Fórum pridal Zuzkazuzicka, 17. 6. 2017 22:48 do kategórie Štúdium v zahraničí. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako tazko sa zamestnat vo Viedni ?

0
Zuzkazuzicka

22 ročné dievča

Ahojte
Som tretiacka na marketingu, pracovala som ako stazistka v https://www.primegentle.com/sk viac ako pol roka a teraz rozmyslam ze si prijmem ponuku ist dostudovat posledne 2 roky do Viedne. Myslite ze sa mi tam podari zamestnat v marketingu ?
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Obrvonjottr

  30 ročný muž

  s marketingom by si mala problem sa zamestnat kdekolvek, nielen vo Viedni.
 2. 2
  Feelagain

  20 ročné dievča
  based in Brno

  Preco problem? Ja mam pocit, ze v marketingu je kopec volnych pozicii (sama by som tam chcela pracovat) @obrvonjottr
 3. 3
  Savvym

  25 ročný muž

  Skus, uvidíš.
 4. 5
  Obrvonjottr

  30 ročný muž

  @feelagain
  no ono to nie je kopec, ale len taky malicky kopcek. Staci kuk na profesia.sk ak odfiltrujeme take lukrativne miesta ako promoter, predajca hrncov, cenovkar v tesku alebo predajca v orindzi, tak sa dostaneme dakam na cislo niekolkych desiatok relevantnych prac (cele SK + zahranicie) a vsade pozaduju aspon 2 roky praxe. Plus na kazde jedno miesto sa tlacia stovky uchadzacov z FMK a roznych humanitnych ci ekonomickych fakult. Takze sanca zamestnat sa v tomto odbore nic moc teda. Ak clovek navyse nema ziadne skusenosti, tak ta sanca je priam homeopaticka.
 5. 6
  Anjelik263

  25 ročná žena
  Stratená v bratislavských mestských lesoch.

  Netuším ako je to u nich, ale aj u nás sa stáva, že veľa báb chce robiť práve na marketingu. Aspoň z môjho okolia to často počúvam... Preto je to ťažšie sa presadiť a koľko krát sa to rieši po známosti. Neviem, uvidíš, čo tam.