Fórum pridal Condition, 9. 9. 2017 21:46 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aký si mal deň ?

0
Condition

23 ročný chalan
Žilina

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Pracovný, ale veselo bolo, lebo som mala celkom dosť zaujímavých komunikatívnych zákazníkov :D
  2. 2
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Taky obyc ani zly ani vyborny
  3. 3
    Hagelslag

23 ročný chalan

Skvelý :)
  4. 4
    Feelagain

20 ročné dievča
    Brno

dobry, lebo do tretej som myslela, ze budem rovnake hovno ako som kazdy den, a potom som dala prat, bola plavat, nakupila som si, urobila si super obed, dorobila jeden projekt a teraz mozem ist v klude spat, lebo som vsetko urobila :D
  5. 5
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Super, po 3 mesiacoch som bol zase s priatelkou.
  6. 6
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Nič zaujímavé sa nedeje 95% prežitých dní v roku.
  7. 7
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Super!
    Bola som na jarmoku v rodnom meste Trnava, mala som kačku s lokšami na obed, prekonala som sa a išla som na kolotoč na ktorý som sa 2 roky predtým neodvážila a bola som aj s rodinou, aj s frajerom a celé to bolo akési fajn dnes :)
  8. 8
    Jesusmariajozefee

25 ročný muž
    voda rajec

Krásny, pretože som krásny, Haha. Pretože mám pred sebou celý život nemožných vecí kt.sú možné. :-D
  9. 9
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@darkestangel Tak to sa tak často nevidí :D Ja sa snažím byť pozitívny keď niekam idem niečo riešiť :D A rád komunikujem :D potom sa usmievam vonka ako šialený a všetci na mna pozeraju divne :D
    @Feelagain pocit dokončenej práce je veru na nezaplatenie :)
    @Tommyhot a stačí vám to ? je to dost tazke ked takto clovek dlho nevidí sa z osobou ktoru ma rad :)
    @Plavam_zivotom Kačka s lokšami :OO tak to si musím dať tieto vianoce ! :D Už dlho nebola to je najvýbornejšie jedlo :)
  10. 10
    Georg21

10 ročný chlapec
    Bet lechem

Športový, pretekársky, zakončený stretnutím s priateľmi...
    A ty?
  11. 11
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Hodne som zapasila so sebou, lebo je mi fyzicky priserne posledne dni + volny den je proste anxiety town a nezvladam sa moc.
    Ale potlacila som sa, ako sa dalo, bola som cvicit, na nakup, varila som, prala som, upratala cely byt a umyla som si aj vlasy. A teraz idem citat :)
  12. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

No dalo sa to prezit nemal som 90% z dna depresivne stavy ako obvykle mavam takze tak
  13. 13
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@jesusmariajozefee tebe sa machruje v Chorvátsku :D :D
  14. 14
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

Srandovný. Veľmi srandovný 0:)
    @narazuvzdornaa Joj, pred pár dňami si mala status, ako je v poslednej dobe všetko úžasné a už dlho ti nebolo zle :(
  15. 15
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

tak neviem či doslova krásny, ale kamarat s ktorým sa stretavam raz za rok mi nasačkoval do bytu dve mladé slečny a pili sme vodku s džusom a potom sme sa išli prejsť pri vodu , bolo to celkom fajn ..
  16. 16
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

@antifunebracka eh, sorry?:D
    Bolela ma hlava 24 hodin denne od utorka zatial vkuse no
  17. 17
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

Kreatívny deň pretože som vyhrala sama nad sebou :)
  18. 18
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Preco chyba moznost "na kokot" ?
  19. 19
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@georg21 spätne môžem povedať že bol dobrý :)
  20. 20
    Annyejnji

19 ročné dievča

Prežila som ho, aj keď poslednú hodinu v škole som už nebola duchom prítomná a po prijdení domov som ľahla a spala... +- doteraz :D
  21. 21
    Xlilix

24 ročné dievča
    Banská Štiavnica

Ráno som vstala a povedala si ,dnes mi nikto a nič nepokazí dobrú náladu .Nejako som sa po dlhej dobe dobre cítila ..no vydržalo mi to asi do 10hod . kedy som si buchla koleno,mala som nejaké problémy pri práci ,prídem domov a tu ma čakalo nemilé prekvapenie, celý deň sa teším na môjho facebookoveho (dúfam,že aj budúceho priateľa) a on tam nieje ..
  22. 22
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@xlilix zamrzí :) ale vždy sa to dá brať aj z tej pozitívnej stránky :D keď nieje prítomný jeden dostáva priestor druhý :) ale to koleno no nenapada ma pozitivny dopad :D