Fórum pridal Daniela12345, 10. 11. 2017 20:13 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako to máte v škole ( stredné školy ) ked nejaký/á Profesor/ka chýba?

0
Daniela12345

19 ročné dievča
Jesenské

No pýtam sa preto pretože neviem čo sa udialo ale na mojej bývalej škole " na gymnáziu " to už nie je tak ako to bývalo ... chodí tam ešte moja sestra ktorá je v siedmom ročníku , ale ešte aj na 1 až po 7 hodinu im píšu zastupujúcého profesora namiesto od
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

No pýtam sa preto pretože neviem čo sa udialo ale na mojej bývalej škole " na gymnáziu " to už nie je tak ako to bývalo ... chodí tam ešte moja sestra ktorá je v siedmom ročníku , ale ešte aj na 1 až po 7 hodinu im píšu zastupujúcého profesora namiesto odpadlo , aby mohli prísť pozdejšie alebo odísť skorej ... a predtým to tak bolo , proste nechápem tomu ani ich pustiť domov nechcú :)
  2. 2
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

:,(
  3. 3
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@likjul ja sa len pýtam lebo aj mňa to serie , nám dovolili chodiť na 2 hodinu , a im to už nedovolia ešte aj na poslednej 7 zastupovanej ich stále držia :)
  4. 4
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

ked musí byť učiteľ v práci, tak budu aj tie decka tam trčať :P .
  5. 5
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@tomias ved jasné ale to mali robiť aj nám potom by to bolo fér a spravodlivé :D
  6. 6
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

A taktiež vás mali byť palicami po prstoch, vieš, aby to bolo spravodlivé.
  7. 7
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@likjul nás nemuseli , lebo my sme boli najlepšia trieda s najlepšou reformou :D .. 5 x do týždňa ANJ + konverzácie a cvičenia to na hocijakom normálnom gymnáziu nenájdeš len tak :D ...
  8. 8
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Aj takéto fóra nenájdem len tak.
  9. 9
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

aj nám väčšina hodín odpadáva, niekedy máme ma´t 7 a máme 4, alebo 5, zrejme s tým škola mala nejaké problémy, hlavne pri mladších študentoch (je v siedmom ročníku základnej školy, alebo osemročného gymnázia? to záleží od toho), alebo máš od nej len zlé informácie
  10. 10
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

my sme boli najlepšia trieda... do piče jaky smrad :D :D :D :D :D
  11. 11
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@marjy77 o rok maturuje ... to by bolo divné keby 17 ročná baba bola siedmačka na základnej :D
  12. 12
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@daniela12345 o tom že má 17 nikde nepadla reč :D
  13. 13
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@marjy77 :D ... nevadí ... má 17 a zanedlho už aj 18 :D
  14. 14
    Warble

19 ročné dievča

5 aj a konverzácie nájdeš takmer na každom gympli
    a život nie je fér, zvykaj si
  15. 15
    X3kus

17 ročné dievča
    Trenčín

@daniela12345 my chodíme niekedy na 4 hodinu na 3 hodiny, alebo mávame 4 hodiny :D Oa Trenčín
  16. 16
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Mňa by fakt veľmi zaujímalo, čo si ty za kentaura...
  17. 17
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

i nám na strednej nulté, prvé, šieste a siedme odpadávali :D teda pokiaľ ten učiteľ nechýbal moc a nezohnal sa nejaký zástup :D
    a v maturitnom už odpadávalo skoro všetko, keď učiteľ neprišiel :D
  18. 18
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@zelinka ved toto aj nám tak ale im vôbec už od septembra ... ešteže máva ešte jazdy v autoškole tak sa občas uleje lebo vážne do večera nechce byť v meste :D
  19. 19
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

tak tú autoškolu jazdy nám v škole netolerovali :) akurát keď bola skúška a max. tak kondičné jazdy deň pred skúškou i to nie celý deň
  20. 20
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

D
  21. 21
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@zelinka ved hej ona si tak ako sa dalo urobila , ale o tri týždne už má skúšky , dúfam že spraví na prvýkrát ako ja som urobila :D
  22. 22
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

do piče ten smrad :D :D :D
  23. 23
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

my sme mali vzdy napriklad tak, ze aj ked nam odpadli prve tri hodiny, tak sme vzdy museli prist na druhu a nesmeli sme odist pred piatou, proste to bolo normalne v poriadku skoly :D aj ked sme tam mali cakat dve hodiny tak nas nepustili ... neviem preco to robia ale asi na tom nieco bude
  24. 24
    Livre

17 ročné dievča

Nám keď odpadne hodina... či už prvá alebo posledná, zväčšia sa do školy nemusíme trepať na prvú, resp. odídeme skorej. Keď nám odpadne hodina v strede dňa, máme suplovanú, na ktorej si aj tak môžme robiť čo chceme.
  25. 25
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča
    no a najradšej mám tých, čo to najviac potrebujú, ... tých, čo ma neznášajú a nenávidia (@Vymyslinick, 17.11.2017, 6:15 CEWT)

@staphylococcus koho tu zasa ideš urážať?
  26. 26
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nam nikdy nic neodpadavalo ti profaci boli ako buky :D ..ale zlate casy to boli :)
  27. 27
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@anosomtuprvykrat ahhhh takže tvoj fejk? Alebo ty si jej fejk? To dáva zmysel, prijebané ste úplne rovnako, dik, že si sa prezradila.
  28. 28
    Annyejnji

19 ročné dievča

keď odpadáva prvá, alebo posledná, tak nás jasneže pustia domov :) keď odpadáva v strede vyučovanie (druhá,alebo tretia).. tak nam prisposibia rozvrh tak, aby sme si ráno pospali :D a keď odpadáva štvrtá a ďalej, tak nam proste odpadne a môžeme ísť na hodinu do mesta napr. :D
  29. 30
    Annyejnji

19 ročné dievča

a potom to zvykne vyzerat aj tak, ako minuly tyzden, kedy sme prisli na jednu hodinu :D a 5x do týždňa anj plus konverzácie sú aj u nás a to nie sme anglicky bil. :)
  30. 31
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

No, keď to už nemôžem vydržať, tak jej večer napíšem sms "Chýbaš :("
  31. 32
    Vreskot000

30 ročný muž

na strednu spominam mimoriadne dobre, bolo super, a ked chybala nejaka profesorka a podobne, ako kedy.... ja som mal ich rád. boli sme dobrá partia, s viacerými si četujem aj na fb.bolo super. prišiel ktosi zastupovať. rozpravali sme sa. ak som to potreboval, učil som sa na dalsiu hodinu. bolo super. ja mam vynikajuce spomienky na moju milovanu strednu školu, do ktorej som sa denne tešil. bez nejakých prikrášlených rečí naozaj... :)
  32. 33
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@staphylococcus neviem kto to je , ja mám len tento birdz aj na ten málo chodievam kedže som bola 2 týždne v nemocníci :/ ...
  33. 34
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

na strednej nie su profesori