Fórum pridal Dikantmatus, 13. 8. 2017 00:12 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akú mate skúsenosť z láskou ?

0
Dikantmatus

19 ročný chalan
Poprad

1. 1
    30,6% ľudí
    Štasná až do teraz
  2. 2
    38,8% ľudí
    Smútok bolesť & Plač
  3. 3
    30,6% ľudí
    Nemam snou ešte žiadne dočinenia
  1. 1
    37,9% ľudí
    Štasná až do teraz
  2. 2
    37,9% ľudí
    Smútok bolesť & Plač
  3. 3
    24,1% ľudí
  1. 1
    20% ľudí
    Štasná až do teraz
  2. 2
    40% ľudí
    Smútok bolesť & Plač
  3. 3
    40% ľudí
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Tak sice uz slobodná, ale happy. Nic nelutujem.
  2. 2
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

velmi ma prekvapilo a doteraz prekvapuje, ze som schopna/mam miesto v zivote na ozajstnu lasku (wtf to znie nejako moc teplo, ze ozajstna :D ale chapeme sa) a nie len na neopatovane umaranie sa za niekym alebo uplne nezdrave lipnutie a emocionalnu manipulaciu jeden s druhym

ale celkovo nie som romanticky zalozena osoba, nemam akutnu potrebu zdielat romanticke city s niekym (i ked to neopatovane umaranie ma bavi ohromne :D puberta 5ever) a beriem lasku ako necakany bonus, ked ju mam

objektivne, co je dobre a kym je to dobre, si treba vazit a chranit, a ked to uz nie je ani dobre, ani zachranitelne, tak to treba imho nechat tak
    tahat vztahy, ktore su toxicke/vychladnute/zo zotrvacnosti je strasne smutne a nedostojne

cize aj svoje pomerne nedavne 'sklamanie' beriem tak, ze malo strasne vela pozitiv a nikdy by sa mi nebolo snivalo, ze nieco take zazijem, ale tie pozitiva su uz v minulosti, som za ne vdacna, vazim si ich a rada na ne spominam, ale clovek ma predovsetkym byt samostatny jedinec po duchovnej stranke, lebo nikto druhy ho neskompletizuje ani nezachrani ani nespasi
  3. 3
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Predsa aj šťastie, aj smútok, aj bolesť.
  4. 4
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

no a pre uplnost momentalne som znova strasne zalubena a stastna a vsetky tieto nechutne veci :D sice na 100% viem, ze ten vztah nevydrzi, a spociatku ma to strasne trapilo a bola som kvoli tomu velmi odmerana a nespravala som sa dobre... ale ked mozeme mat nieco krasne na obmedzeny cas, tak to aj tak chcem takto
  5. 5
    Savvym

24 ročný chalan

Z láskou žiadnu. Radšej som sa učil gramatiku.
  6. 6
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@delica My sme sa už rozišli ?!
  7. 7
    Eri.z_

18 ročné dievča

Prva ale aj druha moznost a nelutujem nic, vsetko je tak ako ma byt a tesim sa z toho.. aj ked viem ze problemy vzdy boli aj budu, uz teraz mam s dotycnym prezite tolko kolko vela ludi nema za cely zivot a som za to nesmierne vdacna.
  8. 8
    Bl33d

20 ročné dievča

Zatiaľ sa tomu vyhýbam (:
  9. 9
    Dolces

hrá sa, že má 0 rokov
    Bratislava

kombinácia šťastia aj utrpenia (akt single po 3,5 roku)
  10. 10
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

mne to nejak furt dopadne nakokod... a neviem ci si zle vyberam alebo som taky kokot ze so mnou nevydrzia, ale skor si myslim ze som daky ten typ toho klasickeho "friendzonaka"
  11. 11
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

tazko mi je zahlasovat no ja som ju mozno uz aj citil ale druha strana ani nahodou :D tak nieco medzi druhou a tretou moznostou
  12. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

jaaaj tu sa da aj viac moznosti tak je to ok :D
  13. 13
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@freedef už trikrát :/
  14. 14
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

Noooo kedysi to bolo najprv krasne, potom zrazu konec, to som bol na roky uzatvoreny a tazko sa mi vedel niekto dostat pod kozu , potom sa to nejak rozbehlo aspon namotavkami, takze zas ostal zmatok... No a teraz, posledne roky som happicny ako blcha zo vztahu, ktory mam, kazdu chvilu nieco nove, casom nova a nova zamikovanost pre nieco. Verim, ze to spolu dotiahneme "do konca" :)
  15. 15
    Kail91

26 ročný muž

stačilo raz, viac krát nehrozí
  16. 16
    Tarassaco

11 ročný chlapec
    ktorý raz vylezie z okna a zmizne

Láska?
    To je čo?
    Dá sa to jesť?
    (?)
  17. 17
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

@tarassaco no keby ti niekto navaril niečo špecialne z čoho by si *odpadla* , tak to by sa oplatilo pytať si častejšie takto navariť od toho človeka :)takže ano, da sa to aj zjesť :)
  18. 18
    Dikantmatus

19 ročný chalan
    Poprad

@0sea Tento názor sa mi páči .. máš z časti pravdu :)
  19. 19
    Desertdrift

18 ročný chalan
    High road

Takto, mohlo z toho byť niečo ale bol som uzatvorený v tej dobe tak sa nakoniec nič nestalo. Občas som to ľutoval ale už som s tým prestal. Asi sa to tak malo stať...
  20. 20
    Tarassaco

11 ročný chlapec
    ktorý raz vylezie z okna a zmizne

@tomias ale ja sa pýtam, či sa dá jesť láska samotná, nie jedlo od nejakého človeka. :D
  21. 21
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

smútok bolesť plač :D :D :D
  22. 22
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@tarassaco mozme skusit potom k tomu pivu (?)
  23. 23
    Atom2

28 ročný muž

ľudia ju vnímajú dosť povrchné ľúbia očami nie srdcom a potom je jasné že to končí sklamaním
  24. 24
    Dikantmatus

19 ročný chalan
    Poprad

@atom2 Presne tak to si myslim tiež že toto je velký problem dnešnej doby .. :/
  25. 25
    Melancholik

25 ročný muž

a kde je možnosť sklamanie ? :D
  26. 26
    Anitchka

21 ročné dievča
    preč

So much pain, so little gain
  27. 27
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

v laske som sa sklamal, sklamal som sa v laske, tak vam poviem, ano
  28. 28
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Bez lásky by som prestal vidieť zmysel existovania
  29. 29
    Atom2

28 ročný muž

@dikantmatus Ale ženy sú ako autobus nestihneš jeden príde druhý :D škoda sa trápiť ...skončí to keď to má skončiť a vydrží keď to bude mať vydržať
  30. 30
    Vladqog

25 ročný muž
    Handlová

Stálo mě to pot, krev a slzy.
  31. 31
    Openmindedfreak

28 ročný muž

(love) life is not just a fun, life is also misery, life is also pain and suffering...DxFxFx
  32. 32
    Google123

16 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

Niečo medzi 1 a 2...
  33. 33
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@narazuvzdornaa čiže "ozajstná" v tvojej definícii nutne zahŕňa aj to že "opätovaná"?
  34. 34
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

@midnight asi ano, aspon po cast toho casu

Lebo bez spatnej vazby bemas absolutne ziaden reality check, a to v laske clovek moc nema reality check ani pri opatovanej :D
  35. 35
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Z láskou nič
    S láskou zlé
  36. 36
    Mmajuskaa3

22 ročné dievča
    Summertime happiness

teraz mám už veľmi peknú skúsenosť keď som sa naučila rozlišovať lásku od ľútosti alebo obdivu