Fórum pridal Kerrang, 27. 1. 2020 21:11 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aký máte názor a pocity z ľudí, ktorím sa ešte nepodarilo poriadne zaľúbiť a mať vzťah po presiahnutí veku 25+?

0
Kerrang

28 ročný muž

Vnímate ich pohŕdavo, vysmievate sa im? ...čo si na nich ceníte, a čo naopak považujete za negatívum? ...vedeli by ste si s niekým takým predstaviť vzťah, ak sa povedzme ani nebozkával? ...neprekážalo by Vám to?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

je mi ich úprimne ľúto
  2. 2
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Tam podľa mňa bude dáka psychická porucha... lebo do 25ťky nič nevyskúšať, to mi príde veľmi weird. Tam už bude nejaká buď hormonálna alebo psychická porucha a možno aj mix. Nesúdim nikoho, len odporúčam odborníka.
  3. 3
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

Je mi ich ľúto a sám sa tam blížim :-/
  4. 4
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

mne sa nepodarilo a ani nechcem. nejsom romanticky a vztahy nejsu pre mna
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

Mam pici :D mala som jeden dlhsi vztah a nemalo to pre moj zivot ziaden prinos. Az najdem cloveka, pri ktorom si poviem, ze blizsi vztah s nim bude pre mna nejak vyhodny alebo prijemny, tak tomu dam sancu, ale mam uplne pici, ci to bude v priebehu nasledujucich 2 rokov alebo nie.
    Ale vlastne by to bolo fajn. Mal by mi kto strazit macku.
  6. 6
    Rothschild

28 ročný muž

robit si o niekom nejaky nazor na zaklade tohto kriteria ? naozaj ?
  7. 7
    Kerrang

28 ročný muž

@vinx môže byť niekto aj hanblivý v kombinácii s introvertom, čo teda nie je zrovna výhra.. (?) ...výzorovo však môže byť v poriadku, aj celkom fajn pokec a humor môže mať ...každý je nejaký, ale ide o to skôr, či si myslíš, že láska je pre každého súdená? ...lebo ja neviem, aj keď nehovorím, že som sa nebozkával a ani neobjal babu.. ...neviem no.. :-/
  8. 8
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@kerrang Tak pracujem na svojom sebavedomí a nevyplakávam tu na internetovom fóre, aby ma všetci ľutovali krista. Na toto fakt nemám náladu ani energiu.
  9. 9
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

A čo ja viem, mám viacerých kamarátov, ktorým už tiahne na 40 a nikoho nemajú... whateva
  10. 10
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@tralalibang ale nikdy ani nemali? Pokiaľ je človek sám v 40tke ok.. Ale pokiaľ nemal ani nejaký intímny kontakt... No neviem, je to ok? Asi nebude úplne v poriadku, či? Ale to nie je výsmech, ja sa normálne pýtam.
  11. 11
    Void

hrá sa, že má 0 rokov

Čo ja viem, nemyslím si o nich nič a prajem im vela lásky a šťastných vzťahov do budúcna?
  12. 12
    Kerrang

28 ročný muž

@vinx ja som sa len pýtal na subjektívny názor odhliadnúc od zakladateľa fóra ...nevyplakávam, nejako verím, no iba ma to zaujímalo, lebo neviem v tomto odhliadnúť názory ľudí
  13. 13
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

https://ih0.redbubble.net/image.688145686.8419/flat,1000x1000,075,f.u1.jpg
  14. 14
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Tak o sebe si myslim ze som velmi podivny magor (retard) a o inych neviem co si mysliet no ale jasne najnormalnejsie to neni u nikoho kto nieco take skusit chcel a do takeho veku sa mu to stale nepodarilo
  15. 15
    Kerrang

28 ročný muž

@torpedo08 Náhodou si celkom fajn, aj keď sme sa naživo nevideli ešte :smile:
  16. 17
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Takym hadzem mince do kelimka na ulici
  17. 18
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

nuz vzhladom na vztahy (ci dokonca manzelstva) ludi do 25 rokov, co som mal tu cest nejako sledovat, mi pride, ze byt single je ta lepsia moznost :D bezne som v kontakte s presne 0 ludmi, co maju vztah, ktory ma sancu byt spokojny a funkcny (alebo sa aspon nedostat do stadia nocnej mory) aj povedzme o 5 rokov. a poznam sa (hoc sa pravidelne nebavim) tusim s dvoma takymi parmi, ak som teda na nikoho nezabudol.

cize hej, dobry vztah > byt single >> zly vztah. a kedy clovek natrafi na dobry vztah, well, to od veku az tak nezavisi.
  18. 19
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Nijaký, proste asi nestretli niekoho, kto by bol tak podobne "prijebany" ako su oni/y (hehe)
  19. 20
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Je mi to úplne jedno :S
  20. 21
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Neutrálny názor .. :D
  21. 23
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

Nikoho to podľa mňa nejako špeciálne nezaujíma, jedine ak ľudí v tvojom okolí, ktorí majú málo vlastných problémov. Avšak obzvlášť nepríjemná môže byť pre takéhoto jedinca rodinná oslava, s tým treba počítať. A inak.. aj nevydarený/zlý vzťah je dobrá skúsenosť.
  22. 24
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

O druhých si na základe tohto nič nemyslím, neposudzujem ich podľa tohto, no a o sebe, kedže patrím do tejto kategorie si myslím presne to isté čo aj @14
  23. 25
    Livre

20 ročné dievča

Ja osobne potrebujem pri sebe skusenejsieho, ale nevidim na tom nic zle, je to v poriadku........ :)
  24. 26
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Fúúha myslel som že som to pridal ja :D
  25. 27
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@wistingher ja tiez :D
  26. 28
    Kerrang

28 ročný muž

@thinkaboutjustice tak prečo si potom takým chcel hádzať mince do kelímka? (hehe) ...hádzal by si im, keby si sa mal lepšie ako oni, či? (bird)
  27. 29
    Tomtoylc

28 ročný muž

ja som mal nedávno 28 rokov a tiež som nemal vzťah ... nie som vadný, ani psychicky chorý
    ... mal som nejake veci čo ma trápili a ktoré bolo treba vyriešiť ... podarilo sa mi až minulý rok

ale k veci ... ja na tom nevidim nič zlé, nikoho nesúdim ... všetko ma svoje dôvody
    a keď je človek v pohode nič ho netrapi tak nevidím problém byť singl aj v 30tke
    to je na každom ako sa naloží so životom
  28. 30
    Wewo

26 ročný muž

"Vnímate ich pohŕdavo, vysmievate sa im?"

Celkovo nezvyknem pohŕdať a vysmievať sa ľuďom, jedna výnimka je asi vtedy keď si za svoj stav môžu sami, nemajú vôľu to zmeniť a iba sa ľutujú.
  29. 31
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@kerrang nejako to nechapem, ved tak to aj bolo myslene :D
  30. 32
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Zle sa na to pozeráš.
  31. 33
    Velagranka

23 ročné dievča

Je to v pohode, je to dokonca oveľa bežnejšie ako v dávnejšej minulosti, povedala by som.
  32. 34
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@8 Tak to nekomentuj ty kokot
  33. 35
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Tie hlavné osoby, ktoré sa tu prezentujú týmto výrokom sa "Vnímate ich pohŕdavo, vysmievate sa im?" Samozrejme neozvali.

Lebo celkom mi bije do očí ten kontrast z toho, aké reakcie na túto tému chodia a ako to v tomto fóre vyzerá, že uh uh všetci sú zrazu za chrumkavých.

Tvl faloš jak hovado. 8-)
  34. 36
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

úplne normálne, len si to netreba pripúšťať a opúšťať sa, potom je väčšia pravdepodobnosť nájdenia si niekoho, som na tom podobne a nikto by to nepovedal, nie som utiahnutá, starám sa o seba, mám rada deti a pod., takisto väčšina ľudí 25+ je úplne normálnych a je to lepšie ako mať tých skúseností priveľa
  35. 37
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Nepohŕdam nimi, ale myslím si že nejaký dôvod za tým je a keby som sa o takého človeka zaujímala, tak by som si na to dala pozor.
  36. 38
    Kerrang

28 ročný muž

@samtord Hlavne, že ty si ten "spasiteľ" a dokonalý sa obúvať takto do druhých ľudí.. ;)
  37. 39
    Kerrang

28 ročný muž

A ktorých navyše ani nepoznáš
  38. 40
    Kerrang

28 ročný muž

@lenuska175 v čom pozor? ...môže byť neverný, ak nemal vzťah a keď sám túži po láske? ...však taký neberie babu aspoň ako samozrejmosť, možno aj má taký babu oveľa radšej, keďže je pre neho "cenná" istým spôsobom
  39. 41
    Kerrang

28 ročný muž

"Istým spôsobom" som však nemyslel na sex, lebo to si môže niekto aj tak vysvetliť.. ...ale myslel som tak, že vo vzťahu si ju váži aj možno viac ako ten čo mal pár vzťahov
  40. 42
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

@kerrang

pozor v tom zmysle, že by som sa snažila zistiť prečo to tak je. ľudia v mojom okolí ktorí majú 25 plus a nemali nikdy žiadny vzťah a ani nikomu nedali pusu - u nich vidím, prečo to tak je

a ku komentárom vyššie, wtf? prečo si myslíš že ten, ktorý mal vzťahov viac ako niekto kto nemal žiadny, si môže menej vážiť babu? prečo by ju mal brať ako samozrejmosť? toto je presne to, s čím sa u chalanov ktorých spomíname stretávam - sebaľútosť, vyhováranie sa, kladenie sa do lepšej pozície ako niekto, kto vzťahy mal

41. 43
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

nechem ale vyznieť ako nejaká bitch - mne je to úprimne ľúto, aj kamošov ktorých mám o a vždy keď s nimi som sa snažím o tom s nimi rozprávať a poradiť im :)

neodsudzujem ľudí, ktorí sú v takej situácii, ale takých, ktorí sa prehnane ľutujú a obviňujú všetkých ostatných okrem seba - takí mi lezú na nervy
  42. 44
    Kerrang

28 ročný muž

@lenuska175 netreba moralizovať ...vysvetlenie môže byť často jednoduché a ľahko vysvetliteľné, a nemusí byť hneď ten dotyčný "na hlavu" ako to tu jeden nemenovaný podotkol.. ...nemám rád takýchto ľudí čo hodnotia ľudí len nejakého "priemeru" ...treba sa na to pozerať aj z tej ľudskej stránky ...ten človek môže byť šikovný, rozumný, často aj zhovorčivý, dokonca aj ľudia s ním celkom radi pokecajú, len teda je teda hanblivejší, menej sebavedomý a trošku uzavretejší ...nemusí to hneď znamenať chybu ani fyzickú, psychickú chorobu a môže navonok pôsobiť a ľudia mu hovoria, že mal vzťah, dokonca možno aj manželku ...(ako mne napr. tú manželku) (hehe) ... každopádne, bol by som rád, keby to takto aj baby (aspoň väčšina) vnímala..
  43. 45
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

@kerrang nie, nie, nie, zle sme sa pochopili, pod pojmom rovnako prijebany som myslel, že nestretli nikoho z rovnakého cesta, alebo že nestretli spriaznenú dušu, atď atď atď (hehe) (hehe)
  44. 46
    Kerrang

28 ročný muž

*z ...a netreba zabúdať aj na fakt ako ľahko sa väčšine báb nájde vzťah, keď "to" nemusí byť na nich, a nemusia byť tými "inicionátormi".. ...aj toto tak treba vnímať z toho ženského hľadiska si myslím ...a tiež nevravím, že každý "takýto" pusu nedal ...každý to má iné trošku, len teda majú spoločné to jediné, že nenašli ešte vzťah, nezažili ho
  45. 47
    Kerrang

28 ročný muž

@lenuska175 záleží aj od človeka ...neviem, ale skôr podľa mňa taký čo mal viac vzťahov, viac prestriedal žien môže mať podľa mňa skôr tendenciu podviesť ženu, keďže sa mu asi ľahšie hľadala baba, má zdravé sebavedomie, môže mať takú o ktorú bude mať záujem a skôr mu "padne k nohám" ...proste ten dlhodobo nezadaný je veľmi rád, že má len ju a žiadnu inú ...môže ju podviesť, zato ten nezadaný "česť výnimkám" si ju môže o to viac vážiť, že ju má a je s ním, zostala s ním ...neviem, oprav ma, ak s mojim argumentom pochybuješ, ale tak to ja vnímam ...baby chcú zažiť dobrodružstvo, toto je fakt, pre takýchto "nezadaných" aj smutný fakt, lebo možno to nemajú vo svojom charaktere a osobnosti
  46. 48
    Kerrang

28 ročný muž

@lenuska175 tu nejde o sebaľútosť, to vôbec nie, no všimni si, akí podvádzajú ženy ... česť výnimkám, ak je to dobrý človek, má charakter, nechce babe zle a nestratáva sa s nejakými cudzími babami a nedopisuje si "inkognito poza je chrbát" s inými babami
    ...ja sám by som zoznamky zrušil, keby som našiel tú pravú, ktorá by mi vo všetkom či už vnútornom alebo vonkajšom vyhovovala
  47. 49
    Kerrang

28 ročný muž

@samtord tak to nabudúce napíš aspoň normálne a nie hentak.. :S
  48. 50
    Kerrang

28 ročný muž

@lenuska175 vieš, nie každý aj potrebuje okolo seba široký okruh ľudí, aby si mohol niečo dokázať, žil veľmi nekľudným životom, chodil sa s nimi len ustavične spíjať a jediné čo by poznal by boli bary a diskotéky.. ...niektorí nepotrebujú byť ako "dnešná" mládež, kdežto aj tam česť výnimkám ...mne stačí menšia hrstka inteligentných ľudí, čo ma vie pochopiť, je so mnou a "stoja" pri mne ...avšak takí sa viac než ťažko hľadajú, nehovoriac o niektorých babách, ktoré sú vnímaním takýchto ľudí zle "nastavené"
  49. 51
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

@kerrang ok, je to tvoj nazor, neberiem ti ho a prajem vela stastia
  50. 52
    Tarassaco

14 ročný chalan
    RA 22h 02m 52.2s | Dec -13° 00' 19.3"

Je mi to jedno, záleží na konkrétnom človeku. Rovnako ale ani nepohŕdam niekým, kto už mal veľa partnerov, ani si nemyslím, že je kvôli tomu lepší alebo horší človek.

Áno, na jednej strane je sympatické, ak je človek rozvážny a nehrnie sa do vzťahu bezhlavo (čiže pravdepodobne nemal veľa partnerov), no ak jeho jediná kvalita, ktorú mi dokáže ponúknuť a na ktorej si zakladá, je, že predo mnou nemal veľa dievčat a som teda pre neho "cennejšia" a "s menšou pravdepodobnosťou ma podvedie", tak to nemá význam.

@vinx @10 nie každý človek potrebuje k šťastiu vzťah a intímny kontakt. Myslím, že sa tomu, hlavne intimite, prikladá väčšia dôležitosť, než akú v skutočnosti má.
  51. 53
    Miro777

29 ročný muž

@Lenka175 mna by zaujimalo ze co konkretne na tych ludoch vidis ze preco to tak je, lebo jedine co mna pri takejto teme napadne je ze ked je dakto nejaky ultra veriaci alebo sa lutuje a je zufaly, no inak neviem. Ja mam 2 takych byvalych kolegov a keby mi to sami nepovedia tak to na nich nejako nevypozorujem lebo nespadali ani do jednej z tych kategorii :D
  52. 54
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

@kerrang Nehnevaj sa, ale rozprávať a až mudrovať o nevere a pod., keď si dosiaľ nemal žiadny vzťah.. To je akoby si v živote neupiekol koláč, ale už teraz vieš, že sa bude tvojej cukrárni dariť.. Aj tá tvoja teória.. Že úcta k aktuálnej partnerke sa u muža priamoúmerne znižuje počtom predošlých žien v jeho živote? Držím ti palce, ale takéto veci si nechaj nabudúce radšej pre seba. Je to chujovina.
  53. 55
    Majky538

25 ročný muž

Nepodarilo.. mozno nechcu. Nevidim v dnesnej dobe na tom nic zle, nech je niekto aj do 30-40 single ked je s tym ok, zato ze dalsich xxx ludi ma vztah.

Keby nie su internety, o kolko % viac vztahov do 25 by bolo ?
  54. 56
    Barky

hrá sa, že má 1 rok
    Tomb of the Mutilated

@5 neplakala si ty v blogu o 2019, že si sa nestastne zalubila? Rychly chcek ano ty. Toto je presne ten typ komentu od žien čo ich majú v piči muži
  55. 57
    Nicmanenapada

29 ročný muž

Žiadny, nehodnotil by som ich len na základe tejto jednej skutočnosti.
  56. 58
    Kerrang

28 ročný muž

@majky538 ale ja som práveže otvorený babe a novému vzťahu ...len teda neviem, nenašiel som takú babu čo by som jej ja sedel, ona mne atď. ...a ja som introvert, to len podčiarkuje prečo nemám babu, aj keď výzorovo som ževraj v pohode ..
  57. 59
    Alenn

22 ročné dievča
    Tvrdošín

@vinx ja poznám xy ľudí, ktorí majú medzi 30 a 40 rokom života a nemajú a pokiaľ viem ani nemali nikoho. A sú úplne psychicky v pohode a riadny parádnici
  58. 60
    Kerrang

28 ročný muž

@alenn Tak sama vidíš :smile: ...ani tí čo boli nezadaní a neviažu sa na každú prvú sukňu čo stretnú môžu byť aj zhovorčivý, v pohode, rozumne mysliaci a relatívne fešáci :smile: ...avšak ja sa umelo nesnažím si posúvať vekovú hranicu kedy sa zadám ...keby som našiel "pravú", tak pokojne aj keby v 19-tich by sa mi našla a nebol by som proti :smile: