Fórum pridal Plavam_zivotom, 12. 10. 2020 17:36 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akú najhoršiu vec ste vyviedli opití?

0
Plavam_zivotom

25 ročná žena

Alebo respektíve napíšte nejakú najšokantnejšiu, najtrápnejšiu či inú "naj" historku zo svojej opitosti.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Opila som sa uplne do bezvedomia behom pol hodiny, lebo som mala depky zo skoly a z crushu na kamosku, celu noc sa pri mne muselo striedat 5 ludi.

A ine, ofc, ale tamto hodnotim asi ako najvacsie zlo.
  2. 2
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

pošťal som sa
  3. 3
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Už druhý rok sa so mnou ťahá historka ze som buchal cicinou o schody na chate..
  4. 4
    Oiquell77

28 ročný muž

@hetfield to robi jeden kamarat pomaly kazdy tyzden :D
  5. 5
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Ja som bohužiaľ zažila pár takých situácií. Veľa krát nemám mieru a nazbierala som takýchto príhod viac, jedny menej smiešne, ďalšie dosť smiešne.

Asi najhoršia bola keď ma zatkli policajti lebo som vyvádzala v podniku tak, že ma z neho vyhodili a ostali mi v ňom nejaké veci a nikto ma nechcel vtedy počúvať, že ich tam skutočne mám, tak som začala kričať, že zabijem ľudí okolo seba... Prišli policajti, s tými som sa pobila , zatkli ma normálne putami a ráno som sa prebudila na psychiatrií... Do toho podniku mám doteraz zákaz vstúpiť, minule som tam išla po dosť dlhej dobe a myslela som si, že na to zabudli a vo dverách ma otočili.

Smiešnejšia je, že som minule pila s kamošom a ráno som sa zobudila a on bol u mňa v posteli, ale bola som presvedčená, že sme iba spali vo všetkej počestnosti, ráno bol nejaký čudný. Spolubývajúcej som veľmi hrdo na druhý deň oznámila aký milý chalanisko, že ani nič na mňa neskúšal a tá sa totálne začala smiať na celý byt, že nám musela ísť klopať a upozorniť nás nech prestaneme s činnosťou lebo som príliš hlučná :D Prisahám, že si z toho nepamätam ani sekundu akcie. :D
  6. 6
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@oiquell77 tak to má blbé,mne stačilo raz :-/
  7. 7
    Oiquell77

28 ročný muž

Rozmyslam,od ujebanych dopravnych kuzelov a znaciek, po rozne bitky a vytrznosti som porobil vsetko mozne a nemozne :D 3 krat som stravil noc v cpz, je toho fakt vela. Vlastne vzdy, ked ideme niekam s tymi kktmi, co povazujem za kamosov, nieco vykoname.
  8. 8
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    MASSIVE Red Pill

fuu, toho bolo... ked som opity, spravim kazdu sprostost co mi napadne. kazdu. ludia, co ma uz poznaju, ma tak nejak dokazu ustriehnut. ale nie vzdy mam takych ludi pri sebe a aj ked mam, nie vzdy ma maju pod dohladom.

ale v drvivej vacsine pripadov sa to tyka troch veci - 1, snahy dostat sa na miesto, kde by som sa v ziadnom pripade nemal dostat 2, zmocnit sa veci, ktorej by som sa v ziadnom pripade nemal zmocnit 3, zacat sa s random ludmi rozpravat o veciach, o ktorych by som sa s nimi v ziadnom pripade rozpravat nemal.

a konkretnejsie, z toho, co mi tak z fleku napadne, liezol som na stoziar vysokeho napatia, kradol majak z policajneho auta (zial, neuspesne), preliezal vnoci brany spisskeho hradu a urychlene ich preliezal naspat, ked som si vsimol psov, na stuzkovej som sa nepekne pohadal s kamaratovym otcom o vychovnych metodach za prizerania sa bezmala 20 ludi (to bol hrozny trapas, za to mi je doteraz trapne), snazil som sa ukradnut vlak... no proste, kadeco.
  9. 9
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@plavam_zivotom ti ten celibát dlho nevydržal (hehe)
  10. 10
    Oiquell77

28 ročný muž

@hetfield my ho uz volame spravca vodnych tokov :D
  11. 11
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@notmehofejk Snažil si sa ukradnúť vlak? :D WAU! :D Z týchto kradnúcich vecí som ja pár krát vylupla kľúčom znak auta BMW, AUDI a tak ...
  12. 12
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@oiquell77 ale na moju obhajobu sa mi to stalo v spánku
  13. 13
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@hetfield FUN FACT, bolo to 2 dni po napísaní toho statusu. :D
  14. 14
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

a raz som bol na nejakej akcii kde bolo vela srbov a značne podnapitý som tam začal citovať hlášky z Kusturicových filmov ako napr jebaču vam majku narkomansku,živela komunistička partija Jugoslávie,majku im jebem fašističku ale zrejme im to nevadilo lebo som to prežil bez ujmy
  15. 15
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    MASSIVE Red Pill

to je taka hmlista storka... vtedy sme boli vsetci na srot, cize je to tak kolektivne pozliepane z toho, co si kto pamata a bolo to uz dost davno. cize, pravdepodobne sa to stalo uplne inak ako si myslim, ze sa to stalo. aaaj by som to rozobral viac do detailov, lenze sa bojim take veci pisat na net because of reasons.
  16. 16
    Oiquell77

28 ročný muž

Ale teraz spominam, ze jeden jediny raz som sa neprebudil doma, ani nikde v bezpeci, ale uplne v prdeli na kraji mesta pri potoku a mal som vyrazeny zub (dalsi do zbierky) a vobec netusim, ako sa mi to stalo. To mi bolo dost luto. Toto je fakt tema pre mna, sice som sa troska skludnil, ako sa pomaly blizim k tridsiatke, ale furt som strasny kkt :D
  17. 17
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Najhoršia keď som strávil noc na stanici.
  18. 18
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Hmm vygrcala som sa na chate za posteľ a keď sa na druhý deň pátralo, odkiaľ ide grckový smrad, zamlčala som to :'D
  19. 19
    Avantgarda

25 ročná žena

@plavam_zivotom a kamarát si pamätá? (: (:

no ja som nikdy nejak strašne nevyvádzala, najviac, čo si pamätám bolo, že som si sadla do vlaku a odviezla sa a ďalšie ráno som ani nevedela ako som sa ocitla v tom meste :D
  20. 20
    Papver

24 ročné dievča

i kissed a girl and i liked it
  21. 21
    Sapphyre

7 ročné dievča
    Hello darkness

Ogrcala som v podniku umývadlo cele WC a staré mesto cele :D inak neviem.. Veľa príhod mam ale extra trápne mi neprídu
  22. 22
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Snažil som sa ujebať asi tak 5 metrovú kanalizačnú rúru a ťahal ju bez mála 6 kilometrov po ceste medzi dvoma dedinami. Pamätám si, že bola dosť ťažká a ani neviem čo mi to napadlo. Ale pamätám si, že sa mi to zdalo ako dobrý nápad a na niečo som ju aj chcel. :D
  23. 23
    Zajko1211

28 ročný muž
    Banská Bystrica

@blackfog
    typická ľudská vlastnosť...
    niečo ujebeš, si rád, že sa ti to podarilo a druhý raz sa vitešuješ, že prídeš načo ti to bude dobré....
    :D
  24. 24
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

@zajko1211 Ale nakoniec som ju ani neujebal. :D Som ju nechal pohodenú pri ceste. :D
  25. 25
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Je toho tak veľa, že ťažko vybrať, ale vyhráva asi keď som sa preberala z odpadnutia na to, ako mi pichá sanitár ihlu do prsta urpotred zeme na metro stanici :D
  26. 26
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Uf toho je moc 0_0 vyberiem také milé .. išla som prvým vlakom domov, zaspala som v ňom, sprievodca ma zobudil pred mojou stanicou a ja som ho vyobjimala (hehe)
  27. 27
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Samozrejme som si nepamätala ako vyzeral a pár mesiacov mi bolo vo vlaku trápne (hehe)
  28. 28
    Pink

hrá sa, že má 0 rokov
    Krajina snov

Opila som sa iba raz v mojom živote, keď som mala osemnast rokov.
    Dogrcala som sa a ten môj na mňa daval pozor, vyčistil mi zuby a umyl tvar. :D

Tot vso z histórie najväčšieho zla, ktoré som spôsobila, keď som bola opitá.
    0:)
  29. 29
    Oiquell77

28 ročný muž

@olii jooooj vlaky :D sme sli takto partia z koncertu v TO a ja s kamosom sme sa oddelili a namiesto vlaku do nitry sme zaspali vo vlaku do leopoldova, nastastie nas este pred startom vykopol sprievodca, ktory potom za mnou asi tristo metrov utekal s mojim zabudnutym listkom :D
  30. 30
    Nerwous15

28 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Zareval som, ze "ten stlp je moj" a naparal som to tam.. este maju kdesi clanky o tom tie novinarske svine
  31. 31
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@oiquell77 (hehe) (hehe) vlakove klasiky :D
  32. 32
    Fukaj

8 ročný chlapec

Akoze je toho vela, nespocetne. No vela z nich ostalo v zabudnuti. Ale taka co si najviac pamatam, bola ze som za jeden prezurovany vikend (4 oslavy naraz) vypadol dva krat z iduceho auta. Raz to bolo pred tescom pri celkom malej rychlosti. A druhy krat ked som isiel domov a rovno pred bytovkou, samozrejme ma videla cela bytovka. Aspon si nevsimli ze v tom golfe bolo dalsich 8 ozratych ludi vratane vodica. :D
  33. 33
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

rozmyslam silno ale asi som nikdy nic hrozne nevyviedla, max tak trapne a aj to asi iba v mojej hlave :D

ale pamatna noc bola pred par rokmi v lete, ked sme s kamoskou povodne nevinne sli na happy hour bernarda 3+1 o 7 vecer, po zaverecnej zrazu liezli na zeriav v pristave, mocily si vlasy v dunaji a vlamali sa do opustenej lodky a potom nevim nic, iba ze je zrazu 6 rano a nastupujeme na hlavnej stanici do vlaku do rakuska. kde som si par minut pred jeho odchodom uvedomila ze na osmu musim byt v robote a nastastie z neho stihla vyskocit :D
  34. 34
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

a slovo "mocily" ratam do kategorie prveho odseku. vodku od dnes nepijem :D
  35. 35
    Lool141

25 ročný muž
    Medzi Jupiterom a Saturnom

prázdnu peňaženku
  36. 36
    Kalliopea

hrá sa, že má 2 roky

Velmi podobne ako @staphylococcus akurat, ze tych ludi pri mne bolo 7 a okrem skoly a crusha to boli aj ine rodinne problemy
  37. 38
    Kalliopea

hrá sa, že má 2 roky

A este dodam, ze ja osobne si nic nepamatam, ti ludia zial ano. To bol uplny strop.
  38. 39
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@kalliopea ja si naopak pamatam vsetko, z doby, kedy som bola pri vedomi. :D
  39. 40
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

nepijem
  40. 41
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Nič také hrozné som nespravila.. Akurát čo som na intráku robila striptíz či čo to bolo :D
    A raz som došla opitá k ex, ležala som na zemi vedľa postele a grcala do sáčku :-/ to bol celkom trapas pre mňa...