Fórum pridal Toscho, 30. 11. 2008 16:00 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako zistiť číslo?

0
Toscho

20 ročný chalan
Zvolen

Čaute, neviete, či sa dá niekde (na internete) vyhľadať, že komu patrí nejaké telefónne číslo? Prišla mi taká blbá esemeska, chcel by som vedieť od koho :D
ĎAKUJEEM
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lvanka

25 ročná žena
    Úroveň Birdzu je v piči

tak mu odpis ze "kto si"
  2. 2
    Tenario

27 ročný muž
    Šurany

daj sem to cislo mozno ti ho zistim
  3. 3
    Toscho

20 ročný chalan
    Zvolen

@1 .. keď napíšem "kto si". vždy odpíše nejakú hovadinu :D<br />
    @2 To pochybujem, ale tak tu je: 0908157458
  4. 4
    Freshlady

27 ročná žena
    Inferno

kedysi som mala taky problemik..u mna to bolo tak, ze mi niekto volal s clirkom...cislo sa da zistit..ked navstivis orange..no do toho sa primota aj policia.musis mat presny cas , datum a tak...ale nakoniec som to neriesila, lebo napisala sms a to uz medzi znamymi sa zistilo kto to bol..
  5. 5
    Toscho

20 ročný chalan
    Zvolen

@4 Až také strašné to nie je, aby som potreboval aj políciu :)
  6. 6
    Freshlady

27 ročná žena
    Inferno

@5 ...tak to je oki potom..ale aj tak..keby si chcel zistit cislo prostrednictvom operatora, tak to ma taky postup.. :) len ta informujem..
  7. 7
    Baarculiq

20 ročné dievča
    v Nitre

odpis ze "aha,jasne",akože vies o čom sa točí:D
  8. 8
    Smailey

23 ročné dievča
    Prešov

hm... myslim ze existuje taky program:P... ale to tazko je to legalne taze.:D .. aa ved ked nekto otravuje tak ignoruj a jeho(ju) to prestane bavit :P
  9. 9
    Weeman

25 ročný muž
    Bratislava

Petra Hercegová, Topoľčany. Ak sa mýlim opravte ma.
  10. 10
    Radulik7

20 ročné dievča
    <b>MLIEČNA ČOKOLÁDA</b>

@9 a to podla coho vies?<br />
    zavolaj naspat
  11. 11
    Tikalok

26 ročný muž

áno, petra hercegová,, Topoľčany, ale pripadá do úvahy aj možnosť, že to číslo má už dávno niekto iný. <br />
    <br />
    @0 poznáš nejakú petru hercegovú? :) <br />
    <br />
    tipujem, že nie, ona dostala to číslo už v roku 2002 tuším.
  12. 12
    Toscho

20 ročný chalan
    Zvolen

@11 Nepoznám nikoho takého, a v tej smske píše, že "konecne mam pausal", takže buď ho čmajzla, alebo jej ho niekto podaroval, takže Petra Hercegová to nie je :)
  13. 13
    Tikalok

26 ročný muž

tak zrejme si pomylila cislo..? a chcela to napisat niekomu inemu. mne raz dosla taka vtipna sms od cudzieho cloveka:D
  14. 14
    Toscho

20 ročný chalan
    Zvolen

@13 ale mne tie smsky chodia nejako často....a už mi to ide na nervy :(
  15. 15
    Tita

28 ročná žena
    Zvolen

Ahoj vie niekto ako si mám zistit majitela mobilného čísla pretože my už dlhšiu dobu niekto vyvoláva a ked sa ozvem tak ma vypne už my to ide dost na nervy a neviem zistit kto my to stále volá.Ak by my niekto z Vás vedel poradit budem velmi vdačná.
  16. 16
    Tulipany

24 ročné dievča

vie mi prosím niekto zistiť komu patrí telefónne číslo???
  17. 17
    6kickback6

31 ročný muž
    Prešov

caute ludia neviete mi niekto zistit majitela jedneho cisla?
    stale prezvana a ked volam spat tak je tam take podivne ticho alebo sklada a uz ma to dost vytaca
    cislo je 0908317955
    vopred dik
  18. 18
    Timushqa258

22 ročné dievča
    Šahy

to len tak sem hádžete mobilné čísla?? :-O ináč mne minule niekto neustále prezváňal a ptm ma to už prestalo baviť...ono mi prišla smska že: caw,ako ... som napísala že kto si a som aj viackrát volala,ale nic...tak som napísalaa smsku: vyser si oko :D:D aa ptm mi odpísalo: (citujem aj s chybami) \"aj ti, ti ku*va :P a s tym to skončilo :)
  19. 19
    Tinatrdlo

32 ročná žena
    Bratislava

Prosím Vás, potrebovala by som zistiť,že komu patrí jednotel. číslo na pevnú linku, skúšala som dohľadať na nete, ale nikde nič. Vedel by mi niekto prosím pomôcť?
  20. 20
    Veloso

30 ročný muž
    Vranov nad Topľou

ahoj potreboval by som pomôcť s jedným neznámym číslom ktoré mi volalo ale keď som to zdvihol tak to zložil to číslo je +421232222202 prosím pomôžte mi to zistiť <br />
    <br />
    veľmi pekne ďakujem
  21. 21
    Mimi15

22 ročné dievča
    v krajine zázrakov

no tak to ignoruj a vyser sa na to :D
  22. 22
    Filipfifo

21 ročný chalan
    Považská Bystrica

toto cislo +421232222202 aj mne volalo a tiez raano a tez nevim co s tiiim asi sa fakt vyserem na to:D:D<br />
  23. 23
    Wednesday

24 ročné dievča
    stop for a minute

+421232222202 aj mňa dnes ráno zobudili, nejaká obchodná spoločnosť či čo. ale nebola som pri zmysloch tak som to zložila :D asi len nejaký dotazník alebo reklama alebo čo.
  24. 24
    Igor69

28 ročný muž
    Nové Zámky

+421232222202 je kontrola adresnej distribucie zásielok. Pracovníčka kontroluje, či vám bol doručený leták, ktorý je na meno, napr. METRO katalóg na vašu adresu.
  25. 25
    Ladislava

36 ročná teta
    Bytča

Ahoj,prosím pomožte mi zistiť majitela tohto tel.čísla,surne:0903107218,dakujem
  26. 26
    Supersayan

28 ročný muž
    Poprad

omg jak sa to tu rozrastlo zo ziadostami o vyhladanie cisla :D :D :D
  27. 27
    Ladislava

36 ročná teta
    Bytča

prosím pomožte mi s tím číslom
  28. 28
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Petra Hercegova to nie je ani nahodou, ta databaza z roku 2003 je uz nepouzitelna.<br />
    <br />
    @0 daj 100 eciek a zistim ti, aj kedy dotycna osoba chodieva sravat :)))
  29. 29
    Ubosko

33 ročný muž
    ZM činžiak

A nedá sa ti to číslo blokovať priamo v telefóne tak aby ho tvoj telefón odmietal.
  30. 30
    Tommyhot

27 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@Ubosko zalezi od telefonu (napriklad moj iPhone to cez dodatocnu aplikaciu dokaze). Ak to telefon nepodporuje, tak bud kupit novy, alebo zablokovat priamo u operatora. Tmobile si za to uctuje +- 15 eciek. Kto vie ako ostatni operatori..
  31. 31
    Toscho

20 ročný chalan
    Zvolen

jééminenky :D toto ešte stále žije? :D ... no nedá sa mi to blokovať...a @tommyhot najprv mi to zisti, potom dám sto éčok...alebo vieš čo..na aj teraz :D<br />
    <br />
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  32. 32
    Fretka99

16 ročné dievča
    Skalica

Ahojte ludia,dnes mi volali niaky parchanti a volali mi blovini kd som sa ich spitala kto su tak vipli mobil..tak som im zavolala este ras a vinadala som im a opytala som sa ich kto su prosim poradte mi ako zistit kto to bol............................ V TEXTE SA NACADZAJU CHYBI<br />
  33. 33
    Lolitkaxxx

33 ročná žena

zistite mi komu patrí toto číslo? <br />
    +421362300525
  34. 34
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

Aj mňe dnes :D dáky hnupi volali dáka žená skor baba mladá ja ju tam počuvam ona mi tam mele o nejakých desiatich centoch :D som nechápala a potom že prajete si takútu akciu a ja čoo? :D ..hh ...:D koniec ako ...ale dobre sa s nou rozprávalo ona mlela ja pocuvala ju 120 sekund :D:D ze zavola o pol3 :)) no uvidííme :D:D ..<br />
    <br />
    Zistit urcite sa dá zistit cislo ale neivem ci je net ten najlepsi pomocník :D:D to ksor cez dáke zdroje :D:D skorrr..taký mudry zas ludia nie sú..jaj táto inteligencia :D
  35. 35
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    no presne toto čislo mi dnes volalo oni musia bit riadne utajený táto spoločnost ked vám ani na internete nic nenájde!! ..<br />
    <br />
    Lolitkaxxx : -to ti volalo??? to ti dáku akciu ponúúkaju dáke lacne ovlania na kazdu siettt za 110cent za min.<br />
    <br />
    mne staci paušaal :) (ved mama platí) :D :D :P :P
  36. 36
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    no presne toto čislo mi dnes volalo oni musia bit riadne utajený táto spoločnost ked vám ani na internete nic nenájde!! ..<br />
    <br />
    Lolitkaxxx : -to ti volalo??? to ti dáku akciu ponúúkaju dáke lacne ovlania na kazdu siettt za 10cent za min.<br />
    <br />
  37. 37
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    <br />
    Lolitkaxxx : -to ti volalo??? to ti dáku akciu ponúúkaju dáke lacne ovlania na kazdu siettt za 10cent za min.<br />
    <br />
  38. 38
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    <br />
    <br />
  39. 39
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    <br />
    <br />
  40. 40
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    <br />
    <br />
  41. 41
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    <br />
    <br />
  42. 42
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    <br />
    <br />
  43. 43
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    <br />
    <br />
  44. 44
    Dejda151

21 ročné dievča
    Zvolen

42136230052<br />
    <br />
    <br />
  45. 45
    Jtms

33 ročná žena
    Žilina

Poprosila by som či by mi niekdo zistil majitela čisla 0944 030230..............Dik
  46. 46
    Neznama37

24 ročné dievča
    Krompachy

ahojte prosim Vas mohol by mi niekto zistit komu patri toto cislo ?<br />
    +421915507186 potrebujem vediet komu patri to cislo meno<br />
    dakujem
  47. 47
    Kosto2

34 ročný ujo
    Hlohovec

ahojte mohol by mi niekto prosim vas zistit majitela cisla 0904 603 429 Ďakujem!
  48. 48
    Adamko289

25 ročný muž

Mohol by mi niekto zistit toto číslo komu patrý ? 0948716272 ďakujem ?
  49. 49
    Stankacmuq

17 ročné dievča
    Banská Štiavnica

vedel by si to zistit aj mne?
  50. 50
    Stankacmuq

17 ročné dievča
    Banská Štiavnica

tel. cislo je 0904494674
  51. 51
    Mungo

23 ročné dievča
    Prešov

Mungo, napíš koment!
  52. 52
    Mungo

23 ročné dievča
    Prešov

Mungo, napíš koment!
  53. 53
    Mungo

23 ročné dievča
    Prešov

ak je tu niekto kto dokaze zistit majitela podla cisla tak potrebujem zistit zadarmo to nebude<br />
  54. 54
    Vergilsvk

22 ročný chalan
    Bratislava

@9 a @11 jak viete zistit to cislo bo aj mne pisala niaka baba a stale este pise a nwm kto to je xDDD
  55. 55
    Tinaboro

22 ročné dievča
    Banská Bystrica

@tenario <br />
    mám tiež podobný problém ,chcela by som zistiť užívateľa tf.čísla 0413211240,vieš mi pomôcť?<br />