Fórum pridal Daniela12345, 11. 11. 2017 17:34 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako to máte v škole ( stredné školy ) ked nejaký/á Profesor/ka chýba?No pýtam sa preto pretože neviem čo sa udialo ale na mojej

0
Daniela12345

19 ročné dievča
Jesenské

• 50% ľudí
    Odpadávajú prvé aj posledné hodiny
  • 0% ľudí
    Neodpadáva , posúvame si hodiny
  • 25% ľudí
    Odpadávajú len posledné hodiny
  • 25% ľudí
    Neodpadá nám nič , musíme tam sedieť celý deň
  • 50% ľudí
  • 0% ľudí
  • 25% ľudí
  • 25% ľudí
  • 0% ľudí
  • 0% ľudí
  • 0% ľudí
  • 0% ľudí
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

naozaj je nutné pýtať sa opakovane? (nerd)
  2. 3
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

No pýtam sa preto pretože neviem čo sa udialo ale na mojej bývalej škole " na gymnáziu " to už nie je tak ako to bývalo ... chodí tam ešte moja sestra
    ktorá je v siedmom ročníku( o rok už ide maturovať , má 17 rokov ) , ale ešte aj na 1 až po 7 hodinu im píšu zastupujúceho profesora namiesto odpadlo , aby mohli prísť pozdejšie alebo odísť skorej ... a predtým to tak bolo , proste nechápem tomu ani ich pustiť domov nechcú :/
  3. 4
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Bohakristadopiče zas to isté?!
    Čo ťa na tom kurva baví?!
  4. 5
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@darkestangel nie ale serie ma to lebo nás púšťali , dovolili nám spať dlhšie a im nedovolia už ani to ... za tejto éry riaditeľky to je hrozné .. vidno že má len pred štyridsiatkou ... a zástupca sa tiež zmenil hlavne správaním ...
  5. 6
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@staphylococcus nič ... ale aspoň tým väčším od KVINTY po OKTÁVU ( 1-4 ročník gymnázium 4 ročné ) ... tak mohli urobiť .... a tým mladším by dávali tak ako doteraz :D
  6. 7
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Tak to adresuj kompetentným namiesto spamovania birdzu... väčšinu ľudí na birdzi to nezaujíma. Mimochodom, tak isto je to na väčšine škôl.
  7. 8
    Daniela12345

19 ročné dievča
    Jesenské

@darkestangel ved hej ale pred rokom ... nám odpadávali prvé aj posledné .. proste není to fér vôbec voči ním ....
  8. 9
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Pls bež sa liečiť....už sa celkom bojím, že to myslíš vážne.
  9. 10
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

Ty si strašne spomalené dievča - do školy som chodil 24 rokov a nikdy som taketo pičoviny neriešil - za ten čas ani jeden jediny status o škole. Prišiel som ked bolo treba. Čo tym chceš dosiahnut netušim.
  10. 11
    Bagul

19 ročný chalan

Tiež ako študent gymnázia to poznám... :D Záleží od riaditeľa/riaditeľky. Keď sme mali nášho starého (a dobrého) riaditeľa, tak ten sám nútil zástupcu, aby nám odpadlo všetko, čo šlo. A teraz, keď je nová riaditeľka, tak je suplované (zastupované) skoro všetko, len občas odpadne nejaká prvá/posledná hodina, ale to väčšinou len piatok. :D Akože zástupca ostal ten istý, ale on sa vyhovára, že to tak riaditeľka chce a ona zas, že za suplovanie je zodpovedný výhradne on, takže tak nejak... :D
    A môže ti byť jedno, ako je to inde, nie? Keď to je na tej konkrétnej škole tak, ako píšeš, tak je jedno, či všade inde je to inak, lebo inak to už u vás nebude...
  11. 12
    Bebubi

21 ročné dievča
    Canada city➡➡➡Bagdad city

@staphylococcus (: (:
  12. 13
    Rheiaa

19 ročné dievča

Neverím, že študuješ medicínu a máš popritom čas riešiť toto...
  13. 14
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

tebe to jebe alebo si len blbý troll...
    nič medzitým...