Fórum pridal Blake95, 23. 3. 2020 20:45 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akú máte značku mobil. telefónu?

0
Blake95

25 ročný muž
77773366444222-2

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Fukaj

8 ročný chlapec

CAT a Google.
  2. 2
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

Xiaomi a apple
  3. 3
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

siemens
  4. 4
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Čim to je, že sa Nokia vytratila z trhu po príchde smartfónov s dotykovým displejom? ... Nevedeli taký vyrobiť alebo čo ? ...
  5. 5
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Microsoft (cmuk) a frajer mi dal jeho starý Samsung, ale na tom stále pípajú nejaké retardované notifikácie, takže sa svojho telefónu nechcem vzdať.
  6. 6
    Paracelsus

29 ročný muž
    Weltschmerz

@wistingher https://www.youtube.com/watch?v=OZHG_NbgI2c
  7. 7
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@paracelsus masaker... pekny hajzlik ten z microsoftu...
  8. 8
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@wistingher mam stale Nokiu N9 (hehe) jeden z NAJ telefonov, ake som kedy mal... skoda ze prestali vyvijať Meego... ale mozno sa k tomu Nokia zasa vrati...
    a mam este aj funkcnu N6 - ta mala a ma jeden z NAJ fotakov (Carl Zeiss)

- aktualne pouzivam Motorolu G6 Play a nedavno som kupil Huawei P 30 Pro, zatial tiez max spokojnost s oboma...
  9. 9
    Elmsi

12 ročné dievča

Existuje aj iný iPhone ako Apple? :D
  10. 10
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Momentálne iPhone rozmýšľam ale nad novým a neviem či S10 alebo X-ko.
  11. 11
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@wistingher ved je uz znova na trhu. a celkom sa jej dari. aj ked to neni to co kedysi
  12. 12
    Wera55555

26 ročná žena
    Dánsko

hlavný mám iphone, ale mám aj xiaomi bambusový :D
  13. 13
    Wera55555

26 ročná žena
    Dánsko

@lakero aj ja budem potrebovať nový iphone, vďaka apple watch to musí byť iphone a moc sa mi to nepáči, lebo keď chcem čo najmenší tak je to 11pro :/ momentálne sa držím stále na 5s čo mám druhý kus, ale už to moc spomalujú a to sa mi teda nepáči, lebo ja mám apple produkty lebo sa mi páčia ale nie som ovca čo by si kupovala každú chvíľu najnovšiu verziu, proste kúpim, ochránim to nech to nerozmlátim a používam kým to ide...
  14. 14
    77hanes77

25 ročný muž
    Banská Bystrica

Ťamťung $deväť plus
  15. 15
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

môj hlavný so simkou a na vonkajšie používanie je iPhone 8 a na doma mám 4ročný Samsung Galaxy J5 2016 :D ktorý využívam hlavne teraz počas karantény na hry a učenie
  16. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Lenovo P70 :D
  17. 18
    Rothschild

29 ročný muž

okrem iPhone tu ostatne kategorie ani nemali byt, to ani nesu mobily ale sunty
  18. 19
    Sign

29 ročný muž

iPhone SE už šesť rokov
  19. 20
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Inú - Microsoft Lumia 950 (windows phone)
  20. 21
    Blake95

25 ročný muž
    77773366444222-2

@elmsi ani neviem prečo som to tak napísal (hehe)
    @77hanes77 a stále spokojnosť? nie sú nejaké problémy s exynosom?
  21. 22
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@77hanes77 to uz by si mal pomaly kupovat nieco nove :D
  22. 23
    Fukaj

8 ročný chlapec

@wistingher Smartfony od Nokie boli vyborne, N9 je dodnes dizajnova topka, zeiss fotak atd. S windows phone to tiez nebolo zle, len si mrkvosoft hadzal polena pod nohy.
  23. 24
    77hanes77

25 ročný muž
    Banská Bystrica

@blake95 S mobilom som spokojný po každej stránke, až na výdrž batérie ... V lete to budú 2 roky, čo ho mám.

Mobil vydrží 1 bežný deň - 4 / 4,5h SOT ...

@kosmiklove Keďže som s ním spokojný, nemám dôvod zatiaľ kupovat nový. Nemám ho ešte ani 2 roky :)
    Uvidíme, čo o rok prinesie S21 (alebo S30? .. neviem, aké označenie bude pokračovať)...
  24. 25
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@blake95 okrem toho ze je exynos o malinko slabsi ako jeho snapdragon alternativa som nikdy so ziadnym problem nemal

@77hanes77 ja som note8 vymenil za note10+ aj ked som bol spokojny :D teda vymenil. pouzivam obidva
  25. 26
    77hanes77

25 ročný muž
    Banská Bystrica

@kosmiklove Note 8 som chcel kedysi aj ja .. No vzhľadom na ešte menšiu výdrž, než S9+ som rád, že som napokon vtedy kupil S9+ , ktorý má novší chipset a dostal Android 10

Note 10+ je super, len momentálne nechcem utracat € za mobil :D Momentálne mi to pride absolútne zbytočné

26. 27
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@77hanes77 to je pekne ale ked som ja kupoval note8 tak s9 este neexistovala :D mohol som vyberat len medzi s8+ a note8 :D s8+ mala tusim tiez silnejsiu baterku ale note vyhral kvoli dvojitemu fotaku a mal o 2gb ramky viac
  27. 28
    77hanes77

25 ročný muž
    Banská Bystrica

@kosmiklove Ja som to kupoval v lete 2018 ... Vyberal som vtedy medzi S9+ / Note 8 a Chujavej P20 Pro ... rozpočet bol vtedy do 600€

Vyhral S9+ nakoľko bol najlepší a celkovo, bol to najlepší Android vôbec v tom čase, lebo Note 9 vyššiel až 2 mesiace potom :D