Fórum pridal Freewriter, 1. 10. 2018 22:50 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako vedia ľudia takto žiť?

0
Freewriter

31 ročný muž
Košice

Občas chodievam na prechádku a asi 250m odtiaľ sú rodinné domčeky. Napriek vzdialenosti veľmi zreteľne počujem psi brechať nonstop ako o dušu, či je deň či je noc, či je týždeň či víkend. Často počuť viacero prekrývajúcich sa brechaní. Ja na to neviem...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

...prísť preto mi to možno niekto znalejší objasní. Ako dokážu ľudia žiť v takomto nepríjemne hlučnom celodennom prostredí? Mal(a) by si problém bývať na dedine medzi neurotickými psami?
  2. 2
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

co ja viem.... my mame psa a nebrese nonstop (retard) ale ked brese par krat do dna vobec mi to nevadi, idem sa akurat pozret na co brese
    a co sa tyka toho nepretrziteho brechania, clovek si asi zvykne na vsetko a uz to nejak neregistruju (?)
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Mate tam divne pesa 0_0
  4. 4
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

@Milgamman a zobudi ta vlastny pes ked povedzme cez den spis a on zacne brechat?

@Torpedo08 Tak tá oblasť je extrémne extrémna, ale inak sa mi zdá, že v každej dedine, alebo oblasti s domami je aspoň pár oblastí, kde je nonstop brechot (aspoň tu na východe, možno tu máme len viac gádžov:) ). Tak preto som bol zvedavý či to ľuďom nevadí proste.
  5. 5
    Milgamman

8 ročné dievča

no cez den hej, v noci to dajak nevnimam, neviem preco :D
  6. 6
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

@Milgamman Tak to je zvláštne, na helikoptére k tebe posielam zásahový tím neurológov s výskumnou aparatúrou:)
  7. 7
    Poppyseed

24 ročné dievča

Vadilo by mi to velmi. My sme kedysi na dvore mali psa, ktory bol trochu sibnuty a stekal uz fakt privela a prihlasno. Oca to neustale privadzalo do zurivosti, tak ho dal proste prec. Co sa tyka okolitych domov, tak sme nastastie mali susedov, ktori nemali prilis ustekanych psov a vacsinou ich nenechavali ani na dvore ale boli v dome. Mozno by si to mal povedat susedom, ze ti to jednoducho prekaza a v noci ich pes nema co stekat a obtazovat ludi, ktori sa chcu vyspat.
  8. 8
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

To sa ti len zda nonstop nedokaze nikto nic robit len Michal David (lala)
  9. 9
    Milgamman

8 ročné dievča

mozno preto, ze zabito spim, mozes im usetrit vyjazd :S ;)
  10. 10
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

@Poppyseed Nie, toto našťastie nie sú moji susedia, ja tam len "kempujem" skoro každý deň a proste ma to uchvátilo, že STÁLE ten brechot počuť a že keď ho takto hlasno počujem na štvrť kilometra, aké to asi musí byť bývať v spleti tých domčekov... No a toho psa ste nevedeli vycvičiť nejako, alebo viac venčiť?
  11. 11
    Jakzig

25 ročný muž

@torpedo08 dokáže Michal Dávid štekať nonstop? Dozviete sa čoskoro...
  12. 12
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@jakzig uz coskoro na jojkeee
  13. 13
    Poppyseed

24 ročné dievča

No nie je to nic prijemne byt v blizkosti tych domov. Tiez sa tym ludom co tam ziju cudujem, ze to povolia.

A no akoze asi aj vedeli, ale nikomu sa do toho nechcelo alebo nemal cas. To bol uz postarsi strazny pes ale so strazenim to uz prehanal niekedy. Tak sme ho dali babke, ktora aj tak poriadne nepocuje. A tak ten pes mal k dispozicii cely dvor aj zahradu, takze sa mohol ist vencit kdekolvek a ako dlho chcel.
  14. 14
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

@Poppyseed Tak to sa aj vaši susedia potom museli tešiť s vami...a teraz babkini:)
  15. 15
    Poppyseed

24 ročné dievča

@freewriter No ved prave to, ze sa chodili k nam stazovat susedia niekedy. Nastastie aj oco to pochopil, ze sa to neda vydrzat a ten premotivovany pes musi ist prec.

Ahaha, no vidis, na babkinych susedov som vobec nepomyslela. :D Asi nie su nadseni, ale garantujem im, ze ich ulica je velmi dobre strazena.
  16. 16
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

To nie je život
  17. 17
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Momentálne bývam nad škôlkou , konkrétne na 3 poschodí
    A keby si počuval denno-denne vrieskanie,plač a krik 30tich deti .. ver mi ,ani ten psí brechot by ti už nevadil (hehe)
    :-/
  18. 18
    Pupinkavec

22 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Náš breše často a hlučne a vôbec mi to nevadí, už som si na to zvykla a ani žiadni susedia sa nesťažujú :) len sa smejem keď vráža do brány, vtedy viem, že idú cigáni po ulici a hrozne ich nemá rád 8-)
  19. 19
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

@Poppyseed Tak povedzme teda ze nakoniec vsetko dobre dopadlo:)

@Pubertoslatinocelny Zivot je smrt.

@Obsession Podla mna ani detsky krik nie je taky hlasny ako brechot, dieta by som podla mna nepocul kricat na 250 metrov. Ale aj tak mas moju uprimnu sustrast, ze musis nedobrovolne pocuvat kazdodenne strasti a problemy malych deti:)
  20. 20
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

my sme uz svojho pesa zjedli, tak uz nebrese a mozme pokojne zit dalej
  21. 21
    Vreskot000

31 ročný muž

Tak napríklad také dobermany su "brechavé plemená" mal som dobermana, on brechal nonstop, ale v podstate to bol dobrý pes, potom som mal čuvača, ten tak isto. Ale dobrý bol keď cigáni napríklad kradli tak aspoň sa báli a odišli.
  22. 22
    Marcello1111

30 ročný muž

v noci začne jeden a breše celá dedina, poznám to keď chodím do Kuneradu na chatu...
    alebo keď miestny rozhlas začne niečo vysielať, vtedy zavýjajú o dušu, alebo keď ide sanitka, idu sa zblázniť...tak tým ľuďom to nevadí, nám, teda podaktorým rozpišťaným mestským spratkom to vadí...
    prvá pomoc, štuple do uší...
    pes je zákonom chránený, je vác ako človek a preto si dávajte pozor, môžu vás zabásnuť ak niekde budete proti ním na verejnosti zlorečiť....
  23. 23
    Patriska

hrá sa, že má 0 rokov

Zijem na dedine a naokolo maju vsetci psov aj my a som zvyknuta nevadi mi to, uz si to ani neuvedomujem.. :)
  24. 24
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

To u nás ked ideš po ulici, tak z každého dvora na teba šteká pes, niekde majú aj dvoch-troch, a skáču na plot jak besní, dobre že sa nezbláznia, a to sa na nich ani nedívaš, vôbec nejavíš záujem vstúpiť na ich územie, len prechádzaš ulicou, a oni sa idú uštekať k smrti :D tie dedinské čokle sú fakt nejaké prepnuté, ale chvalabohu neštekajú stále, dá sa s nimi v pohode spolunažívať :)
  25. 25
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Ide o kolóniu nepočujúcich.
  26. 26
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

Štekanie mi vôbec nevadí, skoro vôbec si to nevšímam. Horší je jeden pes, ktorý žije kdesi na našej ulici, to hneď vieš či má majiteľov doma alebo v práci. Lebo keď tam nie sú, tak celé dni kňučí a zavýja a to je des. Keby som ich chcela ísť vykradnúť podľa psa hneď viem, či sú doma.