Fórum pridal Clarise, 9. 1. 2017 20:38 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aký kraj taký mrav

0
Clarise

17 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Barskyy

tvári sa, že má -100 roky
    Brno

*Trnafský je správne
  2. 3
    Clarise

17 ročné dievča

Je tu veľa ľudí tak by ma zaujímalo s ktorého regióna asi najviac ľudí?
  3. 4
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Využijem príležitosť, aby som použil slovo Blava.
    BLAVA BLAVA BLAVA BLAVA BLAVA
  4. 5
    Clarise

17 ročné dievča

@ps102
    Hlasovať nebudeš?
  5. 7
    Google123

16 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

Východniari evryver!!!!
  6. 8
    Sypomka

7 ročné dievča
    Nezijem, prezivam

Presovsky vedieee !!! :cmuk:
  7. 9
    Boolean

21 ročný chalan
    Hawaii

@3 lol mala si povedať že mam hlasovať za možnosť v ktorom regione byvam :D
  8. 10
    Clarise

17 ročné dievča

@sypomka
    Iba o jednu osobu.Ale jedna osoba dala BLAVA takže aj to sa počíta (hehe)
  9. 11
    Clarise

17 ročné dievča

@boolean
    V ktorom by to bolo?
  10. 12
    Newcomer

24 ročné dievča
    Sodoma

pripisem nieco o najhorsich slovenskych mravoch - mam kamosov z celeho Slovenska, a tak arogantnych a konfiktnych ludi, akych som stretol zo Zilinskeho kraja (prdele ako Orava a Kysuce), som nestretol snad ani v Bratislave (kde urcite su, ale sa zriedia sa s ostanymi), zato najsrdecnejsich ludi, co poznam su z vychodu, a ani to nie su najvacsi alkoholici...preco potom vsetci hejtuju ten vychod?
  11. 13
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@newcomer :D ja som stretol toľko neprajníkov z východu, že až :D
  12. 14
    Violinkenneth

22 ročný chalan
    podľa toho kde sa zobudím

Ja neviem, prehadzujú si nás... :D
  13. 15
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Ono to je takee no patrim sice pod BA kraj ale k BA nemam nejak ziadny vztah som hlavne zahorak ked uz ide o nejaky taky lokalpatriotizmus :) ale zas priamo moju dedinu rad nemam taakze tak je to cele divne :D
  14. 16
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@newcomer @Dumbledore klasika toto proste podla par ludi sudit cely kraj :D este pochopim ked clovek odsudi dedinu v ktorej je velmi vela kktov ako v tej nasej napriklad aj ked samozrejme aj tu sa najdu aj nekokoti :D no ale cely kraj sudit podla par ludi to nee ;)
  15. 17
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@torpedo08 A kto tu koho súdi? Ja som napísal, že som stretol na východe veľa neprajníkov. Nikoho tu nesúdim, len opisujem skutočnosť.
  16. 18
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@dumbledore sak ok no skor newcomer sudi ale ty si mu na to odpisal tak sa mi nejak hodilo tagnut aj teba :D
  17. 19
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Ale niesom nejaký lokalpatriot, je to tu o kkte. Neviem kto zas tu volil smeráka za primátora.
  18. 20
    Newcomer

24 ročné dievča
    Sodoma

@dumbledore to preto, lebo si sa k nich choval ako kkt :D ale vazne, v mojej vzorke ludi boli vychodniari z Kosic a Presova este v pohode, neviem, aki su vychodniari z ich malickych dedin, lebo tych arogantnych kkt z Oravy a Kysuc, co som postretaval, to vsetko boli vymasteni vymachorvanicdedincania a lazovcania, ktori su majstri sveta, lebo dosli do Prahy :D
  19. 21
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@newcomer Nie, správal som sa normálne. Keď videli, že som prišiel zo západu a so vzdelaním a schopnosťou vybavovať veci s kompetentnými ľuďmi na škole (lebo o škole píšem), tak hneď som videl tie pohŕdavé pohľady, že no aký som frajer a podobne. Potom mi ani neposlali poznámky, keď som ich poprosil a nakoniec oni nespravili zápočet a ja hej, tak sa ukázalo, kto je debilko. Samozrejme nie všetci, ale je ich dosť.