Fórum pridal Spacebound, 15. 8. 2019 17:46 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aký bol dôvod vasich rozchodov?

0
Spacebound

22 ročné dievča
Francúzsko

Ahojte. Preco ste sa rozišli a vašimi polovičkami alebo oni s vami? Aký bol ten hlavný dôvod že ste si povedali už bolo dosť?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

To radšej nenapíšem ale neprajem nikomu zažiť to, čo som zažil ja
  2. 2
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

oh god

asi jak @1
  3. 3
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Asi rozdielne očakávania a predstavy o ďalšom fungovaní a živote celkovo... ľudia sa menia.
  4. 4
    Lool141

23 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Keď som išiel srať nesplachoval som po sebe
  5. 5
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Ozvala sa mi bývalá, bavili sme sa vyše 10 rokov po rozchode o rozchode. Priznala, že časom pochopila, že jej vo vzťahoch zvyklo ísť len o obdiv jej osoby, a teda keď sa ho u mňa nasýtila, vymenila ma za iného, od koho sa jej ho mohlo dostávať viac :D

Iný raz to bolo totálne ochladnutie.
  6. 6
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Rozdielne očakávania od života
  7. 7
    Nello

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina zazrakov

To je roznorode ..

1. vztah - bol to dobry vztah, avsak po rokoch ked prislo na "lamanie chleba" a zacala sa formovat nasa spolocna buducnost, videli sme to velmi odlisne .. jej predstava bola mat xyz deti, byvat v mastali a zit z lasky .. bohuzial, kedze som nemal nic (rodinu, peniaze, poriadnu pracu, karieru, nic), tak to neslo .. zarabal som ledva 600eur a ona by zarobila asi tolko isto (vtedy bola este studentka dokonca). Ja som sa musel pohnut v praci a spravit si nejake meno, zarabat viac a potom som mohol vymyslat s domom. Zaroven ma dost odradzovala jej rodina, ktora mi neustale predhadzovala na oci aky som chudacik bez rodiny a podobne neustale, sice v dobrom mienene, ale ponizovanie.

2. vztah - po rozchode som pomerne rychlo padol do druheho vazneho vztahu, ten bol zas uplnym opakom, ona nechcela robit nic, len si uzivat zivot. Bolo to znesitelne a celkom fajn do chvile nez prislo zase na dolezite veci .. v spolocnej domacnosti nedokazala upratat ani riad po sebe (chap to tak, ze v posteli som nachadzal zvysky jedla, pod postelou plesnive taniere a podobne), upratovanie akehokolvek druhu neexistovalo, varenie tiez nie .. takze bol cely chod domacnosti len na mne .. ja som sice "zienka domaca", ale odtial-potial. K tomu zacala nezmyselne vyhadzovat peniaze kade-tade, nechapala ani zakladne veci, kazdy mesiac sme boli v totalnom minuse s peniazmi. Naburala 3 auta na totalku, inak bezne bolo u nej nieco ako: "Som hladna, sice mame doma xyz veci na jedenie, ale mam chut na rybie prsty za 0.90Eur, tak sadnem do auta a pojdem 50km do mesta si ich kupit." Vpodstate som z tohto vztahu odisiel s dlhom, ktory spravila ona a ja som to cele zobral na seba, pretoze prisla s tym, ze si chce brat hypoteku na byt. A kedze sme mali spolocny uver, tak by jej ju nedali, nevychadzal jej limit. Ochotne som celu pozicku zobral na seba a doprial jej s tym, ze budeme priatelia a co bolo bolo, nebudeme si jeden druhemu robit zle. Vydrzalo to asi mesiac, potom mi poslala sms s tym ako som jej znicil zivot a aky som hajzel. Uz su to skoro 4 roky a doteraz sa stale bavim s jej sestrou, dokonca s nou chodime na vylety, bavim sa aj s jej rodicmi, ale nie nejako aktivne.

Po tychto dvoch vztahoch boli take kratkodobe pokusy, jeden bol s prilis mladou babou (~18) co bolo proste peklo aj ked bola povahovo super a mal som ju rad, ale ten vek robil svoje. A potom este kratkodobejsie pokusy, ktore nestoja na spominanie.
  8. 8
    Bebekex

26 ročná žena

prvy x to bolo,ze som sa proste odlubila, fyzicky sa mi prestal pacit, aj mentalne sme sa od seba velmi velmi odlisovali,ine predstavy o zivote,vadila mi prehnana ziarlivost
    druhy x mi zas vadilo,ze som bola ako frajerka druhorada v jeho zivote a mal ma celkom na haku.cize opak tej chorobnej ziarlivosti z 1 :D opacne extremy

9. 10
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

Pre caste intenzivne niekoľkodňove hadanie sa pre strasne blbosti sposobene z velkej casti vnucovanim jeho predstav o dokonalosti.

Ale on by to isto napisal inak :D
  10. 11
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí

Vzdy som bol ten chuj takze asi lebo som chuj
  11. 12
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

prvy bol ze sa brutalne odomna odstrihol,mala vtedy velmi velmi zle obodbie :/ a sukal inu a druhy "rozchod" bol ze sme boli len kamosi defacto a nebrala som ho . ako vhodneho partnera pre mna a nemalo to zmysel :)
  12. 13
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

1. - už ani presne neviem..boli sme mladí..a asi zavážilo to, že som bola dosť žiarlivá :D
    2. - vrátil sa k drogám a mal potrebu riešiť iné baby a hlavne klamal. veľa.
    3. - často na mňa kašľal. sľuboval veci, ktoré nesplnil a následne ma ignoroval
    4. - akosi sa nezžil s tým, že mám dieťa..
    5. - boli sme rozdielni, nepatrili sme k sebe
    6. - toto nezvyknem ani počítať tak celkom :D ale predsa... nerozumeli sme si veľmi. V ničom :D ..Bol síce milý, ale chýbalo tomu niečo viac
  13. 14
    Wewo

26 ročný muž

@nello wau, zaujímavé čítanie! :-o a ešte som ťa tu nevidel!
  14. 15
    Wewo

26 ročný muž

Skúsim sa o tomto rozpísať zajtra z kompu, nechce sa mi z mobilu...

A už teraz viem že to bude veľmi ťažké skompilovať, lebo to vôbec neboli jednodnoznačné ani jednoduché dôvody...
  15. 16
    Kerrang

26 ročný muž

Ťažko aj rozoberať ten môj krátky románik.. ...sklamaný, nič len sklamaný..
  16. 17
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Neviem, opytaj sa mojich byvalych :D
  17. 18
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Rozdielne predstavy o budúcnosti ;)
  18. 19
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

zaujímavé je, že keď sa človek opýta takéto otázky, vždy je odpoveď že si buď nerozumeli alebo chybu spravil ten druhý a v žiadnom prípade, že to dosral sám :D
  19. 20
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

Prvy stale neskoncil, dali sme si pauzu, aby sme mohli trtkat inych ludi

Druhy skoncil, chvalabohu :D to bolo velky spatny
  20. 21
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

Prvá mi povedala že keď sa s ňou budem chcieť rozísť tak nech jej pošlem SMS. Na druhý deň som to spravil. Druhá, tam som to celé posral ja na plnej čiare, to som bol dosť debil. A to je asi jediný vzťah v živote ktorého je mi úprimne lúto, ako to skončilo. :( Tretí vzťah skončil kvôli stereotypu, oboch to prestávalo baviť, tak som to ukončil. Posledný štvrtý vzťah absolútne netuším, proste prestala komunikovať a o 4 mesiace keď sa ozvala tak mi len povedala že to bolo celé jej chyba, že za to môžem aj ja. Čo je dosť možné lebo som aký som ale doteraz neviem čo sa stalo.
  21. 22
    Saddath

28 ročná žena

Vzdy to boli rozdiel e nazory na nasu spolocnu buducnost. Plus nevyvazenost emocii, bud som davala viac ja alebo ten chlap. Niekedy som to zistila hned a s jedinym vaznym frajer om mi to trvalo dost dlho, jasne vidiet, ze aha ved my mame uplne ine predstavy. Sice sa lubi me jak kone, ale toto ne pojde... Ale nasledne ponaucenie sa a teraz po par rande, alebo aj jednom to proste vidim...
  22. 23
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Lebo sme proste nechceli byť spolu.

...ale stále verím, že jedného dňa sa vrátia... všetky... viem to
  23. 24
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

@nello ja viem, kto si! :S
  24. 25
    Nello

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina zazrakov

@quattroformaggi a sakra ..
  25. 26
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

@nello si hovorím reku tieto stories som už od niekoho počula! :D si mi o tom rozprával, keď sme boli na kaviške a kolašiku :)
  26. 27
    Nello

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina zazrakov

@quattroformaggi ach jo, som sa prezradil ..
  27. 28
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@nello ja viem kto si, aj keď som tie stories nepočula :D
  28. 29
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ona odišla študovať do ďalekej diaľavy a ja som ostal doma. A v tej diaľave ma podviedla. :D
  29. 30
    Terezak

18 ročné dievča
    Nitra

Sice to netrvalo dlho, no city boli silne a sex este lepsi. Je steward, takze to bolo tazke sklbit...
  30. 32
    Screamose

hrá sa, že má 0 rokov

Nechceli anal :(
  31. 33
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

@nello ja neviem kto si, ale tie pribehy su super :D
  32. 34
    Padlyanjel

24 ročné dievča
    z Xibalby

Tak kedze som realne presla len jednym rozchodpm (neratam kratke znamosti) tak pretoze sme planovali byvat spolu ale miesto toho si prerobil svoju detsku izbu u rodicov od novdj ppdlahy, radiator, malovka, luster, nabytok... tak mi bolo jasne ze od mamicky len tak lahko neodide a nebavilo ma ani nonstop dochadzat 80km a vzdy iba ja k nim nikdy naopak... a tak sa to pomaly zacalo cele rucat ze mi prislo ze sme skor kamarati uz ako partneri... (?) A s terajsim sme sa uz rozchadzali milionkrat ale nedame si pokoj (hehe)