skusal/a si uz vyhladat odbornu pomoc? V prvom rade pri takej akutnej bolesti by ti aj vseobecny lekar mal pomoct, ak ale nechces ist k vseobecnemu na psychiatriu nepotrebujes vymenny listok, skus sa niekde v blizkosti tvojho bydliska zastavit unho s tym ze jw ti dost akutne zle (urcite spomen ako velmi tj ze uz boli suicidalne myslienky v stadiu pokusu) nie je nic zle ani hanebne na tom vyhladat pomoc. Nasledme odporucam najst aj nejakeho dobreho terapeuta, ale minimalne psychiater ti moze pomoct najst na isty cas kusok pokoja nech si schopny/a fungovat tak aby si vedel/a vyhladat pomoc dalej

Minimalne mozes skusit napisat mi ts ale malokedy tu som.

Urcite ale vyhladaj odbornu pomoc, aspon ta jedna vec sa da zvladnut pred tym nez si nieco spravis
  6. 6
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

Prosím ťa na také niečo nemysli :( a skús nájsť cestu k Bohu
  7. 7
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

Popros ho nech ty pomôže :) zabitie nie je cesta
  8. 8
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

Odporúčam ty každý deň modliť sa zdravás Mária, otcenas a kľudne môžeš aj vlastnými slovami.. Nech všemohúci Boh vypočuje tvoje modlitby
  9. 9
    Mayo911

27 ročný muž
    Rainbow

@8 no výborne. rada jak kokot.
  10. 10
    Veryhappyhippo

tvári sa, že má 4 roky

@Draks so standardnou chorobou sa tiez chodis pomodlit alebo k lekarovi?
  11. 11
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@veryhappyhippo treba vyhľadať aj lekára :) ale modlitby majú svoju moc ak sa človek ustavične modlí
  12. 12
    Fixa

27 ročný muž
    Poprad

@peculiar máš tu prácu :)
  13. 13
    Qarp

24 ročný chalan
    Martin

Nemám potrebu nikomu písať správu či TSku, potrebujem to čo najskôr skoncovať, nikoho trápiť nebudem. Ak viete o nejakej kombinácii liekov alebo množstve, tak píšte prosím.
  14. 14
    Surfrock89

30 ročný muž

Tí čo chcú žiť umieraju..ľudia sú fakt cudaci
  15. 15
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

velmi aktivny uzivatel sa zrazu chce zabit, no toto (retard)
  16. 16
    Marcello1111

31 ročný muž

zabi a skončíš v horúcom pekle, kde si ťa čertíci budú podávať ako zmrzlinu...
    ty ani netušíš, že to pravé peklo ťa ešte len čaká ak sa zahlušíš...
    inak takého blba neschopného tu už dávno nebolo...

a draks ma pravdu...
    Boh ti dal dušu, jedine On ju ma pravo si vziať naspäť...tvoje telo je Božím chrámom...nebúraj ho, lebo peklo je skutočné, tak ako nebo, kde som bol počas kómy...
    všetko na tomto svete je márnosť nad márnosť a zas len márnosť...
    ale tvoj život je najväčši dar...
  17. 18
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@marcello1111 Tým, že človeku so samovražednými myšlienkami povieš, že skončí v pekle, tým mu fakt nepomôžeš. Prečo stále hovoríš o láske, ked potom napíšeš ,,takého blba neschopného tu už dávno nebolo"?
  18. 19
    Filipesss

hrá sa, že má 0 rokov

@Draks taketo komenty by ma asi este utvrdili v tom, ze sa chcem zabit :D
  19. 20
    Marcello1111

31 ročný muž

@riddler
    a vieš o niekom, kto by mu to počas života povedal na plnú hubu?
    nech chlapec vie čo ho čaká...zabiť sa nie je problém (ale ani to nedokáže dokonale urobiť), problém je po smrti znašať muky v horúcom pekle na veky vekov...
    doporučujem tomuto budúcemu samovrahovi vydržať aspoň jeden deň a nech sa ide pozrieť do fakultnej nemocnice v Martine na ťažko chorých pacientov, ktorí trpia na posteliach nehybne a mesiace...pritom si ani jeden neželá zomrieť, ale práve žiť, žiť aspom ešte deň, hodinu...
    chlapec nevie čo robí...
    bral by som od neho nejaku radu, toto a toto sa mi stalo, pomôžte, ako sa z problému dostať, tak ako chris napr....

takýchto ľudí treba jednoducho nakopnúť - naštartovať, zrejme nemá nikoho, kto by ho miloval a poradil mu doma...
  20. 21
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@marcello1111 ,,Zabiť sa nie je problém"- prvý veľký omyl. Vieš, čo sa odohráva v ľudoch predtým, než to urobia?
    ,,Takýchto ľudí treba jednoducho nakopnúť, naštartovať"- druhý veľký omyl. Človek, čo reálne zvažuje samovraždu, je zúfalý a psychicky zlomený, nepotrebuje žiadne ,,nakopávanie."
  21. 22
    Qarp

24 ročný chalan
    Martin

@marcello1111 Tvoj názor ma nezaujíma.

@Lukaso121 Som aktívny na inom účte, toto je môj fejk, ktorý nepoužívam takmer vôbec.
  22. 23
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

Na tomto príspevku mi hneď dve veci bijú do očí ako dosť pochybné, ale tak radšej sa pokúsim pomôcť aj 1000 trollom, ako ignorovať jedného človeka, ktorý tú pomoc skutočne potrebuje.

Ak sa zabiješ, uvedom si zopár vecí, ktoré spôsobíš.
    1. Veľkú bolesť svojim blízkym, ľuďom ktorým na tebe záleží. (Ak takých máš)
    2. Pridáš sa k ostatným, ktorí spáchali samovraždu a podporíš tým samovražednú epidémiu. V podstate ukážeš ľuďom, že asi aj to je cesta, keď to spravil zase ďalší. Je hrozné, aká obrovská masová psychóza sa buduje okolo témy samovraždy.
    3. Nič tým nevyriešiš. Nenavodíš si stav uvoľnenia. Zomrieš s pocitom utrpenia, či už s fyzickou bolesťou, alebo bez. Možno to aj v poslednej chvíli oľutuješ, no už bude neskoro. Uvedom si, že po smrti nie je nič. (a keby si bol veriaci, tak by si mal čakať peklo, čo asi tiež lepšie nie je)

Uvedom si tiež, že aj mizerný život je lepší, ako nič. V nekonečne dlhej časovej línii si náhodne začal existovať, budeš tu zhruba 70 rokov a potom zas navždy existovať prestaneš. Život je tá najvzácnejšia vec, akú môžeš mať. Je to ako sto výhier v lotérii za sebou. To šťastie, že existuješ je nevyčísliteľné. A aj keď je šanca na zlepšenie čoby len jedna k stovkám miliárd, stále sa oplatí to skúsiť. Uvedom si ten pomer času, ktorý existuješ a času, kedy existovať nebudeš. Tých pár rokov utrpenia stojí za akúkoľvek malú šancu na zlepšenie.

A ver mi, tá šanca je oveľa väčšia ako si myslíš. Vždy je.
  23. 24
    Dannyd14

24 ročný chalan

@marcello1111 uvedom si, že ten, kto má depku a zvažuje samovraždu, môže znášať horšiu bolesť ako niekto, kto je fyzicky chorý. Ten, čo je fyzicky chorý neprepadne depresii a je to niečo, s čím sa dokáže vyrovnať po určitom čase, no čo sa týka niekoho, kto podľahne depresii, tak je to pre neho ťažšie sa s tým vyrovnať, resp. prekonať to. A nie je to vôbec tragédia, pokiaľ niekto tým trpí a chce sa s tým zveriť niekomu, lebo je to fakt problém v našej spoločnosti.
  24. 25
    Wewo

26 ročný muž

[compulsory nerob to]

A čo máš potom v pláne s týmto účtom? Vieš teraz idú na dračku :)
  25. 26
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

je to každého volba či chce alebo nechce žiť ale určite ti tu nebudem dávať žiadne návody ako to urobiť,mohlo by to byť klasifikované ako trestný čin nabádania na samovraždu
  26. 27
    Qarp

24 ročný chalan
    Martin

@hetfield Tak mi napíš do TS.
  27. 28
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

@draks tento stratený chlapec :D
    vždy ma pobavíš, Jožko :-S
  28. 29
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

@draks choď do piče...
  29. 30
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@firestorm tvoj názor ma nezaujíma ty diablov poskok
  30. 31
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

Čo neuznáva Ježiša
  31. 32
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

@draks Ale no tak Jožko :-S
    Nejak si sa nám rozohnil...čo to?

I can feeel your anger !! I am defenseless...Take your weapon ! Strike me down with all your hatred, and your journey towards the dark side will be complete !
  32. 33
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

@30 je nas viac
    @qarp tak keby si sa chcel zabit tak napises z aktivnejsieho uctu ,@25 alebo je uz neskoro, v style cau karol ako sa mas (hehe)
  33. 34
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@firestorm milý Ferko : ) božie mlyny melú pomaly, ale isto
  34. 35
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@firestorm ale aj ty sa môžeš zmeniť : ) a potom oslavovať pána v nebeskom kráľovstve
  35. 36
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

Budem sa modliť za seba aj ostatných birdzakov, ktorých neustále prenasleduje diabol
  36. 38
    Laurikaaa

24 ročné dievča
    Večne v (|)

https://ipcko.sk/
  37. 39
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Táto komunita, to je fakt neuveriteľná komédia... :D Podľa mňa ani do tých reality shows v telke nedokážu dosadiť takú zbierku exotov, aká sa stretla na tejto stránke.
  38. 40
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@plavam_zivotom :( takto sa vyjadruje dievča ?
  39. 41
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@draks mala by si sa viacej modliť a menej nadávať ;)
  40. 42
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@qarp vieš, že niečo takéto čo od nás žiadaš, je reálne trestné? Žiadny normálny človek neradí druhému jak sa má zabiť lebo je to právoplatný trestný čin navádzania a navyše je to totálne nemorálne.
  41. 43
    R4ptor

25 ročný muž

začni sa venovať nejakému adrenalínovému športu a raz to príde samo ... taký wingsuiting je dobrá možnosť ... a ak to chceš mať za sebou hneď po prvom raze - neber padák ... ešte si to aj užiješ :D
  42. 44
    Karlotiskot

35 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Pozri, nebudeme si klamať... Keby to chceš spraviť spravíš to bez toho aby si o tom niekoho informoval. Ak si potrebuješ popísať kľudne mi napíš, ale tvoje pocity bohužial asi nevyrieši nikto z nas. Celkovo sme možno zlé publikum na to aby ti naša pozornosť či venovanie sa ti nejak pomohlo... práve naopak, konzultacie s poloblaznami ako my by ti mohli stavy úzkosti ešte prehĺbiť.
  43. 45
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

https://www.youtube.com/watch?v=ZKVdZ0crpjM
  44. 46
    Livre

19 ročné dievča

Ach toto sa tak zle číta...
    To je iba klišé fráza, absolútne to nie je pravda, že človek, ktorý o samovražde vraví, sa nechce zabiť, lebo by to už dávno spravil. Blbosť.
    Je isté, že potrebuješ odbornú pomoc, presne viem, ako sa cítiš, ale tu ti nikto nepomôže. Nepočúvaj prosím ťa rady niektorých kokotov tu, utekaj na psychu. Ja viem, že z mojich úst to vyznie ako paradox, ale fakticky je to všetko v tvojej hlave a ty buď pánom svojich emócií, nedovol emóciám ovládať teba.
    Ja viem, že toto sú len omáčky, ale snažím sa ti aspoň kúsok pomôcť a vedz, že v tom nie si sám..

45. 47
    Tomas55555

24 ročný chalan

Nech je tvoj dôvod pre samovraždu akykolvek, nema opodstatnenie, pretoze všetky tvoje problémy môžeš vyriešiť zmenou myslenia.
  46. 48
    Darkpassenger

27 ročný muž
    Peklo v tvojej hlave

Netreba brať život nejako extra vážne...časom zistíš že život je len taká fraška ktorú si treba užiť a je jedno aká je situácia v tvojom živote alebo v tvojej hlave. Ten zhluk takýchto myšlienok je proste sebaklam... Nevravím že máš žiť v pozitivite...vklude ži aj v temnote aj tu je dobre keď si to vytriediš v hlave časom ti dopne že zubatá si i tak brúsi kosu :S
  47. 49
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Lieky. Jednoznačne. Veľa liekov. Držím palce.
  48. 50
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

@teal to je birdz brother :) kedysu davno to tu celkom uspešne aj bolo :D
  49. 51
    Aeria

19 ročné dievča

@12 pomylil si si nick
  50. 52
    Naah

25 ročný muž
    Pragaaa

Nezabíjaj sa, väčšina ľudí, ktorá prežila pokus o samovraždu, to po nej ľutuje.

A nikdy nevieš, či ti to naozaj prinesie pokoj a útechu.
  51. 53
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

Samovražda je len obyčajné predbiehanie sa v rade na Ježiša
  52. 54
    Livre

19 ročné dievča

KRISTA UZ AJ TY @motovidlo323
  53. 55
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@livre u neho je to úplne bežné, posmievat sa ľuďom so psychickymi problémami, to si nevedela? ;)
  54. 56
    Livre

19 ročné dievča

Noo, akosik som ho tu neregistrovala, ale vazne ma strasne mrzia niektore komentare... toto vobec nie je vtipna tema... idiot@sasi2680
  55. 58
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

@sasi2680 Aspoň tu nepostujem fotky hovien ako ty ;)
  56. 59
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@motovidlo323 už teraz budeš na všetkých toto hovoriť, kto povie niečo proti tebe? (:
  57. 60
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

Len keď bude o mne tiež klamať (: