Fórum pridal Wistingher, 21. 4. 2019 19:32 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako trávite tieto dni?

0
Wistingher

22 ročný chalan
Bratislava

Ja som u babky, v malej dedine na vychode, a tu je plno aut, a pripada mi, ze kazdy len JE, a lezi doma :D kedze to robime my tu, a to neni prave zvykom :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

V piatok sme boli na výlete v Bojniciach, v sobotu sme sa boli prejsť na hrádzi v Petržalke a dnes sme boli na obede u svokrovcov, potom v Svätom Jure na zmrzke a na JuRaVe na korčuliach a zajtra ideme k našim na obed.
  2. 2
    Majmarad

35 ročný ujo

maródujem :(
  3. 3
    Wewo

26 ročný muž

Flákam sa po meste celý víkend... Čítam si po parkoch a hm, rozmýšľam že si to namierim niekam do čajovne keď už sa mi zotmelo...

Len bohvie čo je otvorené :)
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Upiekla som si koláč , a plánujem ho cely zjesť (?)
  5. 5
    Evkasv

21 ročné dievča

Bola som s rodinou na našej chate kde sa tiež len jedlo a pilo, ale bolo pekne tak som aspoň opálená
    A teraz už iba využívam voľný čas na dokončenie vecí do školy a venovaniu sa mojim zverom pokym som doma
  6. 6
    Moonshine

24 ročný chalan

Na sviatky pracujem, okrem toho vybavujem ubytká na leto, učím sa veci, ktoré by sa mi mohlu hodiť do novej práce, vybavujem veľa mailov
    Včera a dnes som ešte stihol preteky v driftovaní a niekoľko desiatok km na bicykli
  7. 7
    Dee99

25 ročný muž
    RK

piatok výlet na maru,mc donald
    sobota grilovačka
    dnes oddych
  8. 8
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

piatok so psami v lese, v sobotu s rodinou na bowlingu a dneska grilovacka
  9. 9
    Openmindedfreak

29 ročný muž

na horách som bol dva dni, spoko...
  10. 10
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

5 dní na SK... takže hory... včera Šíp a Podšíp, dnes Lúčky, Kalameny, Veľký Choč, zajtra Solisko a Wahlenbergove plesá, ak bude pocasie, tak v utorok Východná vysoká alebo Furkotský štít...
  11. 11
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

V piatok nočná, v sobotu som bola na biku na výlete s priateľom a včera som si konečne užila aj trochu voľna :) a dnes idem do roboty a večer ideme oslavovať, pretože môj krásny synovcek mal 2 ročky (cmuk)
  12. 12
    Alex458

22 ročné dievča

v robote
  13. 13
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

V nedeľu som bola na turistike a dnes hovníme v posteli a žerieme... poobede navšteva frajerovej babky a deda
  14. 14
    Mimi89

29 ročná žena
    v rozprávke... :)

Predlzeny vikend s rodinkou v Terchovej, plna penzia, vyletiky, deti sa hraju s inymi detmi a my kavickujeme na teraske...oddych, slnko, priroda....
  15. 15
    Majky538

25 ročný muž

aktualne sa snazim dopisat diplomovku :D
  16. 16
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Senkovanie + lezanie + na futbale som bol + gulecnik som hral + moc jedla a kolacov + idem s rodicmi na bicykli k rieke Morave a uz nic uz +/- :/x