Fórum pridal Anonym356, 9. 8. 2017 17:59 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako ste sa zoznámili so svojimi partnermi?

Názory k téme

1. 1
    Anonym356

22 ročný chalan

Ako ste sa zoznámili so sovjimi partnermi? Ako ste sa dostali do vzťahu? Bola to šťastná náhoda? Pri nejakých záujmoch? Alebo len tak vás oslovil/oslovila? Ako dlho ste sa spolu kamarátili než došlo k tomu, že ste si povedali, že sa milujete?

Čo by ste poradili 22 ročnému panicovi, ktorý ešte nikdy nemal vzťah? Ako sa zoznámiť s nejakou babou? Ako to má urobiť človek, ktorý býva v malej dedine a nikoho tam vôbec nepozná, nemá žiadnych kamarátov, ani známych? Mám ísť niekde do baru a vymetať diskotéky? Chcel by som si nájsť aspoň nejakú babu na sex na jednu noc keď už nie vzťah. Ale zase ísť na diskotéku sám, to je dosť rizikové, lebo tam chodia ľudia po skupinkách a keby som sa tam dostal s niekym do konflitku tak sa môžem rozlúčiť so zubami a to nechcem. A zas osloviť náhodne baby na ulici, to je zas také, že v mojom veku už sú skoro všetky zadané, takže by som sa akurát tak iba strápnil :( Čo by ste mi vy skúsení poradili?
  2. 2
    Warble

18 ročné dievča

babu na jednu noc najdes v domoch oznacenych srdieckom :)
  3. 3
    Savvym

24 ročný chalan

Lebo dobré dievčatá sa dajú nájsť len na diskotékach. Tak pokiaľ sa cítiš, že nie z čoho vyberať, že ťa nezaujímajú kolegyně, či už preto, že sú staré alebo čokoľvek, asi by si mal vycestovať mimo tvoju rodnú dedinu, poznávať nových ľudí.
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

@warble v kadibúdke? :D
  5. 5
    Savvym

24 ročný chalan

A to, že máš 22 a si panic radšej nikomu nehovor, keď ho nepoznáš, stačí len, že si panic...
    Nič si z toho nerob, ak si nemal ešte vzťah.
  6. 6
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Napísal mi na birdzi, potom sme si písali, potom sme sa stretli a bum :D
  7. 7
    Pau1in3

20 ročné dievča

Ja som si nikdy nenašla tak vzťah že som sa s niekym náhodne zoznámila a hneď z toho niečo bolo. Skôr to bolo tak, že s tymi chlapcami som sa poznala už vela rokov predtým keď sme sa zoznámili cez spoločných kamarátov ale žiadny záujem nebol ani z jednej strany, to sme sa mali len na facebooku v priateloch :D Potom po tých rokoch ked sme sa niekde stretli a začali sa rozprávať tak až vtedy sa to nejako prehĺbilo :D
  8. 8
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

(s byvalou) sme si pisali na birdzi, potom som ju zavolal na fiktivne birdz stretko ktore sa ani nemalo konat a hups, zrusilo sa. Ale tak von sme sli aj tak ked uz sme boli dohodnuti :) a potom to islo uz velmi lahko :D
  9. 9
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Videla som ho v meste, našla som si ho na internetoch a napísala mu. On odpísal (rofl) ,aj napriek tomu, že som nemala žiadnu fotku. Po jednom dni písania som ho zavolala na čokoládu do mesta a on išiel. (rofl) Nuž, šťastná náhoda za ktorú som nekonečne vďačná.
  10. 10
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

@wewo lol :D nice one ..
  11. 11
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

Zoznamili sme sa na isketchi, nejake obdobie si pisali, potom sa stretli a odvtedy sme spolu.
  12. 12
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

Boli sme tajni ctitelia na birdzi skor ako sa to tu spustilo (hehe)
  13. 13
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Vždy keď vidím podobné fórum, zosmutniem :( :D
  14. 14
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Úplne s prvou v škole, vybehla za mnou keď som pred školou bol na cige že či nemám oheň a zakecali sme sa no a už to šlo, s ďalšími už len cez pokec alebo facebook.
    Takto v kluboch som stretol jedine baby na jednu noc. Občas na dve alebo na tri, keď sme sa stretli znovu v klube :DDD ale nikdy nie na vzťah.
  15. 15
    Anonym356

22 ročný chalan

@miki_snark a do tých klubov si chodil sám či s nejakou partiou?
  16. 16
    Anonym356

22 ročný chalan

@mobscene_69 :) :D - tebe je tak smutno až ti je z toho na smiech :D
  17. 17
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nijako
  18. 18
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

@anonym356 aj sám, aj s partiou :D ale prevažne som išiel sám a partiu som si nejakú našiel tam.
  19. 20
    Tarassaco

11 ročný chlapec
    ktorý raz vylezie z okna a zmizne

Internet, internet.
    Prvé na appke Draw Something,
    druhé tu, na Birdzi.
    Najprv sme si nejaký čas písali, v prvom prípade pár mesiacov, v druhom cca 3 roky a nejak sme sa dali dokopy.
    Na real life zoznámenia som asi príliš srab. (hehe)
  20. 21
    Tvojdedo

tvári sa, že má -1 roky

Fňuk, fňuk. Vzchop sa, preboha. S takýmto prístupom a la najväčší zúfalec zostaneš panic do konca života!
  21. 22
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@mobscene_69 na jednu stranu ta chapem ale skor sa na tomto smejem...co by sme poradili 22 rocnemu panicovi :D
  22. 23
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

@kosmiklove aby išiel do bordelu? :D
  23. 24
    Burble

23 ročné dievča
    sama neviem

na psytranci!
  24. 25
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

birdz :)
  25. 26
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@mobscene_69 a ty by si sla? :D
  26. 27
    Primitiv

23 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@warble načo celú noc? stačí päť minút.
  27. 28
    Kerrang

25 ročný muž

Len toľko k tomuto, že vitaj v klube! (hehe)
    ...inak, prečo si myslíš, že keby si aj išiel na tú diskotéku sám alebo prípadne ostal tam sám, by si prišiel s vyrazenými zubami? (hehe) ...ja som už viacej krát tak zostal v klube sám, lebo ostatným sa už vybili baterky z alkoholu a zdrhli spať a mne práve naopak a o zuby som ani raz neprišiel (hehe) ...ak sa budeš správať kultúrne, tak ťa vybité zuby ani kopance od žien nebudú čakať (:
  28. 29
    Mia246

24 ročné dievča
    -

na silvestra, zoznámil nás spoločný kamoš :D zavolal nás oboch k sebe na byt, že zahráme xbox a pokecáme ..a ani netušil, že hneď ako si podáme my dvaja ruku tak bude vymaľované :D dosť sa potom ten kamarát na nás hneval ( asi mal aj on záujem o mňa) ale prijal to a teraz nám pravdepodobne pôjde za staršieho družbu :D nuž život...
  29. 30
    Likjul

22 ročný chalan

Ja tiež nemám, nemal som, ale ja viem prečo. :D Musíš niekam chodiť, niečomu sa venovať, aby si niekoho spoznal. Ak chceš na diskotéke, tak choď na diskotéky. :D Nemáš dievča, lebo nikoho nespoznávaš. To, že bývaš na dedine nie je problém, aj na dedinách majú chlapci frajerky. :D Kamarátov nepotrebuješ na to, aby si spoznal nejaké dievča.
  30. 31
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

@kosmiklove keby som 22 ročný panic, tak áno :D nie je to hanba.. V dnešnej dobe sa nikto nedočká na prvý sex s "tým pravým" :D
  31. 32
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

tak ze po roku v anglicku som sa prvy vecer isiel ozrat s kamosmi a v nocaku, kde by som nikdy babu nehladal boli rovno dve zlate a vobec sa tam nehodili, len cakali na vlak ranny co zmeskali :D No a ja pripity som dal par vtipov, vobec som nemal v plane ziadny vztah ani nic, ale potom sme si dali fb, stretka a tu som...a som velmi rad.
    Ono si to mna naslo ked som to necakal a to na tom najmenej pravdepodobnom mieste v najmenej pravdepodobny cas.
  32. 33
    Trevor1994

22 ročný chalan

Ja som sa nadtymto tiez mnohokrat zamyslal, ale postupne som uz nato rezignoval, je pravda ze tiez mam velmi malo moznosti, no snazim sa aktivne vyhladavat.. aj ked sa s nejakymi babami zoznamim vzdy to vyzera rovnako, vacsinu se mnu nechcu nic mat, ja sa pritom na nic nehram a som sam sebou. Je to cele zle, chora doba. Dokonca aj cez internet, na pokeci tam sa neda v podstate nic, ale co su appky na mobilne zariadenia tak tam chodim, a aj mi tam davaju akoze "like" ale kolkokrat ked napisem bud neodpisu aj tak alebo to hned zhasne, ako absolutne nerozumiem tejto logike... cele zle. Ludom proste hrabe
  33. 34
    Openmindedfreak

28 ročný muž

v karčme som sa s ňu zoznámil, ona nepila, ja som tuším vtedy tež nepeu... potom druhý krát som v tej karčme peu, šli sme ku kamoške na dom, jej bola zima, tak som ju zavolal k sebe do postele a nejak sme sa buchli do seba...:D
  34. 35
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@mobscene_69 tak to si ma sklamala :D ale inak máš pravdu. Ani ja som sa nedočkal. Ani si už vlastne nepamätám či som si vtedy myslel že je to tá pravá :D
  35. 36
    Openmindedfreak

28 ročný muž

@mobscene_69 a ty nemáš frajíra? ako to že tak pekná žena nemá frajíra?
  36. 37
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

@openmindedfreak tak ďakujem (hehe) a asi za to, že ma buď chcú len na sex, alebo ma chcú ľudia, ktorí ma bohužiaľ v ničom nepriťahujú.. Ale snáď toto prekliate raz niekto zlomí (hehe)
  37. 38
    Eutanazia

10 ročné dievča

kamoška ma zavolala von, potom tam došiel jej frajko a jeho partia a medzi nimi bol on :D a tak som začala vyzvedať od kamošky, že kto to je, prečo mluvi česky atd. on tiež vyzvedal od nej, na další deň ma zavolali na grilovačku k nemu, a tak to už nejak šlo :D
    so súčasným to bolo nudnješie, veľmi sa mi nepáčil, a vkuse ma niekde volal (poznali sme sa tak zbežne tiež cez nejaku kamošku), tak som sa raz nasrala a šla s ním von a nejako som zistila že si rozumieme, a tak sme sa začali stretavať atď. :d
  38. 39
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

Keď sa tak stane napíšem to sem :D
  39. 40
    Xy12345

23 ročný chalan

ja napríklad nemám frajerku, ale vpodstate ani nehľadám, je mi to jedno či nejakú budem niekedy za cely život mat, ak má nejaká bude mat fakt rada a budem sa s ňou cítiť dobre tak si má nájde ak nie tak budem sám no a čo, nikto nemôže mat všetko......a napríklad mne osobne sa sex so ženami ku ktorým som nemal citový vzťah a ani oni nemali ku mne nejak nepáčil takze netreba to siliť - podľa mna , aj keď záleží čo si za človeka ... a za cely život som stretol iba 1 babu ktorú by som fakt že chcel, nie len preto že je pekná ako je tu na SR každá stvrta ale ta už niekoho má...
  40. 41
    Džidži420

hrá sa, že má 0 rokov
    Prdelákovo

Zoznámili sme sa na inkognito.sk ako správny anonymovia XD....kamaratili sme sa rok a až potom sme si povedali že sa milujeme....síce ja som sa doňho zamilovala ovela skôr,asi po 3 mesiacoch poznania sa...a vždy keď som zbadala ten usmev jeho tak som sa išla roztopiť :D
  41. 42
    Nev70

12 ročné dievča
    pieštany

@anonym356 haaahahahahhahahahha
  42. 43
    Saddath

26 ročná žena

v obchode, kupoval si keksiky co mam rada, kukli sme na seba, on si vypytal cislo a sli sme potom spolu von.
  43. 44
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

A ja som aj mala také odbobie že som nikam nechodila a s nikym som nechcela byť. Šla som jeden večer do Tesca má nočnú a bum :D
  44. 45
    Alexcalex

21 ročné dievča

Na pokeci ešte v roku 2010 :D A potom klasika hranie CSka ako to vtedy fičalo :D neskôr skype a nakoniec sme sa stretli :D