Fórum pridal Metalem, 10. 4. 2008 21:26 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

AKO VYROBIT VYBUSNINU Z BEZNEHO TOVARU:D

0
Metalem

24 ročný chalan
Štokholm made in slovakia

Sem piste svoje navody vlastnych vybusnin, material sa musi dat kupit napr. v sintre a podobne shopy:D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Faker

29 ročná žena
    Slovensko

omg ty si daky atentatnik?
  2. 2
    Faker

29 ročná žena
    Slovensko

ale videla som ako dali mentosku do cocacoly light..nevybuchl oto ale zacala tam daka zahadna reakcia a kola vystrekla z flase ako gejzir
  3. 3
    Tenpatic

9 ročný chlapec
    <b>Birdz</b>

aaa al.kaidia už aj na birdzi:D
  4. 4
    Mato63

24 ročný chalan
    Poprad

No, my mame CBA minerálku + kyselina citronova, kypriaci prášok,šumienka, soda bikarbona ,pripradne paradajkový czus, riadne zatrias a nieco nevídane uvidite,taka rana,ako ked prepína lietadlo na nadzvukovu rychlost. :D <br />
    <br />
    lebo Acidko + šumienka. to je supa,no na to prve,nema nic:D skuste a napiste koment .
  5. 5
    Metalem

24 ročný chalan

2l flasa, kola orig, kypriaci prasok, soda bikarbona, potravinarske farbivo:D<br />
  6. 6
    Susenejablko

24 ročný chalan
    Svidník

Benzin zohrievame (samozrejme nie na priamom ohni pre istotu :D) az do varu... dalej struhame mydlo (obycajne mydlo hocake, najlepsie nejake technicke bez vone a inych hovadin) az kym nevznikne kasovita hmota<br />
    <br />
    a hla, na svete je NAPALM (jedna z najpouzivanejsich horlavin vo vojencine :D)<br />
    <br />
    resp. Tenisova lopticka sa vola ta bomba-zoberes tenisak, spravis do neho dieru (taku aby si tam mohol pchat zapalkove hlavicky, podla moznosti len siru bez dreva) kupis koooooooooooooooooooooooooooopu zapaliek...fakt kopu :D a olupes im hlavicky, naplnis cely tenisak (mozes vopchat aj male kamienky), vyhodis co najvyssie (nad beton najlepsie, na trave asi moc nebuchne)...a utekas co najdalej, faaakt daleko...alebo len za nejaky predmet ala strom alebo nieco take...
  7. 7
    Cy3aha

11 ročné dievča
    ^_^

To moj brasko minule skuusal:D
  8. 8
    Metalem

24 ročný chalan

vzdy dodrzuj pravidlo zdraveho rozumu ten mato63:D asi nema lebo najprv sypes potom zalievas..ze batik?
  9. 9
    Typek

26 ročný muž
    pezinok

na tom nie je nic zahadne ale nece sa mi to vysvetlovat :) moj recept na vybusninu je: ak ste niekedy mali kinder fajico tak vo vnutri ten neviem ako to nazvat v com je hracka tak do toho date kypriaci prasok nalejete vodu a zatvorite vybuch s poriadnym splechom nastane cca za 3,4 sekundy :) ako mali sme sa s tym hravali na vojakov :D
  10. 10
    Mato63

24 ročný chalan
    Poprad

ja som nesipal ty vylizanec,denis sypyl,ja som uz potom zalieval ty cock! :D )<br />
    btw. tenisák a napalm je stary. :(
  11. 11
    Tikalok

26 ročný muž

len tak dalej a jedneho dna sa budete neveriacky pozerat na tie kasovite krvave utvary, co budete mat namiesto dlani:D (samozrejme neplati pre colu, acidko, kinderka a tieto veci:) )
  12. 12
    Pawlo

24 ročný chalan
    <b>Cassovia</b>

Neviem či by som bol stokrát nadšený keby sa mi doma varil benzín a strúhal by som do toho mydlo :-D A čo tak vyskúšať vákuovú bombu?? Tá z vás vytiahne i črevá :-D
  13. 13
    Susenejablko

24 ročný chalan
    Svidník

:D:D ja som si len robil prdel :)<br />
    <br />
    btw.: 11 mato63 a myslis ze tie ostatne existuju posledne 2 roky alebo co? :D:D:D lol...dost si ma pobavil teraz :D heh...
  14. 14
    Zabeus

24 ročný chalan
    Haligandia..

No táto téma sa mi moc nepozdáva.. :D
  15. 15
    Kamili0

28 ročný muž
    Piešťany

Si pohľadaj na internete, určite nájdeš návod na tú vec z hnojiva... To je celkom pecka.
  16. 16
    Zuzanka17

27 ročná žena
    Nové Mesto nad Váhom

Typek, aj my sme sa s tým ako malé hrávali:)
  17. 17
    Adripaul

27 ročný muž
    Prievidza

My sme mali na labákoch takého profáka, že keď sme šli dačo robiť..nikdy nám nepovedal, že ako to máme robiť..ale ako to nemáme robiť..:D..raz dokonca skúšal prečo sa nemôže liať voda do kyseliny, a musí sa to naopak..a skončilo to tak, že mu dačo vyprsklo do face-u a mal potom nejaký vred abo čo..a istý ročník dával aj recept na vybušninu žiakom..a jeden si ho doma urobil..a potom dal sušiť na radiátor..a večer..keď už spal..sa načiahol, či už to vyschlo..a nejako jebla iskra abo čo..a prišiel o 3 prsty..a to mal iba niekoľko dni pred maturami..:D
  18. 18
    Steellka

24 ročné dievča
    v osade šmolkov

lol ja som raz hodila tu vec z kinderka so sumienkou po ucitelke:D:D sa to rozplestilo a atentat na ucku bol spesne splneny:P.<br />
    <br />
    ale urcite vyskusam aj daco z tohto co ste tu pisali..aspon sa v skole nebudeme nudit:D:D<br />
    <br />
    ale to s tym mydlom..no znie to pochybne:D:D uz len to varenie benzinu sa mi nelubi:D
  19. 19
    Oroslav

33 ročný muž
    Trenčín

hlavne navody nehladajte v anglitine, lebo vas najde CIA a pojdete do |Guantanama!:-)
  20. 20
    Zmyja365

23 ročný chalan

mentos+coca-cola
  21. 21
    Tuzkopp

24 ročný chalan
    Poprad

No, my mame CBA minerálku + kyselina citronova, kypriaci prášok,šumienka, soda bikarbona ,pripradne paradajkový czus, riadne zatrias a nieco nevídane uvidite,taka rana,ako ked prepína lietadlo na nadzvukovu rychlost. <br />
    <br />
    lebo Acidko + šumienka. to je supa,no na to prve,nema nic skuste a napiste koment . <br />
    to tu uz bolo a tu je aj lik na youtube nas vytvor : http://www.youtube.com/watch?v=ksNVED6DbnM
  22. 22
    Mato969

23 ročný chalan
    Sabinov

no nieje to zrovna vybuch ale robili sme to v lese :-D do kovoveho vedra dajte zohriat olej ale aby bol tesne na bode varu a potom do toho nalejte hrncek vody ak to urobite spravne tak minimalne metrovy plamen len nestojte priliz blizko ked budete liat vodu:-)
  23. 23
    Yahooligan

23 ročné dievča

opytajte sa Usama Bin Ladina(neviem ako sa to pise tak len tak):)))ten je urcite bombovi:))
  24. 24
    Horsiq888

21 ročný chalan
    Hlohovec

deti trhavina sa da spravit aj zo salamy dost silna na to aby vyhodila do vzduchu auto ale snivajte dalej ze vam poviem ako :D
  25. 25
    Majo939393

23 ročný chalan
    Nitra

uplne naj a pritom lacne je toto :D<br />
    mas stary sprej ? Old Spice.. alebo nieco take. (najlepsi je ale novy :D:D viac natlakovany)<br />
    s kamosmi sme zobraly asi 5 starych sprejov.. isly sme na rolu zalozily ohen a spreje hodily do ohna..<br />
    rana bola asi o minutu. Ale VELKY POZOR ! ! ! flasa ked sa rostrhne moze odletet ulomok.. nekde sa treba skovat lebo je to fakt rana ! davajte max pozor ked to buete skusat :D:D<br />
    ale haluz je riadna :D drzim palce aby neboly zadne odtrhnute prsty :D
  26. 26
    Pyrotechnik

22 ročný chalan
    Liptovský Mikuláš

cawte robili ste taky arsisoft granat jednoduche <br />
    moj navod : potreby rolka z hajzel paperu,petard napr. mega,paska,skrkatko,hrach,kruzok s klucov,papier<br />
    postup:1. rolku zalepime z jednej sttrany<br />
    2.na konec megi dame lep a strcime do rolky<br />
    3.zasipete hrachom<br />
    4.zalepite vrch spravite tam aj otvor na megu<br />
    5.teraz poistka kruzok z klucov oblepime skrkatkom polozime na siru prelepim<br />
    6.odistime a utekame ked vas ten hrach trafi dost to boli ako vypln mozte pouzit aj gulicky do pistolu 8) 8)<br />
    <br />
  27. 27
    Casper333

35 ročný ujo
    Dunajská Streda

Totoco sme my zazili tak to odporucam vsetkym a budete prekvapeni s coho<br />
    potrebujete:servitky,obal od keksu(naj.snikers),trosku alpy(cca 1 dc),obycajnu flasu od vody ,najlepsie pol litra,petardu<br />
    navod:1.do flase date sevitky napchate <br />
    2.polejete alpou<br />
    3.jedu petardu a znes siru date na servitky do flase <br />
    4.obal od snikersu date len po pol flase dnu aby trosku konca trcalo von <br />
    5. zapalite<br />
    6.ZAPCHAT SI USI!!!!!!!!!!!!!!!!!
  28. 28
    Kenne

21 ročné dievča
    Trnava

zo tuškovu baterku a s čevenym a modrym kablikom prepoj plus a minus prilen k tomu napr. šparatko a zapychni dpo zeme len ked je strašne horko ak sa to moc zohreje tak to vybuchne ale pls chodte aspon na 5é metrov preč lebo to dost daleko odleti mne to raz vletelo do brucha som bol v nemocnici lebo da plbost co je na baterke to cim je pokryta sa mi zapichlo do ttela
  29. 29
    Bomber15

20 ročný chalan
    Bardejov

Mam skvely napad (uz odskusany) tento material asi nekupite v potravinach atd... ale da sa kupit v zeleziarstve polovnictve a modelarskom obchode. <br />
    Potrebny material:zapalna snura,lepidlo,balzove drevo,modelarske tryskove motory do rakiet odporucam Rapier L2 alebo L3,dve rolky od wc papiera,nieaka silna petarda ale nie velmi tazka,ak chcete tak moze byt aj nejaky spic. <br />
    Takze teraz si vyrobime raketu postupujte nasledovne: <br />
    1.spojte dve rolky co najsilnejsie <br />
    2.z balzoveho dreva vyrobte rakete chvost <br />
    3.na boky rakety prilepte dva alebo styri motory najlepsie je prilepit do vnutra rakety jeden <br />
    4.prepojte tryskovy motor s petardou zapalnou snurou <br />
    5.vypocitajte cas horenia a podla toho prisposobte vybuch rakety <br />
    6. potom je uz na vas ako ju esteticky upravite. <br />
    <br />
    Potom musite vyrobit nejake opalovacie zariadenie. budete potrebovat: nejaku ruru najlepsie kovovu,nieaky plech s otvorom. <br />
    1.na konec rury pripajkujte kruh s otvoron na zapalnicu.<br />
    tak a teraz to niecim podoprite vlozte raketu zapalte a utekajte co najdalej sledujte ten efekt ja som raketu naplnil alobalom ktory po vybuchu rakety sa po nebi rozletel.<br />
    <br />
    <br />
  30. 30
    Lukiva96

20 ročné dievča
    Bratislava

Ak by niekto chcel mám návod na T.N.T.
  31. 31
    Tobi

19 ročné dievča
    Poprad

pocuwaj lukiva96 napis mi ten navod na tnt a ty z tim midlom je to prawda?
  32. 32
    Palli

19 ročný chalan
    Levice

Vidím že je o tu poriadne staré fórum... :D Ak sem este nieko chodí tak mám tu jeden Návod na slušné BUM... :-)) Potrebujete: Prázdnu rolku z toaletného papiera, Dispenzné lepidlo(môže byť aj iné, je to jedno),dva kruhy vystrihnuté z tvrdeho papiera ( v tvare rolky, na otvory), Vela zapaliek, spagat, petardu. Postup: Nastruhame véla zapalkovych hlaviciek(mozte to aj rozdrtit potom, Rolku z jednej strany zalepte tym kruzkom lepidlom. Nasypte zapalkove hlavicky. Snuru vyrobite tak ze date do nejakej mlickej misky vodu do ktorej vysipete obsach petard bez syry(cca:3ks.) namocite spagat na urcity cas, vyberetea nechate uschnut.Spagat potom date do polky celej rolky aj z tymy zapalk. hlacickami...Tak aby trcal dost velky kusok...potom urobite do druheho papieroveho kruzku v strede myly otvor a nim prepchate snuru... Otvor zalejete malym mnozstvom dispenz. lepidla...Potom uz len cakt kym to zaschne a zapalit :-)... POZOR! Ja osobne som to neskusal! :-) Prajem prijemnu zabavu :-) (Ale je to pekna rana)
  33. 33
    Bunhead

20 ročný chalan
    Bratislava

doporučujem termit :D vyrobíte ho zmiešaním oxidu železa s hliníkom (obidve v prášku) v pomere 8:3, akorát na zapálenie budete potrebovať cca 1000°c ..prskavka by ale mala stačiť
  34. 34
    Sebi1999

17 ročný chalan
    Banská Bystrica

pozor tento navod je pre skusenejših pirotechnikou,stouto bombou nenarábať pred burkau akebo ked je zamračené ,lebo od tlaku bi mohla explodovať, budete ktomu porebovať:zapalnú šnuru min. 8m,pol kila umelého hnojiva,1 nadobu klovatini(abi bola označebá značkou zapalná), toaletní papier,plehovú urne môže ti biť aj hociaká večia krabica ,alkohol (slivovica 2l) 1.zobereme plehovú urnu ,viplnte ju iba tak zlachka toaletním papierom 2.nasypeme na to umelé hnojivo,polejeme alkoholom a klovatinou(hollavou) a strčime dotoho zapalnicu tak asi meter z tich 8.m 3.zatvorime urnu ked kcete tak mežeťe pevne zalepiť urn izolačkou ale pre bespečnosť račej zalepte samozrejme abi ten zvišok zapalnej šnuri bol vonku .odneste to na neaké vezpočné miesto na luke v zime ai sa niečo nezapalilo zapalťe tu zapalnú šnuru a utekajté preč min 36 m .a prepačte mi za pravopis
  35. 35
    Domusik55

16 ročné dievča
    ...

ja viem taku "mini" co mi 18 rocny brat ukazal... <br />
    Mno do nadobky z kinder vajicka das ocot. zatrepec. potom tam das rychlo sodu bikarbonu a kypriaci prasok zatrases nechas pootvorene a hodis. nie vzdy to vybuchne....nejako tak to asi bolo :D
  36. 36
    Bumbac

20 ročný chalan
    Bánovce nad Bebravou

Dajte pinpongovu loptičku do alobalu a do tej dierki dajte horlavinu a zapalte aneodhadzujte nechajte na zemi a zdrhajte zdrhajte
  37. 37
    Krzsoptik

33 ročný muž
    Srbsko

Krzsoptik, napíš koment!
  38. 38
    Krzsoptik

33 ročný muž
    Srbsko

mam jeden otestovany navrh všetko čo potrebujete su izotopi, vodika menšiu štiepnu nalož (uran) ,deuterium- ale musite vedieť poskladať taku bombu po A po Z,a ešte daku rozbušku a odporučam od bomby utiecť ;)
  39. 39
    Krzsoptik

33 ročný muž
    Srbsko

:D<br />
  40. 40
    Xoxo259

21 ročný chalan
    Brezno

Xoxo259, napíš koment!
  41. 41
    Xoxo259

21 ročný chalan
    Brezno

http://www.pyroman.wbl.sk/NAVODY.html<br />
    http://www.centralchem.sk/<br />
    tak prvi link su navody na trhaviny a druhi link je stranka kde kupite suroviny
  42. 42
    Pernik007

30 ročný muž

Nalej do benzinu roztopene mydlo poriadne zmiesaj a nechaj vychladnut. Ked vychladne strc do toho zapalnu snuru a jeto.