Fórum pridal Anonym356, 3. 7. 2017 11:05 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako umývate riad?

0
Anonym356

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Rucne. Niekedy vsetko pekne hned, no vacsinou az vtedy, ked v byte nemam ani jednu cistu lyzicku. Potom umyvam 3 hodiny. :D
  2. 3
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Ja mám dosť.. etoo.. proste blok ak mám umývať riad ručne v dreze, neviem prečo, ale nedokážem to robiť. Všetky domáce práce zvládnem, aj variť viem ale umývať riad to nikdy. Neviem čím to je, ale ked sa pozriem na tie zvyšky jedla a nedajbože sa ich dotknem tak mi je hned zle. Preto používam myčku a ked mám len jeden tanierik tak to vždy niekto umyje za mňa a ja mu to platím nejako.
  3. 4
    Moonshine

22 ročný chalan

Myčka ušetrí asi 85% vody a 99% nervov ;)
  4. 5
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

starsne rad umyvam riad. mam rad, ked vidim, ako vsetka ta spina ide prec a ostava cisty tanier/whatever. vlastne vsetky prace, pri ktorych nieco cistim a vidno tam ten rozdiel mam rad
  5. 6
    Paracelsus

27 ročný muž
    Калининград ( Российская Федерация)

Naskladáme do akvária a o zvyšok sa postarajú rybičky...
  6. 7
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@paracelsus :D
  7. 8
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Ale do vlastného bývania si určite kúpim umývačku keď budem nejaké mať.
  8. 9
    Anonym356

22 ročný chalan

@moonshine veď toto, ja si chcem niekedy poriadiť myčku, ale proste nie sú money :( je to strašne drahé :(
  9. 11
    Loveillumination

23 ročné dievča

no, ked dam riad do umyvacky, vzdy ho predtym oplachnem a to uz si poviem, ze to mozem rovno aj umyt :D a nenavidim ked sa kopia riady, umyvam hned ako sa da, priestor drezu zaplneny smradlavymi riadmi so zaschnutymi zvyskami jedla je humus
  10. 12
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Rád umývam riad. No n emám na to dosť času. Takže umývačka.
  11. 13
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

rad umyvam riad. mam na to dost casu, ale nie vzdy sa mi chce, takze skor ta mycka, jedine, ze je nieco fakt ze prischnute ze ani mycka si s tym nevie rady...
  12. 14
    Moonshine

22 ročný chalan

@anonym356 Tak skús cez internetový obchod, nie je to až taká katastrofa, za 300-400€ kúpiš aspoň toho krpca 45cm
  13. 15
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Najviac zo všetkých domácich prác sa mi hnusí umývanie riadu, tak sa mu aj snažím vyhýbať, ale inak ručne..
  14. 16
    Anonym356

22 ročný chalan

@moonshine stále moc drahé :( holt, nie každý sa môže mať ako pán :(
  15. 17
    Moonshine

22 ročný chalan

Ani ja sa nemám, ale myčka si na seba zarobí ;)
    Pán je ten kto má na množstvo vody ktoré človek použije bez myčky..
  16. 18
    Savvym

24 ročný chalan

@anonym356 všetky tri možnosti.
  17. 19
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

@trdelniiiq minule mi spolubyvajuca povedala ze som cvok asi (hehe) ale mam to rovnako. A este zehlenie. Milujem ked zehlicka krasne vyrocna pokrcenu latku
  18. 20
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

*vyrovna
  19. 21
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

@kalliopea keby som zehlil, tak by som to mal rovnako aj ja :D ale napriklad, ked som bol maly, rad som sa dival, ako zehli babka/mama. naplnal ma pocit satisfakcie, ked sa to oblecenie narovnavalo :D to bude tym, ze mam asi nejake mensie ocd (?)
  20. 22
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Nedávno som nad tým rozmýšľala, že ako je možné, že u nás to ešte nie je štandard. Hlavne z ekonomického hľadiska, ale aj úspora času a životnej energie nie je na zahodenie.
  21. 23
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

@trdelniiiq vidim to na stretko na psychiatrii do buducna (hehe) ale nie, aspon mame doma cisto, tak to neni az tak na skodu.. ja si tym dost ventilujem nervozitu, dakto sa potrebuje vybehat, dakto vykricat no a ja upratujem ;)
  22. 24
    Lucy_33

18 ročné dievča

@anonym356 veľa ľudí by sa chcelo zbaviť toho odborného pocitu pri umývaní ručne.. Achjaj poznám to, pretože aj keď som hlasovala za umývačku, niektoré veci musím umyť ručne. Ak niekto túži po umývačke, ale nemá na to financie, odporúčam stránku kuponyzdarma.sk ktorá Vám dúfam pomôže, tak ako mne.