Fórum pridal Lenkaska1, 16. 4. 2019 13:05 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akú bežnú vec nevlastníte/nepoužívate?

0
Lenkaska1

23 ročné dievča
Bratislava

Akú vec bežnej spotreby, ktorú možno ostatní považujú za samozrejmosť, vy vôbec nepoužívate? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

My napríklad nemáme mikrovlnku a rýchlovarnú kanvicu a nepoužívame aviváž.
  2. 2
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

obuvák :D

@lenkaska1 a preco nie tu avivaz? pouzivas aj nieco namiesto nej ci nie?
  3. 3
    Sasi2680

26 ročná žena

no my mikrovlnku síce máme, ale používame ju fakt minimálne. väčšinou sme ju používali na rozmrazenie pečiva, ale také už ani nejeme,, a jedlo si radšej ohrejem v hrnci alebo na panvici
  4. 4
    Sasi2680

26 ročná žena

jaj ale síce používam mikrovlnku v práci, keď si ohrievam jedlo :(
  5. 5
    Verdamt

27 ročný muž

Peňaženku, auto.
  6. 6
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@h8u len praci prostriedok, napriklad kapsule Ariel a to je cele.. Akosi nevidím žiadnu funkciu aviváže a nemám rada, keď moja oblečenie akokoľvek "voní" :D
  7. 7
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@lenkaska1 ty si moj clovek (thumbs) tiez neznasam ked voni oblecenie :D ma byt proste len take neutralne (?)
  8. 8
    Sasi2680

26 ročná žena

@6 podľa mňa s avivážou ti aj tak "zmäkne" to prádlo, nie? :D keď svokra oprala uteráky bez nej, tak boli dosť také nepríjemné :D
  9. 9
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@sasi2680 môže byť :D ale akosi necítim potrebu zatiaľ.. akurát na jedny slávnostné šaty sme raz použili aviváž, inak na bežné oblečko ani na uteráky nie, nepotrebujem ich nejaké makksie, ani to nevnimam :D

@torpedo08 hej presne :D :)
  10. 10
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

spomínaná avivaž, obuvak, auto, žehlička, hodinky, pas, ryža (nevarim), šál.. napríklad
  11. 11
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Nemám napr. telku. A ani nebudem mať.
  12. 12
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Jo a ešte peniaze ;P
  13. 13
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

rozum :D
  14. 14
    Riddler

26 ročný muž
    Strážca kontinuálneho transfunkcionéra

Auto, smartfon, kreditka.
  15. 15
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

telka, auto, elektricenka(nacierno forevr), bicykel... je toho dost (?)
  16. 16
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Lístky na vlak.
  17. 17
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

vatové tyčinky do uší - to je MOR a ZLO
    mikrovlnku
  18. 18
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Telku máme, ale ľudia sú prekvapení, že ju cez deň absolútne nesledujem, vlastne ani neviem, kde máme momentálne ovládač, u nás to ide len, keď príde drahý z roboty.
  19. 19
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

A vy co nemáte mikrovlnku jete každý deň len všetko čerstvo uvarené alebo v restikach? Lebo ja si to nvm to predstaviť..
  20. 20
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ιт'ѕ тιмє тσ вє α ғυcĸιng нєʀσєѕ

Napríklad TV. Alebo niektoré kuchynské spotrebiče.
  21. 21
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

@mobscene_69 hej no ja som si nenavarila uz dva mesiace nic ani raz :D cez tyzden chodim na obedy v robote, cez vikendy chodim do restik a veceriam salaty.. predtym ked som si niekedy varila a obcas sa stalo ze som si to chcela zohriat na druhy den tak som to proste zohriala v hrnci na sporaku :D
  22. 22
    Sasi2680

26 ročná žena

@mobscene_69 ja som tiež písala, že bud to zohrejem na panvici alebo v hrnci :D
  23. 23
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@mobscene_69 Zohrievam v hrnci alebo sa robí čerstvé (na pečenie a rozmrazovanie je rúra). Netrvá to až tak dlho podľa mňa a zvykneš si. Ale mne osobne chýba mikrovlnka, v práci som ňou nadšená a už som si ju vypýtala na narodeniny :D
  24. 24
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@mobscene_69 ja si vacsinu jedal zohrievam na panvici aj ked miktovlnku mame.

Ja momentalne nevlastnim ani jednu kabelku. Nemam rada kabelky.
  25. 25
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Tiež sa pridávam k tým, ktorí nemajú mikrovlnku. :D
  26. 26
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

mám mikrovlnku a vôbec ju nepoužívam, mám aj pevnú linku a používam len keď na ňu niekto volá po rokoch, ja nevolám a väčšina známych má môj alebo našich mobil, viac-menej ju máme len kvôli balíčku s internetom
  27. 27
    Yeya

27 ročná žena
    CP

mikrovlnku, žehliacu dosku a pol roka sme nemali dvere okrem toalety a vchodových :D :D
  28. 28
    Bebekex

25 ročná žena

avivaz

a kupelku :D :D :D resp.kupelkove steny
  29. 29
    Exomor

29 ročný muž
    myšlienkovo

rozum
  30. 30
    Wewo

26 ročný muž

asi prekvapive / paradoxne, ale uz roky nevlastnim ziaden pocitac (myslim PC/notebook, nepocitam pocitac v mobile a prototypovacie microcontrollery atd)

penazenku - vsetko mam po vackoch

kondomy :D - kks, radsej celibat

mop - nepaci sa mi to, za vyse 3 roky som nim nikdy neumyval zem... umyvam konkretne zajebane miesta vlhcenymi utierkami :D

a mozno ma este napadne
  31. 31
    Majmarad

35 ročný ujo

FB, Tinder, WhatsApp, Messenger, Wifi, Bluetooth a nevlastním ani jeden tablet či telefón s foťákom, či nejaký dotykový. Internet mám, to je celé. Možno ešte nejaké také tie vecičky, ktorým ani nerozumiem :D
  32. 32
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

náramkové hodinky (teda mám iba také športové digitálky)

aviváž nepoužívam, len prášok/tekutý prací prostriedok a na niektoré veci dezinfekčný prostriedok
  33. 33
    Verka13

20 ročné dievča

Rýchlovarnú kanvicu
  34. 34
    Vladqog

26 ročný muž
    Rokfort

Televizor, zehlicku, hreben
  35. 35
    Autistik

26 ročný muž

mydlo
  36. 36
    Kubinooo

21 ročný chalan
    To nechceš vedieť

@sasi2680 mne napríklad neviem z akého dôvodu, jedlo zohriate v hrnci, mi chutí viac, ako v mikrovlnke
  37. 37
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

hmmm ked neviem co su take naozaj bezne veci...
    nemame televizor, nemam vacsinu kozmetickych pripravkov a kozmetiky, nemam kreditnu kartu, ani leketricenku (chodim peso ale byvame blizo centra) a tak
  38. 40
    Annyejnji

21 ročné dievča

akože nie , že nemáme, ale v živote som dobrovolne nepoužila myčku riadu a sprchu... a neviem veľmi dobre narábať ani s diaľkovým ovládaním, keďže tv pozerám tak raz ročne
  39. 41
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

sebakontrolu
  40. 42
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

Radím sa do klubu odporcov mikrovlniek :D a všetkých ostatných malých spotrebičov,snáď s výnimkou mixérov a rýchlovarnej kanvice.
  41. 43
    Mouselet

hrá sa, že má 1 rok

@ssnehulienka ako zijes bez kreditnej karty? :O
  42. 44
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

@mouselet hmmm kupujem veci len za peniaze, ktore mam? :D aha, ty asi myslis platobne vseobecne... mam debetne, nemam kreditne, mi doslo ze mozno tak to ludia mysleli hmm
  43. 45
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Mikrovlnua, hreben, taku tu penovu hovadinu na umyvanie chrbta (mam ju ale nepouzivam), zubnu nit, kreditku, auto, pero, hajzlovy papier (mam namontovanu ritnu sprchu - nie bidet), kanvicu (mam masinu na vodu).
  44. 46
    Lawr

18 ročné dievča

@mobscene_69 ja som mala dojem, ze mikrovlnka je nenahraditelna jedine pri pukancoch :D a roztapanie cokolady