Fórum pridal Padlyanjel, 16. 10. 2017 23:12 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako ste sa zmenili za poslednè roky?

0
Padlyanjel

23 ročné dievča
z Xibalby

Cítite nejaký progres? Dnes som si to uvedomila, ked som si čítala staré blogy. Vždy som písala o tom, že silovo si zamestnávam myseľ a tupím si úsudok, aby som vedela pretrpieť tento svet. Dnes sa snažím o opak. Odosobniť sa od mysle a vedome vedieť žiť
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Odosobniť sa od mysle a vedome vedieť žiť prítomnosti. A som z toho šťastná. Vidíte dačo podobné vo svojom živote aj vy?
  2. 3
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Nijak som sa nezmenil.
  3. 4
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

uz nie som taky kkt ako kedysi, ale niekedy o tom pochybujem :D
  4. 5
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Som úplne iný človek
  5. 6
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Progres by som to nenazvala :D ja som viac uzavreta a ako som kedysi bola strasny optimista tak dnes som presne taky pesimista...ale na druhej strane mam pocit ze trosku viac si davam pozor a som opatrnejsia v niektorych veciach ze viem rozmyslat nad nimi z roznych pohladov
  6. 7
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

prestal som aktivne fajcit a pocitila to moja stolicka a nohy . namiesto toho som zacal pit sladke sprostosti z krasnych 75kg mam 87kg za dva roky :,(
  7. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

No... aj som okrasnela a aj som omudrela :D (rofl) 0:)
  8. 9
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

dosť vecí, 4 roky je strašne dlho, pred 4 rokmi som si nevedel predstaviť žiť v inej krajine, byť vegetarián (aspoň väčšinu dní v týždni) a mnohé iné veci. dnes je to pre mňa vlastne normálne :)
  9. 10
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Asi velmi, ale nepamatam si to. Ale v podstate som ten isty od veku 6 rokov. Zial. :-D
  10. 11
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

S tých dobrých vecí čo sa za posledné roky zmenilo je, že už som dospela. Neriešim veci za horúca s tínedžerskou hlavou.
    Avšak prišli aj zlé veci, nazbierala som za posledné 3 roky komplexy a pocit menejcennosti, ktoré som určite pred tým nemala. Teraz furt a dookola riešim len čo je na mne zlé, o tom sa točí celý môj život. Ako decko som to neriešila, bola som so všetkým spokojná a sebavedomá.
  11. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja ani neviem ci sa menim k lepsiemu ci k horsiemu :(
  12. 13
    Anonym356

22 ročný chalan

nič sa nezmenilo, stále som chudák bez frajerky
  13. 14
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

Veľmi som sa zmenila a môžem spokojne povedať, že k lepšiemu.
  14. 15
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

som menej naivná,viac tvrdá..(čo ale asi nie je úplne ok)... som viac komunikatívna, snažím sa na sebe pracovať,na sebeláske, v práci, vzťahoch a ták
  15. 16
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

lol.

16. 17
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Zdá sa mi že rokmi mi nejako ubúda empatie a slov, vyhľadávam viac samotu a pokoj.
  17. 18
    Xy12345

24 ročný chalan

Inak rozmýšľam
  18. 19
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

ohlúpol som , prestal som byť naivný , prestal som požičiavať peniaze,začal som byť komunikatívnejší a sebavedomejší :)
  19. 20
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Uz sa nenahanam za peniazmi (oni prichadzaju aj same) a materialnymi nezmyslami. Zameriavam sa viac na svoje "dusevne" zdravie.
  20. 21
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

Som ovela menej spolocenska, menej si verim (resp. dost malo), ale zase viac filtrujem ludi, ktorym venujem cas a city.
  21. 22
    Vegas

26 ročný muž
    Bratislava

Narastli mi dlhe vlasy a stal sa zo mna vizionar
  22. 23
    Savvym

24 ročný chalan

Rovnako depresívne blogy ako pred rokmi. Akurát mám viac peňazí a žiadnych kamarátov. Inými slovami, ochudobnel som a aj na váhe. Vyzerám ako fetak a smrdím ako lacná štetka.
  23. 24
    Livre

17 ročné dievča

Hej, za posledné dva roky som sa naučila vyslovovať svoj názor a stáť si za ním, i keď to ostatným príde ako totálna chujovina.
  24. 25
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

Pár mesiacov dozadu som objavila svoj denník z pred troch rokov, kedy som bola psychicky na dne. Vtedy som si uvedomila že som spravila riadny pokrok. V spôsobe ako rozmýšľam, som otvorenejšia, komunikativnejsia, zmenili sa mi aj životné hodnoty, dosiahla som "ciele" čo som si vtedy pre seba vytýčila (v Tom období bol problém aj vstať z postele a umyť si zuby), keď sa niečoho bojím tak sa snažím prekonať a spraviť to aj keby to nedopadlo najlepšie, zlepšili sa aj moje vzťahy s ostatnými a so sebou samou. Aj vizuálne som sa zlepšila. Oj dačo tu smrdí (hehe) som na seba hrdá za to čo som spravila, ale stále je priestor na zlepšovanie život nie je idealny
  25. 26
    Fero1821

24 ročný chalan

@padlyanjel noo áno v niektorých veciach zmenil ale mala by si povedať v čom. Ešte vo vela veciach mam čo robit
  26. 27
    Kail91

26 ročný muž

Ide to so mnou dolu vodou, pred nedávnom som vyslovil názor, že fyzicky a kondične som na tom najlepšie v živote, ale psychicky najhoršie za 5 rokov minimálne.
  27. 28
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@fero1821 nejde o to v čom konkrétne, ale celkovo.. ak máš z toho dobrý pocit ked sa pozrieš spetne aký si bol a aký si teraz tak je to fajn :)
  28. 29
    Fero1821

24 ročný chalan

@padlyanjel popravde som žil tak ze som spokojny bol aj vtedy aj teraz :D nehanbim sa zato ako som žil a to je umna zaklad... jasne ze osobnostne idem vekom ďalej a dalej... každý sa niekam posuva a umna som celkom spokojny ale zase musim byt sebakriticky ze to moze byt aj lepšie ::)
  29. 30
    Wannabesomething

20 ročný chalan

podobne ako ty iba naopak. začal som do mysle skôr utekať
  30. 31
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@wannabesomething a ako sa v tom citis?
  31. 32
    Wannabesomething

20 ročný chalan

@padlyanjel
    v bezpeci
  32. 33
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@wannabesomething v akom zmysle v bezpeci?
  33. 34
    Wannabesomething

20 ročný chalan

@padlyanjel ked sa kazia veci okolo, clovek moze ujst do svojej hlavy a predstav. tam si moze udrzat aku taku psych. pohodu. to je bezpecie. citit sa v poriadku aj ked veci v poriadku niesu.
  34. 35
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@wannabesomething hej len to nie je riesenie a nie je to skutocne
  35. 36
    Wannabesomething

20 ročný chalan

@padlyanjel ani sadru nemáš navždy
  36. 37
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@wannabesomething ved toto, aj ta v istej chvili bude uz zbytocna
  37. 38
    Sheisa

18 ročné dievča

začala som pri svojich nakupoch vyuzivat kupony zdarma a milujem ich https://www.kuponyzdarma.sk/ odporucam aj vam rozhodne
  38. 39
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@sheisa (retard) 0_0
  39. 40
    Genksta

21 ročný chalan

Som realistickejsi,a tym ze sa zaujimam napr. o rozne psychologicke temy tak sa mi trochu "prehlbil" pohlad na zivot, takisto mam za posledne dva roky velmi vela skusenosti a celkovo citim velku zmenu co je asi okolo 20-tky normalne. Tiez si zacinam zivot riadit ovela viac racionalne a som praktickejsi... Citim velku zmenu