Fórum pridal Christiano_301, 3. 11. 2019 19:53 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akože chápete toto? Potom, že ja som najväčší k****

0
Christiano_301

22 ročný chalan

Je jedna vec, že píšem s viacerými dievčatami, ale z tých viacerých dievčat si rozumiem s máloktorou. Teraz vám poviem niečo. Píšem si s jednou, rozumieme si, máme rovnaký názor na všetko, proste klape nám to. No ona nevie ani sama, že čo chce.
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Patrixo

  hrá sa, že má 0 rokov
  Som bezdomovec

  :,(
 2. 2
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  Klamala mi, že nerieši so žiadnym. No neska bola na rande, a že to nedopadlo dobre. Že ju chcú viacerý, že nevie čo chce robiť. Raz chce stretnúť sa, raz nie, ani sama nevie čo chce. Vôbec si dnešné dievčatá necenia to, že mi nejde o sex, ale o lásku, porozumenie, úprimnosť. A keďže si tu rozumiem s touto babou, ona nevie čo chce, či sa chce stretnúť alebo koho chce a podobne. Je o rok staršia, ale rozumovo jak decko. Neznášám keď ma prirovnávajú k iným chalanom. Nech ma spoznajú až potom ma nech súdia že som taký a hentaký. Akože vo mne je chyba? Alebo v čom? Ja už fakt neviem. Keď vidím, že konečne si rozumiem s nejakou babou tak sa to dojebe furt, prečo ale???
 3. 4
  Obsession

  tvári sa, že má 3 roky
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  Očividne . Ty nechceš od nej sex a ona od teba tvoju lásku
 4. 5
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @obsession :D to znie teraz tak, žeby ona chcela odo mňa sex, lenže vraj jej nejde o to. Ocividne nevie čo chce
 5. 6
  Zelinka

  23 ročné dievča
  Košice

  pravdepodobne ťa neberie vážne... tak neber tak ani ty ju
 6. 7
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @zelinka a chce sa stretnúť tento týždeň.. ešte aby nenavrhla aby som ja išiel za ňou. Teraz bol by som taká sviňa, že poviem jej, aby došla ona za mnou..
 7. 8
  Yoss

  29 ročný muž

  takže obaja si píšete s viacerými, len ona nevie čo chce ? :D ...však jej daj čas, aj trpezlivosť je znakom silného muža
 8. 9
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @yoss presne :D lenže ja nie som taký, že by som jej ublížil nejak citovo alebo tak chápeš :) chce ísť von, a keď si budeme rozumieť vonku tak môžeme spolu skúsiť :) len to tam je chyba, že som strašne žiarlivý, a keď jej píšu veľa chalanov, a ktovie či nebude za mojim chrbtom chodiť na rande :) o to ide vieš :) teraz keď mi klamala, nebola voči mne úprimná, neviem čo bude ďalšia vec čo ma prekvapí.
 9. 10
  Lakero

  22 ročný chalan
  Ďaleko za siedmimi horami

  Cassanova bircu normálne
 10. 11
  Labut2

  tvári sa, že má 3 roky

  Ono je to vlastne jedno, pretože už len tým, že si píše s tebou to bude určite nejaká lúza :smile:
 11. 12
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @labut2 prečo by bola?
 12. 13
  Labut2

  tvári sa, že má 3 roky

  @christiano_301 teraz som to napísal veď
 13. 14
  Tarassaco

  25 ročný muž

  Očividne si s ňou nerozumieš. Hľadaj takú, s ktorou si budeš prioritne rozumieť v hodnotových otázkach.
 14. 15
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @tarassaco práveže rozumieme si, máme veľa spoločných, máme rovnaký názor, máme zhodu vo viacerých veciach..
 15. 16
  Kerrang

  27 ročný muž

  Ešte sa v živote veľakrát sklameš ...toto je len začiatok všetkých tých situácii
 16. 17
  Tarassaco

  25 ročný muž

  Ale zjavne nie v tých podstatných veciach. A asi o teba nemá taký záujem, keď sa zaujíma o iných. Vie vôbec o tvojich citoch k nej? Neberie ťa náhodou ako kamaráta?
 17. 18
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @tarassaco v akých podstatných veciach? nezaujíma o iných, len jej veľa chlapov píše.. samozrejme aj ja píšem s viacerými ženami, nehovorím.. o akých citoch? berie ma a ako by ma mala brať? ved sme ešte neboli ani vonku
 18. 19
  Tarassaco

  25 ročný muž

  Tak prečo sa na ňu hneváš, že bola na nejakom rande, keď spolu vôbec nie ste? Rozprával si sa s ňou o tom? A prečo by mala o teba prejavovať záujem, keď sa o nej na internete vyjadruješ, že je "rozumovo ako decko"?
 19. 20
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @tarassaco áno hovoril som to, že je rozumovo ako decko, lebo raz hovorí, že chce ísť somnou von, raz nie. Vieš to tak pripadalo. Ona hovorila, že to dopadlo zle. Ty by si čo myslel o nej keď stále niečo iné hovorí? raz chce ísť von, raz nie.. je nerozhodná, nevie ako sa správne rozhodnúť..
 20. 21
  Tarassaco

  25 ročný muž

  Samozrejme, že nevie. Ty tiež často nevieš, ako sa správne rozhodnúť a na všetko sa pýtaš na Birdzi. Tak ak ti na nej záleží, skús to jej rozhodovanie sa rešpektovať. Ak nie, o nič nejde, veď ste sa ešte ani nestretli. Daj tomu trošku čas a neber všetko tak zhurta.
 21. 22
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @tarassaco áno je to pravda, že niekedy ani ja neviem čo chcem a stáva sa mi to často a nie niekedy máš pravdu, priznávam sa :) skúsim to rešpektovať, už sa zbližujeme :) robím všetko preto, aby sa nám to nepokazilo..
  Len vieš, rozumieme si a to je najhlavnejšie. Že ako bude vonku, to sa uvidí
 22. 23
  Bebubi

  24 ročné dievča
  CA

  @christiano_301 ach internet a komunikácia cez internet..cez internet si môžeš rozumieť skoro s každým no v realite je to vždy iné a vždy sa objaví niečo čo tebe alebo jej nepadne tak povediac do oka..možno ešte nedospela do veku keď bude vedieť čo chce..myslím že by ste sa mali stretnúť a stráviť nejaký čas spolu a potom zistiť či si rozumiete..lebo ľudia toho napíšu veľa ale keď ich stretne s v realite tak im dlho trvá aj pozdraviť vôbec..
 23. 24
  Christiano_301

  22 ročný chalan

  @bebubi áno v realite je to iné to máš pravdu, a mám s tým skúsenosti aj dobre aj zlé. Veď to chceme, stretnúť sa a uvidí sa ako ďalej.. to máš pravdu.. taký som bol ja niekedy :D teraz je tu už iné :D teraz už toľko vyprávam že mi huba nezastaví :D ale samozrejme všetko s hranicou.. :) aj sranda aj všetko :)
 24. 25
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  Prečo ju podvádzaš?
 25. 26
  Firestorm

  30 ročný muž
  Bratislava

  loool zas tento kktko..
 26. 27
  Tomas55555

  25 ročný muž

  Moc od toho ocakavas.
 27. 28
  Blake95

  25 ročný muž
  77773366444222-2

  no ako? už ste zblížený?