Fórum pridal Jantebont, 6. 8. 2017 09:15 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako vás vychovali rodičia? Skôr konzervatívne, alebo liberálne?

0
Jantebont

32 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jantebont

32 ročný muž

Vychovať ma vychovali konzervatívne, ale teraz som liberálne orientovaný.
  2. 2
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Ani jedna z možností.
  3. 3
    Jantebont

32 ročný muž

@kuko1965 tak ako ťa vychovali? Vlastenecky?
  4. 4
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Skôr liberálne a napriek tomu som konzerva ako vyšitá.
  5. 5
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Ale ak ja nahodou raz budem mat dieta tak ho vychovam liberalne a budem ho podporovat nech sa rozhodne akokolvek
  6. 6
    Bebekex

24 ročné dievča

Presne @1
  7. 7
    Marcello1111

29 ročný muž

vychovali ma v duchu kresťanskej lásky ako káže Boží zákon...
  8. 8
    Warble

19 ročné dievča

@6
  9. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem ale som kkt
  10. 10
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

nikdy mi nezakazovali alkohol, nevychovavali ma k homofobii a nenavisti, ale snazili sa mi vstiepit nejake zakladne ludske hodnoty, etiketu a slusnost

takze ako v com, v niecom som konzervativna, v niecom liberalna a oni tieto veci myslim smerovali dobre
  11. 11
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Myslim, ze dobre.
  12. 12
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

@jantebont Nedá sa to charakterizovať jedným slovom. Používali vlastný výchovný systém.
  13. 13
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Prakticky nijako. Bol to skôr autoritatívny režim než výchova.
  14. 14
    Heineken

22 ročný chalan

ono je problem ,ze ak rodicia nie su sami dobre vychovany potom je dost mozne ,ze ani ich deti nebudu. Sak pockajte este len bude sranda ked tato generacia bude mat svoje deti :D
  15. 15
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

rodičia ma nevychovávali do žiadnej špecifickej ideológie či prístupu, mávali sme diskusie, kde samozrejme vyjadrovali svoj názor (ktorý by som nevedel zaradiť do týchto stupídnych kategórií), ale vcelku jasne sa vyjadrovali že to je ich názor a ja si môžem vytvoriť vlastný a rozprávajú sa so mnou preto aby zistili aký a prečo som si vytvoril.
  16. 16
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

Skôr konzervatívne ma vychovali, ale ja sama som niečo medzi, možno aj skôr liberál
  17. 17
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

uz som sa snazila si tuto otazku zodpovedat, ale myslim, ze liberalne. Aj ked si to uvedomujem az teraz, davali mi velku slobodu, ucili ma ze pokial budem dodrziavat nejake pravidla tak mozem mat vlastny zivot a nebudu sa mi donho pchat.
  18. 18
    Rocafella

hrá sa, že má 2 roky
    V krajine iluzii

Mňa vychovali tak aby som používal vlastnú hlavu, robil si vlastné názory a nie nechať sa manipulovať a ovplyvňovať....
  19. 19
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Mna vychoval majster Splinter, v kanaloch. Spolu s mojimi tromi surodencami: Raphael, Michelangelo, Donatello. Majster povedal, ze budem skvely ninja, len sa musim trochu snazit.
  20. 20
    0sea

24 ročný chalan
    Plejády

Skôr nijako.
  21. 21
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Neviem, otec skôr pokrytecko-konzervatívne a mama nijako, do súčasnej podoby som sa vyformovala hlavne sama
  22. 22
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Liberalne, oni v ramci svojich rodin asi boli tiez najvolnomyslienkarskejsie elements a ja som zase priserny slnieckar aj pri nich.
  23. 23
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

Konzervatívne. Možno preto sme také liberálne.
  24. 24
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

skorej liberalne lebo do 15 rokov som bola brana ako viac menej rovnomerna mame, bola som samostatna, svoje veci a problemy som si riesila sama ako aj moralne otazky a tak....a vseobecne som sa neskor dost uzavrela do seba pred ostatymi.... ale hlavne neskor sa zacalo uplatnovat autoritarska vychova so silnou kritikou a to dost dojebavalo vsetko :Da o to viacc soms a zliberalnila :D
  25. 25
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Nerozumiem ako to mám posúdiť... :D
  26. 26
    Saddath

27 ročná žena

uplne najppc. neviem ako, prisne ale hipisacky tiez. dakujem im za tuto vychovu. moji rodicia su naj top ppc ludia na svete. tymto ich zdravim a lubim uch najviac