Fórum pridal Dhenisia, 14. 11. 2017 10:05 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako zistiť či mi klame?

0
Dhenisia

23 ročné dievča

Ahojte. Potrebujem radu od ostatnych, kedze som uz zufala a moj sucasny vztah mi neda spavat a mam pocit, ze sa dostavam do slepej ulice.

Uz cez rok chodim so svojim sucasnym priatelom. Na zaciatku, ako to vzdy byva, to bolo uplne super....
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Dhenisia

23 ročné dievča

AKo v kazdom vztahu aj v tomto zaciatky boli super. Vedieme v podstate vztah na dialku a ak sa mi da a mam volno v praci tak za nim jazdim a travim s nim co najviac casu. Teraz pred tyzdnom sme sa tiez vratili z vyletu. V lete som bola na pracovnej dlhsej ceste (rozumej mimo Europy a teda bolo to na rovnych 5 mesiacov). Nevideli sme sa cele leto,no kedze som realista tak som mu povedala, ze ak sa nieco stane a ma podvedie alebo ja jeho, tak si to proste na rovinu povieme a budeme k sebe uprimni a vztah ukoncime alebo to prosto nasledne budeme riesit.

Cele leto mi prejavoval formou sms, volaniami a spravami lasku a zaujem. Samozrejme pisat vie kazdy. Uprimne chybal mi a aj ja jemu. Ale teraz sa uz chcem dostat k podstate veci.

Medzicasom sa dost pohadal so svojim uz ex najlepsim kamaratom pre svoju byvalu. A mna medzicasom zacali sledovat na socialnych sietach priatelove byvale, jeho ex kamarat mi potvrdil, ze pocas leta ma priatel podvadzal s urcitou osobou, ktora mi teraz sleduje moj instagramovy profil a drzo lajkuje kazdu jednu spolocnu fotku co mame spolu.

Pohadala som sa s nim, kedze mi jeho byvale nedaju zrazu pokoj aj jeho ex najlepsi kamarat mi povedal, ako ma moj priatel zatial pocas leta podvadzal. Na vylete sme sa stretli s jeho kolegynou z minulej prace, ktora ani nevedela, ze on niekoho ma a bola prekvapena, ze on so mnou chodi uz rok. Bolo mu tazke ma predstavi ako svoju plnohodnotnu priatelku.

Teraz sa mame zase stretnut a neviem uz ako dalej. CI mam verit tym reciam, ci mam verit jemu, kedze viem o jeho bujnej minulosti aj to ako zavadzal ine zenske. Je ale velmi zaujimave, ked dojde na temu "skoro rozchod", "mozna nevera" tak mi zacne vyznavat lasku a ze mna sa nechce zbavit a ze som prva, s ktorou si tak kedy rozumel a zacne mat tie recy o buducej svadbe.

Som v zacarovanom kruhu a mam pocit, ze keby som ho nechala tak sa mi ulavi ale na druhej strane mu nechcem ublizit.

Potrebujem nejaky nazor, uz som sa o tom bavila aj s par ludmi a taktiez aj jemu som povedala svoje lenze on je velmi dobry v klamani a neviem ci klame aj mna aby si ma udrzal ako istotu alebo nechapem.

Viem ze je dobre sa naucit odpustat, ale este lepsie je sa naucit opustat v pravej chvili. A preto mi poradte co mam robit.. Dakujem
  2. 4
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

To fakt? Prečo... ženy... prečo... chcete byť s chlapom, ktorý vás podvádza?
    Ja by som sa s ním hneď rozišla. Načo to má zmysel? A že ti vyznáva lásku, keď spomenieš rozchod? Vyznávať môže, ale o láske vie možno tak veľké prd.
    A že naučiť sa odpúšťať... a potom tu budeš plakať, ako ženy na priznaniach, že ich muž ešte aj počas tehotenstva podvádzal a teraz sú zúfale. Ale... tvoj život, dodrb si ho, keď po tom tak túžiš.
  3. 5
    Paranojak

27 ročný muž
    Košice

Ty jemu nechceš ublížiť? Neublížil náhodou on tebe? Neviem síce, od koho máš informáciu, že ťa podvádzal ..ale klamal by ti ten človek? Prečo by si to vymýšľal? V tomto prípade by som tvojmu priateľovi asi neveril, veľa vecí hrá proti nemu. Ale možno že sa všetci mýlime a bolo to úplne inak :)
  4. 6
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

maj trosku sebaucty

fakt toto robi moj otec 30 rokov, a lubim ho moc, ale na mamkinom mieste ho na lopate vynesiem za branu
  5. 7
    Paria333

25 ročný muž

A to som si myslel že moja Ex čo po 5 rokoch vztahu somnou začala chodit s drogovým dealerom (čo ho teraz zavreli) bola fakt piča a myslel som si že ja riešim kokotiny ale ked čítam toto tu tak som fakt štastný človek :D:D:D
  6. 9
    Makova_strudla

hrá sa, že má 0 rokov

"s urcitou osobou, ktora mi teraz sleduje moj instagramovy profil a drzo lajkuje kazdu jednu spolocnu fotku co mame spolu"
    nikdy som nechapal ako zeny dokazu urobit vedu aj z niecoho tak strasne nevyznamneho ako fake internet lajky co neznamenaju uplne nic :D
  7. 10
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

ked mas byt s niekym iba kvoli tomu, aby mu to neublizilo ... tak to fakt neni dobry vztah :)
  8. 11
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

je to proste frajer!
  9. 12
    Atropabelladona

hrá sa, že má 1 rok

s tým klamaním je to tak - všímaj si jeho gestikuláciu. niektorí ľudia to dokážu skrývať, ale mnohí si to pri klamaní neuvedomujú. keď človek klame, má tendenciu si zakrývať ústa alebo sa dotýkať určitých častí tváre, škriabať sa na tvári.. nevravím, že je to na 100%, ale zvykne to tak byť.
  10. 13
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

fuh, utekaj od neho, sak nemas 14 aby si nevedela ze aj lepsi chali existuju
  11. 14
    Paracelsus

27 ročný muž
    Калининград ( Российская Федерация)

Odporúčam knihu Paula Ekmana: O klamaní (Ako odhaliť podvádzanie v politike, na trhu a v manželstve) a Odhalené emócie.
  12. 15
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

Normálne sa ho to priamo spýtaj, a zariaď sa podľa odpovede.
  13. 17
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

Vsimaj si co hovori poriadne a ci je to co rozprava konzistentne a nepridava rozne ine detaily, proste sa ho opytaj na nieco a uvidis ci ti to presne zopakuje ako ti to povedal predtym alebo nieco zabudne ci dokrasli. Ked to co ti rozprava sa meni alebo vidis tam nejake obmeny v jeho rozpravani tak klame, pretoze klamari si nedokazu pamatat poriadne vsetky lzi ktore narozpravaju. Alebo rozrpava kazdemu nieco ine.
  14. 18
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@dhenisia ako uprimne...skus si po sebe precitat co si napisala...ved to tam mas jasne...samozrejme ze ta podvadzal...chod od toho prec...
  15. 19
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

Detektor lzi..
  16. 20
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nechaj ho..ja byt tebou sa netrapim a uzivam si zivot..je to fantasticke :) ..ano troska si poplaces ale potom si uvedomis ..ze si sa oslobodila od zataze..a az vtedy zistis ako to bolo naozaj a na akom stupni bol vas vztah :)
  17. 21
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

dobre, prestal som to čitať ako ťa vraj podvadzal - videla si to? nie, tak sa trap :D
  18. 22
    Marcello1111

29 ročný muž

toto nie je absolútne láska, láska je dar od Boha a toto tu čo vy praktizujete je obyčajne smilstvo a preto takéto "známosti" aj tak dopadajú...
    hybaj od neho preč kým je čas a daj sa do poriadku, urovnaj si vzťah s Bohom a On ti pomôže....
  19. 23
    Dhenisia

23 ročné dievča

@marcello1111 mas pravdu, ocisti ma to a ulavi sa mi na dusi ak ho necham
  20. 24
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

to nie je vzťah. Pravda. Skoro rok spolu... z toho 5 mesiacov preč. To je taká známosť na chvílku... keď nechcem používať hnusné vyjadrenia.
  21. 25
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

"Klameš mi?"
  22. 26
    Clarise

17 ročné dievča

Zaujímavé že ho pred sebou obhajuješ...ublížil ti a ty to necháš len tak? Kedy ťa miloval tak by ťa nepodviedol...podviedol ťa raz spraví to s radosťou aj viackrát...však si poviem že mu to prepáčiš keď ťa obmäkčí a vyzná ti lásku...spamätaj sa! Nezlomíš mu srdce...keď mu nebolo ľúto že on zlomil tebe prečo ti má byť ľúto jeho?...on ťa má iba na to aby nebol sám...je normálne že vás vzťah tají?! Hanbí sa za teba alebo len to berie ako kamarátstvo a výhodami a ty to berieš ako viac
  23. 27
    Clarise

17 ročné dievča

*povie
  24. 28
    Martin093

23 ročný chalan
    Bratislava

https://www.youtube.com/watch?v=m9rNr1Rguqo&ab_channel=TadeasMikeska
  25. 29
    Sandriously

19 ročné dievča

Ver mi, že lepšie to už nebude... v momente kedy sa začínaš cítiť vo vzťahu takto ohrozená, by si si mala uvedomiť, že to je signál toho, že ten vzťah už nefunguje tak, ako by mal. Head up :smile: nechaj ho tak a nájdi si niekoho, kto tvoju lásku ocení :smile:
  26. 30
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

od takého ruky preč