Fórum pridal Mielikki, 1. 5. 2019 21:20 do kategórie Umenie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akú najhoršiu vec ste vyviedli vašim vlasom?

0
Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
Pani lesa

cítim sa nejako inšpirovaná dnešným rozmachom fór
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Bebekex

26 ročná žena

peroxid :D
  2. 2
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

V 10 ma mne spolužiačky skúšali farby a tak som doniesla z domu fúkacie fixky a mala som nastriekané nnastriekané na modro a ružovo, veľmi dlho som to drhla doma :)
  3. 3
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Veľmi dávno som štikla vlasy po pás na vlasy po plecia. Podotýkam zdravé a nikdy nefarbené. Nemala som rozum asi vtedy :D
  4. 4
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

Ako mala som si ich zaplietla do takej gulatej kefy a mame sa ich nechcelo rozpletat lebo to veľmi ťažko išlo tak mi ten kusok odstrihla :D a ešte keď som si dala ofinu a musela som si ju potom každé ráno žehliť.
  5. 5
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

odfarbila na blond a zajebala do toho zelenu. Fakt moje vlasy sa tak lamali ze som mala kratky zostrih aj bez strihania :D a monodred kazde rano :D
  6. 6
    Majmarad

36 ročný ujo

Melír. Odvtedy nikdy viac žiadnu farbu
  7. 7
    Danerine

21 ročné dievča

Ked som mala cca 10, oholila som si spodnu cast ofiny ziletkou, lebo sa mi zdala prilis husta (hehe)
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

ale teda za seba

z guľatej kefy som vždy vlasy zachránila
    extrémne tupírovanie prežili tiež

ale v jednom období som si stiahla hennu tak, že som mala z toho podivné kuriatkovožlté-oranžové ombré a do toho si strihla ofinu, v ktorej som podľa očitých svedkov vyzerala ako Ďurinda, a to asi neprekoná nič :D
    na druhej strane, aspoň to ukončilo moje celoživotné úvahy o tom, ako by som vyzerala s ofinou :D
  9. 9
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Farbil som ako drak ale ukludnoval som ich maskou :D
  10. 10
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

a ešte som v jednom období bola iritovaná tými jemnými vláskami na krku
    tak som ich oholila
    a chvíľku to vyzeralo dobre, ale potom to začalo dorastať a dosť dlho som radšej nenosila cop :D
  11. 11
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Nechal som ich narásť až po zadok.
  12. 12
    Ludusinqa95

23 ročné dievča
    Welcome to my wonderland

zosvetľovač... za 7 dní z čiernej na blond, následne na hnedú, ryšavú, opäť blond a skončilo to ostrihaním úplne na kratučko.. už nebolo cesty späť...
  13. 13
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

A ešte aj keď som mala 12 vlasy po riť som dala ostrihať na hrniec, uff
  14. 14
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

dred na vrchu hlavy

peroxidový melír a následne zelený krepový papier, ktorý z toho nešiel vymyť pár mesiacov

a že som ich nechávala dlho bez strihania a boli dosť zničené
  15. 15
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

No ked som ich mal po lopatky tak som si ich urezal. Tak ako vo filmoch samuraj ked pride o cest. Som ich mal v copiku a dramaticky som si ich pred zrkadlom chytil a druhou rukou som rezal!
  16. 16
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

v 14tich som si dala červený šampón! uplna krava, dlho som sa toho nevedela zbavit, povodne som chcela ryšavú ale bála som sa farby a potom som na nu aj tak prešla :D teraz som už našťastie 2 roky od farby čistá
  17. 17
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Predĺženie v šupáckom salóne, keď som si dala doma tie predĺžene vlasy dole a videla som koľko mojich sa z toho zlomilo (:
  18. 18
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Ked som bola deviatacka a ficali Paramore tak som chcela cervene vlasy a dopadlo to tak ze som si v drogerii kupila najsilnejsiu zosvetlujucu farbu aku som nasla a drbla to len tak na celu hlavu :D cierna mi z toho zisla na rysavu a moje prirodzene vlasy na kuraciu zltu, no a doteraz nechapem jak je mozne ze to prezili bez ujmy

19. 19
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

@16 lol nie, ono to bolo vlastne v 16tich, sak v 14tich by ma rodičia zabili xDD
  20. 20
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

keď som mala 15, jebla som si na ne melír.. odvtedy niet cesty späť z tohto začarovaného kruhu farbenia :D
    (ale na moju obhajobu, at least posledný rok a pol používam na farbenie hennu, takže to nie je až také tragické :D)
  21. 21
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

keď som mala 12 asi, tak som zobrala moje dlhé vlasy vpredu (ako je ofina) a urobila chvost a odstrihla, takže asi polroka som mala iba vpredu ježka, a nosila som také tie hnusné čelenky látkové

a potom pred dvomi rokmi som si dala na vlasy L'Oréal bleach, ofc nerovnomerne a mala som flakate oranžové vlasy s odtieňmi do fialova (lebo som si na to dala vymyvatelnu farbu) :D
  22. 22
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Asi melir este kedysi davno
  23. 23
    Annyejnji

21 ročné dievča

keď som mala 6, nechali ma naši ostrihať nakrátko :( a za nič na svete mi teraz nevedia dorásť vlasy po zadok :( to bola asi najtragickejšia

a z toho, čo som vyviedla ja... farbila som si vlasy 2x za týždeň. Resp. prvá kaderníčka to tak posrala, že som s tým viac ako týždeň na hlave nevedela vydržať a dalasom to inde napraviť :D na druhú stranu :3 krajšiu farbu ako tú potom som jakživ nemala a našla som si svoj štýl :D
  24. 24
    Makaluzo

20 ročný chalan
    Bratislava

V 16 som si vyperoxidoval ofinu na bielo. Som nepoučitelný, keďže po maturite idem s celými vlasmi ( po lopatky) na bielo. :')
  25. 25
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Asi raz som ich neumyl týždeň. :D
  26. 26
    Limitles

7 ročný chlapec

Som dohola teraz
  27. 27
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nič také drastické som svojim vlasom nespravila, ale ešte stále ľutujem, ako som sa dala dobrovoľne ostrihať na chalana (hehe)
  28. 28
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Urobila som aj @3 ale povazovala som to za najlepsie rozhodnutie ever :D (respektive mne nezostali ani po plecia. je to skvely pocit).

A najhorsie co som urobila bolo vela, vela peroxidu a niekolkorocne samostrihanie vlasov.
  29. 29
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@skvrnka podľa mňa ak by si to nespravila vtedy, lákalo by ťa to doteraz

Takže ľutuj len to, že si ich nepredala :-D
  30. 30
    Niah

22 ročné dievča
    Dalaran

Odstrihla som si ofinu, lebo sa mi v škole smiali, ked sa mi vlnili vlasy
  31. 31
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ajaaaaj :D keď som si farbila na čiernu a druhá strana vždy iná..čo som sa zakaždým naodfarbovala..najmä keď som si išla čierno-bielu :D
    raz mi zhorela polovica vlasov z toho :D
  32. 32
    Sianagirl245

17 ročné dievča

Ja som si do nich naschvál dala žuvačku :D ale inak za mňa takéto katastrofy robila mama keď ma ako malé decko strihala na krátko lebo vraj som sa "nechcela česať" ..ujo ma dlho preto volal Ďuro :(