Fórum pridal Kaiserchief1, 1. 7. 2019 10:36 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako sa zmenil váš život od 1.7.2018?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A podotázka (nemusíte odpovedať) - pribrali ste alebo ste schudli?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nicmanenapada

28 ročný muž

To bol mega deň!
    Deň predtým sme s kamošmi hrali u mňa na byte hry a popíjali. Nejako sa nám to natiahlo a keď sme niekedy okolo tretej končili, napadlo mi, za pár hodín ide prvý vlak smer východ, tak by som mohol ísť na otočku na Slavkovský štít. Tak som šiel a bola to krásna túra. A dovtedy vžďy, keď som mal ísť na túru sám, radšej som to rušil a toto som sa konečne prekonal a šiel sám.
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@nicmanenapada A koľkokrát a kde si ešte odvtedy bol na túre sám? :)
  3. 3
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

@nicmanenapada wow, to ja sa bojim ist sama aj do kina :D
  4. 4
    Nicmanenapada

28 ročný muž

@kaiserchief1 asi 0, ale to najskôr preto, že zhodou okolností vždy bolo s kým a neocitol som sa v situácii, že by som musel ísť sám.
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

ja som takto pred rokom bola zrejme u rodičov

ale hoci to nebolo zrovna v ten deń, musím tromfnúť @1 s tým, že som tak dva mesiace na to šla sama na výlet do Nórska a tam som mala nejaké samostatné kopce a tak :D
    (a nešla by som to tu tromfovať, ale práve toho 1.7. som pozerala závistlivo na kopcofotky a funela, že ja musím byť doma :D )

inak ťažko zadefinovať, zmeny tam istotne boli a ešte aj budú, ale to sú také tie minizmeny, čo na prvý pohľad nevidno, len potom sa obzriem dozadu a vidím, že kokos, to sa kedy stalo :D
    možno to, že som postupne nabrala odvahu sa občas niekam vybrať aj sama/mimo zaužitého vzorca, neviem, Ale to je asi proces, ktorý začal ešte predtým a ešte mám dlhú cestu pred sebou

spýtajte sa ma o rok, jeden rok je krátke obdobie na takéto posúdenie :D

čo sa hmotnosti týka, asi je cca rovnaká, len myslím, že percento tuku je o niečo menšie :D (aspoň dúfam :D )
  6. 6
    Sasi2680

27 ročná žena

zasnúbila som sa, presťahovala som sa do vlastného, zaobstarali sme si mačku a neskôr aj psa, bola som v Paríži a zároveň som si splnila aj sen - cestovať lietadlom, našla som si lepšiu prácu,..
    ale kamošku som si stále nenašla :(
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Celé leto roku 2018 bolo suprove. No potom ..
    Zažila som zatiaľ to najhoršie obdobie môjho života ... ale stále si uvedomujem že môže byt este horšie ako to doterajšie najhoršie :S :D
    ....
    A jjjj pribrala som , vyzerám ako sestra bublinka z telenovely Divoký anjel /milagros (rofl)
  8. 8
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

- Zacala som na fulltime robit pracu ktorej sa chcem karierne venovat, co bol uplne mega pokrok ze sa mi to podarilo, lebo robim v obrovskej korporacii a sance boli enormne male a predsa to vyslo.
    - Schudla som nieco okolo 13kg
    - Zacala som viest aktivny dating life co prinasa ovocie :D
    - Vysporiadala som si v mnohom minulost
    - Utuzila vztahy s najlepsimi kamosmi

Same dobre veci kokos! Naozaj aj ak by som chcela nieco negativne napisat, tak nemam co! (Akurat ze mozno 2 umrtia v rodine s ktorymi som sa musela vyrovnat ale boli to viacmenej prirodzene umrtia takze to patri k zivotu :( )
  9. 9
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

-Úspešne som skončila vysokú školu
    -Schudla som desať kíl

Momentálne si hľadám prácu, s drahým ideme od septembra spolu bývať, chceme si zaobstarať pesa, atď atď. Myslím, že tie najväčšie zmeny ma ešte len čakajú :)
  10. 10
    Danerine

21 ročné dievča

Začala som študovať na vš, prvý (zdieľaný) podnájom, z väčšiny som sa stala finančne samostatnou, nekonečne množstvo ups and downs v zmysle čím vyššie lietam, tým hlbšie padám, našla som si nové hobby a splnila som si svoj dlhoročný sen - kúpila som si notebook (hehe)
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Jééj to je paráda ako sa vám tu všetkým riadne darí alebo aspoň koľko sa vám toho za ten rok podarilo. :) To ma teší, len tak ďalej.
  12. 12
    Danerine

21 ročné dievča

A od minulého leta som stihla pribrať, aj to naspäť schudnúť (i trošku viac asi)
  13. 13
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

hmm asi len n to že som sa presťahoval a bývam už sám.. a priberá a chudnem priebežne :D kazdy týždeň a mesiac je to inak
  14. 14
    Trevor1994

75 ročný ujo

zistil som ze mozem najst falosnu osobu aj tam kde by som to najmenej cakal co je fakt sila... uz beztak mal clovek problemy s doverou celkovo
  15. 15
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

K horšiemu. 2018 bol zatiaľ najlepším rokom v mojom živote... z hľadiska kariéry, vzťahov a hlavne zážitkov. Stalo sa mi veľa pekných vecí a oproti nim je to teraz také... nijaké. Cítim sa byť hlavne viac sám.
    Navyše, som pisledné mesiace na Birdzi a to za seba hovorí mnohé. (bird)
  16. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Moj zivot sa zmenil fakt extremne, hlavne po psychickej stranke som sa zmenila uplne mega velmi.
    Pribrala som presne kilo :D
  17. 17
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Ukončila mgr na pede.
    Dostala sa na VŠMU a brutálne dobre dala prijímačky.
    Celkom sa mi podarilo našetriť na školné (chýbajú mi už len dva mesiace na plnú sumu).
    Neschudla ani nepribrala (pre mňa úspech, nakoľko sa už nestrážim).
    Vcelku stíham priateľa a aj kamošov, aj život, aj sa venovať koníčkom, čítaniu kníh, tvoreniu.
    Uspela v pár literárnych súťažiach.
    Konečne zvládla základy photoshopu.
    Mám za sebou 50 zápasov scrabble :D
  18. 18
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Este k horsiemu (thumbs)
  19. 19
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

Uz som bol po tazkej operacii a zatial je vsetko ok no.minimalne som zdravší :D
  20. 20
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

dala som sa dokopy s frajerom, naučila som sa viac variť, najprv som pribrala 7kg a potom som ich schudla (takže som na tom narovnako) :D začala som chodiť cvičiť do posilky a spravidelnila som pohyb a takisto aj beh :)
  21. 21
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

- schudla som :(
    - prestahovali sme sa, zasa
    - zmenila som pracu, naucila sa lepsie menezovat pracovny cas, naucila som sa odmietat zakazky
    - a este zopar negativnych veci, ktore mi zmenili zmyslanie ale verim, ze aj tie povedu nakoniec k nejakemu pozitivnemu pouceniu a osobnostnemu rozvoju
  22. 23
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

-rozpadol sa mi dlhorocny vztah
    -vratila sa mi depresia
    -podla vahy som pribrala a podla oblecenia schudla
    -nasla som si dvoch najsuper ludi na Birdzi @nespiacakraska @yacopsae (love)
    -zalubila som sa do Yongguka :D
  23. 24
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Jéjda, ja nešika. Až teraz som si prečítal, že tam je "ako sa zmenil OD 1.7.2018" a nie "ako sa zmenil 1.7.2018", čiže práve v ten deň. Tak potom by sa toho našlo oveľa viac.
  24. 25
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

odsťahoval sa, našiel si novú prácu a zmenil v podstate mnohé návyky no osobne mám dojem ako keby tých zmien veľa nebolo :D
  25. 26
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Asi pribral
  26. 27
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

A este som sem prisla povedat, ze som si od 1.7.2018 nasla vela novych kamosov a vobec to nie je kvantita na ukor kvality, skor naopak!
  27. 28
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Najprv som pribrala, potom schudla, zlepšila som si kondičku a zdravotný stav, naučila som sa lepšie variť, som odvážnejšia a kritickejšia ku hocikomu, ostrihala som sa, pocestovala som, našla som si novú prácu a vykašľala som sa na tú, na ktorú sa nehodím :) len nemám frajera a mám o jeden zub menej
  28. 29
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Toľko skvelých odpovedí banda, o rok sa prídem teda opýtať znova. :D
  29. 30
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

- dala som výpoveď v starej práci a našla som si novú, kde budem o 2 mesiace na TPP
    - rozišli sme sa s frajerom a bývam opäť s mamou
    - skončila som Mgr
    - váhu mám už dlhé roky rovnakú a stabilnú :D
  30. 31
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

No, našťastie som pribral.. to je tak všetko, mám nudný život. :D
  31. 32
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Tak... skoncil som 3 rocnik bc. S jednym clovekom si prestal pisat, s jednym zacal.
  32. 33
    Void

hrá sa, že má 1 rok
    48.911464, 2.740322

Kúpil som si dve tričká a pribral kilo
  33. 34
    Mato97

21 ročný chalan
    stále niekde inde

Začal som študovať na VŠ, dokonca v Česku odbor, ktorý som študovať chcel.
    Celkom som sa konečne osamostatnil, domov tak často nechodím, ešte lepšie to bude ak pôjdem na privát, no to je ešte celkom budúcnosť.
    Spoznal som strašne veľa nových ľudí a niektorých z nich sú dobrí kamaráti.
    Zažil som plno nových zážitkov, čo sa aj cestovania týka.
    Začal som (v mojom veku asi dosť neskoro) riešiť vzťahy a podobne, no zatiaľ žiadna sláva!
    A tak celkovo to hodnotím na výbornú, samozrejme boli aj zlé aj dobré veci, no v konečnom dôsledku som rád, za všetko čo sa stalo :smile:
    P.S. nepribral som ani som neschudol..
  34. 35
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

rozišla som sa a konečne bývam sama
    zmenila som za ten rok trikrát prácu
    stihla som sa vykašľať na školu aj sa do nej naspäť vrátiť
    schudla som asi dve-tri kilá
  35. 37
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

podpísal som hypotéku
    kupujem nový byt
    deaktivoval som si účet na facebooku
    vyliečil som sokola a zase ho rozlietavam
    a rozmýšľam či sa vrátim k ex aby som si zase robil nervy a naopak ona somnou
    schudol som 20kg no nie dobrovoľne ale stres v práci pomohol
  36. 38
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Zil som, pracoval a dost precestoval zapad USA za tych par mesiacov, co som tam bol
    Nasiel som si pracu na TPP, ktora ma nasiera, ale mam fajn kolegov a tu chvilku to vydrzim
    Spoznal som mnozstvo zahranicnych kamaratov a konecne sa prestal hanbit rozpravat po anglicky
    Pribral som 8 kil a vytvoril si makucky vankusik, ktoreho sa za boha neviem teraz zbavit !
  37. 39
    Jasmiine

26 ročná žena
    GREECE

Takto pred rokom som mala ineho frajera,inu pracu,iny podnajom. Ale tieto tri polozky menim casto a este aj budem (dufam ze frajera uz nie).
  38. 40
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

plusy:
    schudla som na taku vahu o ktorej sa mi ani nesnivalo, este 5 kil a budem mat modelkovsky pomer vyska/vaha :D
    podarili sa mi skusky, ktore som myslela ze nedam
    minuly rok som o tomto case mala dost depresie, ktore uz nemam
    zacala som behavat, jogovat
    rozhodla som sa dat doporiadku svoj vyzor, zbavit sa akne (celkom uspesne), ozdravit vlasy atd.
    mam mega skvelu pracu, az mi je luto ze kvoli skole ju buduci rok nebudem stihat vykonavat
    som spokojna so svojim vztahom, uz nemam potrebu byt sama
    zacala som sa vyraznejsie malovat a nosit farebne ruze

minusy:
    zanedbavala som kamaratov a aj ich zanedbavam na minimum
    teraz uz asi mesiac nebeham / necvicim pravidelne
    zly vztah s otcom pokracuje :D
    a mam pocit ze tych poslednych 5 kil neschudnem kedze kazdy den zozerem cely kybel zmrzliny :D
  39. 41
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

A pribral
  40. 42
    Majmarad

36 ročný ujo

Neviem celkom či bol dobrý, alebo zlý, ale schudol som určite asi 4kg
  41. 43
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

som o rok krajší a mudrejší
  42. 44
    Drahojev

19 ročný chalan
    s plecniakom na ceste

Predžebal som príjmačky do Břna, následkom čoho som skončil v Bratislave. No čo, dúfam, že tento rok konečne uvidím Roba Rotha v národnom a na intráku ulovím potencionálnych felákov na najbližšie tri roky.
    Inak to šlo vcelku pomaly, či už v rámci sociálneho života alebo krátkych letných lások.
  43. 45
    Tikalok

29 ročný muž

@drahojev felákov podľa fellas alebo felatio?
  44. 46
    Drahojev

19 ročný chalan
    s plecniakom na ceste

@tikalok primárne podľa slova fellas, ale som otvorený všetkým dobrodrúžstvam vysokoškolského života. Necham číslo v ts, nebojkaj
  45. 47
    Tikalok

29 ročný muž

@drahojev joj, no veď dobre, len som bol zvedavý!
  46. 48
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Rozišla som sa s priateľom , trpela som kvôli tomu asi polroka , zistili mi 2 psychické ochorenia , pokúsila som sa o samovraždu , riešim všetko svojpomocne a už mi začína byt aktuálne trochu lepšie . Zvíťazila som nad svojou závislosťou a viac sa zblížila so svojou rodinou.
  47. 49
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

spravila som skúšku z organickej chémie a pribrala som 2 kilá :D , presťahovala som sa do nového študentského bytu a myslím, že všetko v mojom živote zostalo buď také ako bolo, alebo sa zlepšilo
  48. 50
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Prihlásila som sa na VS, zvladla som prvý ročník, začala som si robiť vodičák, kúpila si korelu, kompletne som si prerobila izbu, chodila som veľa na bike, začala som chodiť do posilky, schudla som asi 2kg (musím popracovať na obmedzení sladkostí)...

A skoro som zabudla že som v práci išla dole: konkrétne zo štvrtého na prvé poschodie
  49. 51
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

To som bol zrovna v kokotistane, takze odvtedy som samozrejme schudol. Zivot sa mi moc nezmenil akurat uz som zase bez huliva.
  50. 52
    Palec223

27 ročný muž

pribral som ako retard
  51. 54
    Annyejnji

21 ročné dievča

- dostala som sa na medicínu
    - spravila som si vodičák
    - spravila si kurz programka
    - naučila som sa o seba sama postarať a väčšinu roku źila preč od rodičov
    - neporovnateľne som sa zlepšila v angličtine (viem asi 5x viac slovíčok atď. ako predtým)
    - napravila rodinné vzťahy a vzťah s ockom :)
    - vyhodila toxických ľudí zo života

schudla som, ale nie veľa, nejak 5 kíl :(
  52. 55
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

uplne najviac sa zmenil, prestahovala som sa do ineho mesta a krajiny, zmenila pracu, kamaratov, vsetko.. a pribrala som asi 3 kg :D
  53. 56
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

dosť, zmeny v škole - celkovo sa mi mení pohľad na ňu, noví ľudia, nová práca,... A váha mi stále kolíše +-5kg
  54. 57
    Qttwiggy

22 ročné dievča

Úplne totálne ! ... Single, namiesto plánovaného dieťatka som si zaobstarala neplánované mačiatko, som zdravšia, mám Bc. pred menom, spoznala som veľa nových ľudí, veľa ľudí mi zo života odišlo, ktorí do neho zjavne nepatrili. Myslím že sú to pozitívne zmeny, respektíve, potrebné zmeny :)
  55. 58
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Inak ak vás to zaujíma, tak ten môj život sa veľmi výrazne nezmenil. Zmenil som akurát prácu a začal byť na birdzi viac aktívnejší. Celkovo som aj viac zlenivel a nechal si narásť dlhé vlasy. A hmotnosť ostala rovnaká.
  56. 59
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Teraz mam také životné obdobie že každý rok sa zmení úplne všetko, miesto kde bývam, životné plány, odhodlanie, názory, presvedčenia...
    Jediné čo sa nezmenilo je že stále neviem čo by som chcela robiť
    (:
  57. 60
    Trubajerichova

28 ročná žena
    Bratislava

O dosť. Krátko predtým som sa stala polosirotou, čo je asi najväčšia a najťažšia zmena v mojom živote vôbec. Potom som oslávila istý životný míľnik a v práci ma povýšili. Vyselektovala som svoje okolie od ľudí, ktorí tam už dávno nemali čo hľadať. Zmenila som myslenie. Rýpem sa v sebe a hľadám. Trochu inak.
  58. 61
    Bebekex

25 ročná žena

nuz, zmenila som pracu, spoznala novych ludi a pocestovala:)
    inak vsetko ostava-vaha,frajer, bff, podnajom :D
  59. 62
    Ukusasi

22 ročný chalan

rozhodol som sa minimálne na mesiac abstinovať od alkoholu a cigariet :) zatiaľ sa mi darí bez problémov hh
  60. 63
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

pribral, rozišiel, postúpil do ďalších semestrov, inak asi nič