Fórum pridal Padlyanjel, 13. 11. 2017 01:04 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aký je zmysel vášho života?

0
Padlyanjel

23 ročné dievča
z Xibalby

Premýšlali ste niekedy nad tým, prečo ste tu? Prečo je toto všetko? Či je to len náhoda, alebo to má nejaký význam? Či máte zmysel života, a ak áno, aký to teda je? A ste k nemu blízko, alebo sa od neho úplne odklánate? Ste si vedomí, že...
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Melancholik

  26 ročný muž

  zmysel mojho zivota je citit sa dobre, venovat sa veciam ktore ma zaujimaju a bavia ma a obklopovat sa ludmi ktorych mam rad a maju radi mna
 2. 2
  Torpedo08

  27 ročný muž
  kOkOtOvO

  asi to nejak prezit kym neumrem nic ine
 3. 3
  Obsession

  hrá sa, že má 1 rok
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  Spat a napapat ( aa to sa dokonca aj rymuje )
 4. 4
  James98

  30 ročný muž
  Bratislava

  Snapchat, FB, Insta (stories)...
 5. 5
  Wistingher

  21 ročný chalan
  Bratislava

  že niekedy... si vtipná. Keby len zmyslom života ale celého kolosu skutočnosti a len snaha predstaviť si všetky pohyby vesmíru, Zeme, mesiaca, Slnka ako taký virtuálny model vesmíru je dosť hardcore. K zmyslu života sa nedopracuješ, pretože ten si každý určuje sám, keďže nás nikto nekontroluje, neutlačuje(našťastie), ak to práve nie my sami ľudia samozrejme... Skôr možnosti vzniku života, možnosti kontaktu s mimozemšťanmi, možnosti pochopenia celého toho... a len uvedomenie si aká je Zem maličká, a ako dobre je chránená Mesiacom a v ideálnej vzdialenosti od Slnka, značí že máme veľké šťastie. Zároveň nemáme šancu ísť na inú planétu, preto je veľmi nevhodné Zem tak ničiť ako to robia najväčšie firmy, ktoré pochopiteľne uprednostňujú peniaze pred nejakou "ochranou prírody". Neuvedomujú si nejaké globálne problémy a že majú omnoho väčšiu prioritu ako nejaké platidlo. ... Málo ľudí sa pozrie večer hore, ak vôbec vidia z balkóna oblohu, a okrem 3 sekundového pohľadu a zbadania hviezd si uvedomí že to sú iné vesmírne telesá a že"padajúce hviezdy" sú ateroidy, z ktorých kedykoľvek môže prísť väčší a skončiť a spustiť reset planéte Zem, ak by to ešte stihla kým by sa Slnko nezväčšilo natoľko, že by to tu bolo neznesiteľné a nevhodné pre život. Alebo tiež, príliš chladno.
 6. 6
  Marcello1111

  30 ročný muž

  pre toho, kto verí, že ho stvoril Boh, je to jasné...
  žiť vo viere, láske a kráčať po tŕnistej ceste k nesmrteľnosti...
  :)
 7. 7
  Mobscene_69

  24 ročné dievča
  Smultronställe

  Som tu, lebo rodičia chceli dieťa, ale mrzí ma, že akurát ja som bola víťazná spermia.. Rodičia by si zaslúžili lepšie dieťa ako som ja.. Ale ktovie, raz si možno uvedomím, čo bolo mojim poslaním na tejto planétke (letim)
 8. 8
  Lukaso121

  27 ročný muž
  Nitra

  @marcello1111 skoda ze nevie o tom 7 miliard ludi
 9. 9
  Wewo

  25 ročný muž

  zmysel zivota je najst ho
 10. 10
  Paria333

  26 ročný muž

  zmysel života je robiť to čo ta baví a napĺňa, ked ráno vstaneš aby si si nehovoril a nepýtal sa či je toto to ako chceš žiť.

  a vekom sa to mení, teraz je to premna šport, hory nejake investície, cestovanie a hlavne cítit sa fajn. Další rok bude asi podobný budem sa venovať hlavne sám sebe a dúfajme že sa dotoho pritrafí nejaká slečna čo bude mať podobné zmýšlanie ako ja.

  a pak postavím ten zrub pri tej hore :) A bude sa rodina venovať rodine a neriešiť prijebané problémy spoločnosti.
 11. 11
  Xy12345

  24 ročný chalan
  Pri NR

  Môj Zmysel je robiť to čo má napĺňa a robí šťastným a to čo robí šťastným ľudí na ktorých mi záleží, ktorý mi niesu cudzí.
 12. 12
  Marcello1111

  30 ročný muž

  @lukaso121
  ale vie, teraz už aj ty honimirko...
  :D