Fórum pridal Montgomery, 9. 1. 2020 19:39 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

aky si myslite, ze Judita mala dovod na zabitie svojho spoluziaka Tomasa?

0
Montgomery

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Montgomery

29 ročný muž

a hlavne preco a ako ho mohla bodnut 45krat?
  2. 2
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

Úprimne mám dosť svojich starostí aby mňa niekto takto nedobodal. (: Vzhľadom k tomu ako sa správam k ľuďom. Ale seriózne, moc som túto situáciu nesledoval, ale z toho čo viem tak usudzujem, že to musel byť nejaký psychický skrat. Mohli sa pohádať, mohol jej povedať, že sa s ňou rozchádza a ak je taká psychicky slabá tak dostala skrat.
  3. 3
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

45 krát nebodne psychicky zdravý človek, iba nejaký psychopat. Ak ťa niekto napríklad napadne, tak sa brániš jednym bodnutím, ale aby si niekomu dával jedno bodnutie za druhým, a vyšplhalo sa to až na číslo 45, nato musíš mať fakt chorý mozog.
  4. 4
    Warble

21 ročné dievča

podla mna nejake drogy + mozno nejaka psychoza + mozno nejaky afekt
  5. 6
    Warble

21 ročné dievča

a musim sa tu pozastavit nad tym, ze ludia prosim nebudte dementi a nepomenovavajte kazdeho cloveka, ktory trpi nejakou psychozou psychopatom. strasne strasne strasne moc sa mylite
  6. 7
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Dozvedela sa ze tomas potajme vopchal stoporeny ud do ich spoločnej spoluziacky zuzky a v žiarlivosti opakovane vopchala judita kudlu do tomasa
  7. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Clovek sa vyhyba spravam a oni su aj na birdzi :(
  8. 9
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Ja som čítala dneska, že tých bodnutí bolo 51... A čo ja viem, nepoznám ju tak ťažko povedať čo sa tam stalo.
  9. 10
    Vinx

25 ročný muž
    Viedeň

Normálny človek toto neurobí. Každý z nás mal určite veľa krát nervy na dákeho kktka a podobne ale nikto nechytil nožík a nedobodal ho. Takýto človek nepatrí do spoločnosti ale za mreže, prípadne do kazajky a to bez diskusie.
  10. 11
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

normálna určite nie je ale nemyslím že by v tom momente nevedela čo robí,je to zrejme nejaká rozmaznaná kunda čo mala všetko dovolené
  11. 12
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

ved 45krát, to tam musela s radosťou pichať nôž do jeho tela, to je jak masový vrah. Ruku do ohňa, že by to spravila znova, keby zostala na slobode. Nejak sa jej to zapáčilo evidentne...
  12. 13
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@warble je už všeobecne zaužívané, že každý viac či menej vychýlený človek s nejakou poruchou je automaticky psychopat, je to také univerzálne pomenovanie pre bláznov (hehe) (retard) nie každý má tú česť študovať psychológiu (nerd)
  13. 14
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

To fakt netuším ani sa neodvažujem s istotou niečo tvrdiť. Ja si len myslím, že v tom bude najskôr asi nejaká antisociálna porucha a že sa to u nej prejavilo skôr než u iných sociopatov, ktorí končia väčšinou vo väzení. Nedivil by som sa ani keby v minulosti týrala zvieratá a jej rodičia sa to snažia čo najviac ututlať.
  14. 15
    Warble

21 ročné dievča

@ladydoga ani ja ju nestudujem, to mi vsak nebrani si nieco nastudovat o veciach, ku ktorym sa chcem vyjadrovat :)
  15. 16
    Vinx

25 ročný muž
    Viedeň

@wistingher priemerný čas útoku nožom je 7 sekúnd a priemerný počet bodných rán, za ten čas je 35. To sú štatistiky z kriminálky. Takže moc sa jej to očividne ani nemuselo páčiť, proste je to prepnutá piča. Ľudia si často predstavujú útok nožom ako z filmov. Pritom sa útok nožom v 71% prípadoch začne vo vzdialenosti menšej ako 1 meter útočníka, od obete.
  16. 17
    Kakofonicka

29 ročná žena
    Wonderland

inak vsetci co tu pisete, ze sa rozisli a bla bla - tomas mas inu frajerku a judita ineho frajera. ci sa spolu aj tak pelesili neviem, ale chodit spolu nechodili.

(velmi nepodstatna vsuvka, to len tak na margo)
  17. 18
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@warble dúfam, že si ma zle nepochopila, tá posledná veta nebola mierená na teba, to ja len tak všeobecne, som sa možno blbo vyjadrila, nebol tam žiadny sarkazmus ani nič...
  18. 19
    Dezolat

31 ročný muž

http://birdz.sk/uploads/e3/fa/76a0b0f8b1e4496da91cb9e110e90ac7.jpg.1280x0_q85.jpg
  19. 20
    Laurikaaa

24 ročné dievča
    Večne v (|)

Musí to mať v hlave slušne v neporiadku lebo že on bol dobodaný aj zozadu ako sa snažil utiecť a ona ho furt len bodala a bodala... Aj to že nazbierala toľkú silu aby ho hentak dokaličila kedže boli podobnej váhy/výšky.
  20. 21
    Motovidlo323

30 ročný muž
    vlastne ani nvm

Sľúbil jej nový Birdz a nesplnil to
  21. 22
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@vinx Chcem vidieť ako za 7 sekúnd 35krát pichneš niekoho nožom. aj keby máš len predstierať predlaktie, že stoji pred tebou 20cm človek... tak to musíš kmitať jak ... no schválne chcel by som vidieť na videu ako by si dal 35 predostrení ruky za 7 sekúnd.
  22. 23
    Vinx

25 ročný muž
    Viedeň

@wistingher pozri si videá o sebaobrane pri útoku nožom a potom mudruj (thumbs)
  23. 24
    Sidious

22 ročný chalan

@vinx tak ale pichnut 5 krat za sekundu sa fakt nezda velmi realne
  24. 25
    Vinx

25 ročný muž
    Viedeň

@sidious tu to vysvetľuje typek celkom dobre, pokiaľ nevieš anglicky a dáva aj názorné videá. Po anglicky toho nájdeš viac. https://youtu.be/kRU5QYhftcg
  25. 26
    Vinx

25 ročný muž
    Viedeň

16:41 o tom rozpráva
  26. 27
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@vinx hej, priemerne zdatný dá 5 za sekundu, ona je 16 ročná baba a dala ich cez 45 alebo niekde som čítal myslím 47 alebo tu niekto hore písal 51... ona bola čo majster šifu v 16tich?

7 pichnuti za sekundu? Silno pochybujem, že ten jej útok trval 7 sekúnd.
  27. 28
    Vinx

25 ročný muž
    Viedeň

@wistingher Boha ja netvrdím, že práve ona to tak urobila ale ze to vôbec nie je nereálna pixovina, písal si, že to je nemožné, ja som to vyvrátil, ešte niečo?
  28. 29
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

@dee99 ty poslednou dobou čo koment to picovina na entú.... niekedy sa aj zamýšľaj Miloš trochu...
  29. 31
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

najbizarnejšie je že ona sa doteraz háji tou rozprávkou že vraždil niekto iný,takže je nielen narušená ale ešte aj sprostá ak si myslí že jej to súd zožere
  30. 32
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@plavam_zivotom preco by som to robil pre boha? :D
  31. 33
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Birdz je na odreagovanie... :D