Fórum pridal Ps102, 12. 3. 2018 13:16 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako zbaliť Big tiddy goth GF?

Názory k téme

1. 1
    Riddler

25 ročný muž
    Princ Senegalský

Ako aj pri iných životných otázkach, i tu je odpoved alkohol.
  2. 2
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Môžem sem pridať fotku svojej favoritky?
    https://memestatic2.fjcdn.com/comments/I+prefer+this+one+_afd95b7919997a1f06a9a5af4ba93750.jpg
    Neskoro...
  3. 3
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@nespiacakraska
    http://4.bp.blogspot.com/-MUh3JvcrgJY/U_o3XJnlQZI/AAAAAAAAB2A/u70G5M0VDA4/s1600/bgowb.jpg
  4. 4
    Riddler

25 ročný muž
    Princ Senegalský

Najväčšia kočka z tejto kategorie je aj tak ona

https://vignette.wikia.nocookie.net/to-hollywood-and-beyond/images/3/34/Boobarella.png/revision/latest?cb=20150719202428
  5. 5
    Wewo

25 ročný muž

teraz som si uvedomil ze ja vlastne vbc neviem ako sa balia baby :D
    mne stacilo prestat hovorit "sorry, mam frajerku". Ale ved asi normalne klasicky rohypnol.
  6. 6
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@wewo
    Tu je ale veľmi náročný prvý krok - nájsť vôbec nejakú big tiddy goth na našom konzervatívnom Slovensku.
    Na metalových koncertoch nájdeš väčšinou trash v kapsáčoch so šitným mejkapom.
    V metalshopoch, podobných obchodoch či baroch sú ženské štýlovejšie, ale tie zasa nemajú big tiddies :'(
    Akurát jednu vhodnú poznám na ig, ale aj tá to komplikuje tým, že má chalana :'(
  7. 7
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@6 skús tomu chalaňovi odhryznúť hlavu ako Ozzy netopierovi... Určite ju tým očaríš. (?)
  8. 8
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@nespiacakraska KONEČNE dostávam nejaké konštruktívne rady! (rofl)
  9. 9
    Wewo

25 ročný muž

@ps102 to ze ma chalana je o dost mensia komplikacia nez sa na prvy pohlad zda, ver mi. Ale tak celkovo ist po dievcati co "poznas z ig" je asi marne.

Mozno by som proste z hocijakej bigtitty bitch spravil goth bitch v ramci roleplayu? Submisivnu cajku co ta bude posluchat, necha sa navliect do cierneho a premaluje sa, proste si ju vychovas. Popripade sa treba poradit s clenmi rady starsich misogynistov o pokrocilejsich psychomanipulativnych strategiach.

Vela stastia a pamataj mlady redpill padawan, otcovia patriarchatu sa zhora hrdo divaju! :)
  10. 10
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

A potom ju zober na cintorín vzívať Satana a následne BDSM krvavé orgie a hneď sa stane tvojou temnou nevestou! (love)
  11. 11
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@wewo ved ja som vedel preco si o tom nenapisal ten blog.
  12. 12
    Wewo

25 ročný muž

@patrixo a este lebo som sa bal vasich komentov ;)
  13. 13
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

@wewo tych sa bat nemusis, ved nehryzu
  14. 14
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@nespiacakraska (love)
    Mimochodom, jednu starú českú knižku o okultizme aj mám doma!
  15. 15
    Wewo

25 ročný muž

@patrixo ahhh ok tak som proste len nechcel pustit knowhow aby mi kanci birdzu neuchmatli vsetky zeny. Predstav si napr. ze by si ty mal taketo mocne skillz a potom by si nebol odkazany na svoju redflag queen a bol by si schopny najst si decentne dievca a kto by to tu zase na birdzi cital o tom 30 statusov denne :-/

veci su tak ako maju byt. amor fati.
  16. 16
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

ten moment ked si este aj ta najubohejsia red flag queen ulovi neskutocne mudreho sikovneho chlapa ktory je pekny a mily gentleman, vie varit, fotit, ma umelecke nadanie a skvele hra na niekolkych hudobnych nastrojoch :love:
  17. 17
    Wewo

25 ročný muž

@hoperpohroma ved v poriadku, nikto sa necuduje tebe, iba jemu. Ale ved ja sa z vas tesim, snad ti je jasne ze je to iba sranda...

a k tomu vsetkemu aky je uzasny mu uz aj pomaly ale isto zacinaju rast gule, ze o mne nehovori iba za chrbtom (thumbs)

ale fakt nechceme flame. Alebo najprv poradme ako zbalit goth bitch a potom flame, ok :D
  18. 18
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@wewo Vďaka tej "prevýchove" som si na niečo spomenul.
    Poznám jednu fajn babu, ktorá má rada metal, má big tiddies a ľúbi alternatívnu módu (aj keď hlavne vintage a rockabilly).
    Z nej by raz mohla byť big tiddy goth gf.
    Veľmi veľa času sme spolu v prvej polovici minulého roka trávili. Až jedného dňa v lete som sa ju rozhodol vyskúšať - keď má o mňa naozaj záujem, tak nech sa sama ozve a niečo vymyslí!

...od júla sme sa nebavili (: (: (:
  19. 19
    Wewo

25 ročný muž

@ps102 dopici tak to co si za alfu
  20. 20
    Delica

23 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@18 (:
  21. 21
    Ps102