Fórum pridal Christiano_301, 14. 6. 2019 05:02 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako zbaliť lesbičku?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

V robote je každá jedna zadaná,fakt každá jedna.Je tu jedna Srbka,ktorá je lesbička vraj,čo sa mi veriť nechce,lebo je taká zlata,krásna.Má32 rokov.Vraj sa jej Pacim.Aká je šanca že prijme moje pozvanie na kavu?Kiežby bola bisexualka tak to by bolo lepšie
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

:D aké krásne fórum takto na ráno :)
  2. 2
    Limitles

7 ročný chlapec

Daj si sukňu a vlasy na zeleno
  3. 3
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Zapôsob na nu tym ze tvoja oblubena pomocka na výtvarnú boli nožničky
  4. 4
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Tak je lezba alebo sa jej páčiš?
  5. 5
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Vee a co?! Na kavu mozes ist aj s lenochodom.
    A sanca, ze z toho bude nieco viac je 0,00000000 nula % ale ak budes mat Q8, tak ja s tebou pojdem aj do postele, ale len sa vyspat, rozumej, spanok, nic viac.
  6. 6
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

A co azizi? :(
  7. 7
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@sasi2680 možno týmto chce len spôsobiť, aby azizi začala žiarliť a prekonala obavy ísť s ním von.
  8. 8
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Za prvé vôbec nerieš či je žena zadaná mne jedna veľmi pekná holka hovorila že nikoho nemá ale že má kamaráta s ktorým spáva, ale neni to nič vážne a kamarátovi hovorila že je zadaná, aký bol mezdi nami rozdiel? Len v tom že zatial čo ja mám peniaze on je úplny chudák.

Nikdy sa nepýtaj ženy či niekoho má kým spolu nič nemáte a ak ti to povie aj sama nenechaj sa tým odradiť povedz jej "ale veď to neni choroba" ako keby sa nič nestalo. ak sa jej páčiš a je medzi vami sexuálne napetie ktoré už medzi ňou a jej frajerom vyprchalo tak bude mať o teba záujem.

Ver tomu ja som už riešiel pár krát zadané ženy. Ak ti dá príležitosť aby si na ňu niečo skúšal tak asi neni s frajerom spokojná.
  9. 9
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@dee99 (: chvíľu mi trvalo, kým som to pochopil :D
  10. 10
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

na druhej strane svet je plný krásnych žien ktoré nikoho nemajú tak načo riešiť zadané a ešte srbky ?
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s je LESBA. Chápeš? Lesba. Nechce chlapa iba ženy. Neni bisexualka.
  12. 12
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 ženy to nemajú tak ako chlapi skoro každá je bi, ale ak si ona sama vsugerovala že je na len ženy tak od takej ruky preč, to je len strata času. možno má nejakú traumu z detstva (niekto ju zneužíval) a preto s chlapmi nechce nič mať.
  13. 13
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@12 grciam
  14. 14
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

ale možeš ju mať ako kamarátku a možno ťa zoznámi s ďalšími peknými kamarátkami
  15. 15
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@11 A ty to chápeš?
  16. 16
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Vo svetle @11 rozmýšľam, či toto fórum vlastne nepojednava o tvojej túžbe zmeniť pohlavie, Chris!
  17. 17
    Elkiller

28 ročný muž
    burkina faso

a jak si prisiel na to ze sa jej vraj pacis
  18. 18
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@11 tak ocividne ty sam si to pochopil, tak naco toto forum?
    Je lesba, tak jej daj pokoj.

A pridavam sa ku grcaniu z @12
  19. 19
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

hej, ty sa každej žene páčiš v robote podľa toho čo píšeš, ale zrazu sú všetky zadané alebo lesbičky :D a určite bude mať 32-ročná žena záujem o nejaké nezmaturované chlapčiatko, čo sa nedokáže o seba v živote postarať a ani len bankový účet si nedokáže založiť :D
  20. 20
    Trevor1994

75 ročný ujo

uprimne je tu este nekdo kdo veri ze toto neni trotl ale realna osoba?
  21. 21
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

kámo... ty si ešte väčší tragéd ako ja a to už je čo povedať (:
  22. 22
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@billyjoe ale este stale mensi ako ja takze je to v pohode :D

Chris na nu budes potrebovat asi aj spagat to nebude len tak ze do alobalu alebo do folie ako heteracku (?) (sorry)
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s vieš skúšam to v realite osloviť nejakú babu, aj keď mám obavy. A stále na zadané mám šťastie. Mimochodom všetky sú zadané tak čo mám robiť?
  24. 24
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

To sa nedá.
  25. 25
    Wewo

26 ročný muž

tebe sa na tom ze je lesba najviac paci to, ze takmer s istotou nefajcila ziadne kokoty, ze ty betar prefikany :S
  26. 26
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@sasi2680 Ja som sa už vyjadrila tu http://birdz.sk/forum/nevyuzita-sanca/186961-tema.html/ (koment @38 ) Síce možno za mňa hovorilo aj to, že som mala včera naozaj príšerný deň, ale v najbližšej dobe to z mojej strany nevidím reálne :/
  27. 27
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@azizi kľud, veď ja som si len srandu robila ;) nečítam všetko čo sa píše pod christianovimi fórami..
  28. 28
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@sasi2680 Nie jasné, to je úplne v pohode, ja som to sem linkla hlavne aj pre ostatných:) Lebo sama som zvedavá, ako sa táto telenovela skončí a lákalo ma aj možné rozuzlenie, ktorého by som bola súčasťou :D Ako najprv som sa prikláňala k tomu, že by som do toho šla, keby sa niekto tiež pridal, ale ja bývam väčšinou taká, že "áno, stretnime sa!" a potom dostanem zajačie úmysly :D Tak som nechcela byť nekorektná a len som chcela dať vedieť, ako to z mojej strany vyzerá. A naozaj je to hlavne aktuálnymi životnými okolnosťami :(
  29. 29
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

@azizi Napíš mu, že si zadaná. On to pochopí
  30. 30
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 hlavne tým ženám nedávaj hneď najavo že máš postranné úmysly a že ti o niečo ide. nemôžeš vybaliť všetky karty na stôl veď ani ty sám nevieš či ti tá žena vyhovuje kým ju ešte dobre nepoznáš.
  31. 31
    Limitles

7 ročný chlapec

@billyjoe on je traged lebo je debo ale ty lebo si pussy to je horšie xD
  32. 32
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

@limitles ťažko posúdiť kto je väčší tragéd, nevieme či je debo od prírody, alebo vďaka trollingu... a "bývalá pussy" pozor na to :D kurnik vždy keď vidím slovo pussy, tak mi to asociuje Rammstein :-/
  33. 33
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@31 ndpč. :D :D :D To bolo tak savage že to aj mňa pri čítaní zabolelo. :D :D :D
  34. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s presne. Ale keď je lesbička dalo by sa ju zbalit?
  35. 35
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wewo nie kvôli tomu :D
    Ide o to, že proste to človek musí cítiť že “áno, je fajn dievča, by som ju veľmi rad spoznal, pozvať ju na kavu a podobne”. Nemyslím hneď na sex, ale nebránil by som sa keď by som išiel s jej “frajerkou” do trojky ;) keď ona súhlasí.
  36. 36
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@35 (: (: (: veď nevieš, čo by si robil s jednou a nie to ešte s dvoma :D
  37. 37
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 čo ty vieš ;P
    Keď je príležitosť tak by som to využil :)
    Predsa za pokus nedám nič.:D
    Neskúsiš nevieš 0:)
  38. 38
    Majmarad

36 ročný ujo

@pubertslatinocelny ale bolo by super zmeniť pohlavie aspoň na nejaký čas, či? :D Ja by som sa na to dal :)
  39. 39
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad čo sa homo? Alebo bisex? :-/
  40. 40
    Majmarad

36 ročný ujo

@xxar3s práveže ženu najlepšie spoznáš ak na ňu hneď všetko vybalíš :) Tie, ktoré odídu ťa zaujímať nemusia.
  41. 41
    Majmarad

36 ročný ujo

@christiano_301 nie na ženu sa zmeniť a zbaliť lesbičku :D
  42. 42
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad :D tak čo mi odporucis? :) čo mám robiť? :) teraz nemyslite hneď na sex preboha. Samozrejme že aj to patrí k tomu ale nechcem dievča na sex. Slovenky sú zadané aj Srbky. Skúšam to v realite a nie cez písmenka na internete. Ale ako vidím v realite mám väčšiu smolu než cez internet
  43. 43
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

A nebojíš sa, že sa ti pri sexe natrhne predkožka? Vieš, ako to neskutočne bolí? A môžeš dostať aj infekciu
  44. 44
    Majmarad

36 ročný ujo

A prečo nechceš ženu na sex?
  45. 45
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka ako vieš že už nie som panic? Čo tým chceš povedať?
  46. 46
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad lebo nie som taký typ chalana ktorý by len zajebal s babou a dovi dopo
  47. 47
    Majmarad

36 ročný ujo

kde som písal o ,,dovi dopo,,??? Ak neskúsiš, tak nevieš.
  48. 48
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad veď áno ale mne nejde Zrovná o sex
  49. 49
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

asi bude radšej lezba ako by mala byť s tebou, dovi
  50. 50
    Pacholček23

17 ročné dievča
    dakde

@Christiano_301 oh, čo sa tu vlastne chceš dozvedieť? sám si si odpovedal že je lezba, čo znamená, že sa jej ako osoba mužského pohlavia nepáčiš a nebude o teba mať záujem ani keby si chcel trojku s jej frajerkou. bodka.
  51. 51
    Christiano_301

21 ročný chalan

@pacholcek23 ale to hovoria všetci že je lesba ale ona mi to nepovedala že je lesba len som počul všetci to hovoria
  52. 52
    Exonr

26 ročný muž

Lesbicka to je moj tajny sen :D
  53. 53
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 neviem aka je nazivo ale podla mna hej... cista lesbicka asi nebude. ale snad nie si taky zufalec ze musis riesit baby u ktorych ani nevies ci mas sancu.
  54. 54
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s či som zúfalý? :) neustále na decká mám šťastie ktoré ani nevedia čo chcú. Nieje to ako voľakedy že sme si písali rozumeli a isli von. Nemôžem spočítať koľkými som bol vonku, a odvtedy sa veľa veci zmenilo. Či je chyba vo mne alebo v nich neviem vôbec. Nehľadám sex, tak neviem čo priťahuje ženy, veľký maly kokot, alebo či má drahé auto či má prachy. Fakt neviem o čo im ide. Ja sa môžem nadarmo snažiť keď ona zvysoka jebe nato.
  55. 55
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 neviem kde robis chybu ale ak zenam hovoris vsetko tak otvorene ako tu tak v tom bude chyba podla mna.
  56. 56
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s čo hovorím otvorené tu?
  57. 57
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 zakladas tu fora ze si neskuseny a podobne. zeny take veci nechcu pocut. dufam ze im to nerzopravas aj nazivo. neboj sa skusenosti si najdes ved mas len 21 rokov
  58. 58
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s a keď poviem že som neskúsený tak čo? Veď som úprimný stále aj to je zle?
  59. 59
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 neviem ako ti to mam po lopate vysvetlit. ked je nieco ziadane tak to ma vyssiu hodnotu.

napriklad zlato je drahe preto ze je po nom velky dopyt.

tym ze povies zene ze si neskuseny jej valastne hovoris ze po tebe neni velky dopyt a znizujes tym v jej ociach svoju cenu.
  60. 60
    Christiano_301

21 ročný chalan

@xxar3s v robote sa má to pýtali niekoľkokrát a hovoril som že som skúsený a nič sa nezmenilo
  61. 61
    Wewo

26 ročný muž

@60 ale toto je náhodou dosť kreatívny trolling na úrovni, ja sa kráľovsky bavím (:
  62. 62
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wewo nie som troll :)
  63. 63
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 ...nerieš minulosť ak v práci nevieš nikoho zbaliť tak treba skúšať inde "ak nejde hora k Mohamedovi, musí ísť Mohamed k hore"

@wewo myslíš že christiano je fake? :D ak neni fake tak ja mu pomôžem
  64. 64
    Wewo

26 ročný muž

@xxar3s to vážne nemá zmysel, on (za predpokladu že je real) nechce pomôcť, iba poľutovať a utvrdiť v tom že stav veci nie je jeho vinou atď.

Ja už som mu vypísal také litánie a nič z toho sa do svojho života ani nepokúsil implementovať, don't feed the troll.
  65. 65
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wewo chcem si pomôcť. A čo mám robiť? Aké záľuby mám nájsť? Čo mám robiť? Myslíš že je to ľahké pre mna?
  66. 66
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@wewo je mlady a neskuseny ale podla mna ked pochopi niektore zakladne veci tak si tie skusenosti najde
  67. 67
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Ty si sa ešte furt nezabil? http://www.reactiongifs.com/r/dsppntmnt.gif
  68. 68
    Palec223

27 ročný muž

nikdy by som do niecoho takeho nesiel .....